tncibanner

فرارو | (ویدئو) کولنته بازی ایران 1

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 18 صبح (شنبه – به وقت ایران) در دومین بازی دوستانه خود در کیشور اتریش به مصاف تیم ملی سنگال رفت که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مرتضی پورعلیگنجی که در ابتدای نیمه دوم وارد زمین شده بود در دقیقه 55 دروازه ایران را باز کرد. سردار آزمون که در نیمه دوم جای خود را به مهدی طارمی داد، در دقیقه 64 موفق به گلزنی شد. در بازی دوستانه قبلی ایران و اروگوئه، کارلوس کی روش تصمیم گرفت مهدی طارمی را وارد زمین کند و همین بازیکن گل ایران را به ثمر رساند. این بار با توجه به تغییر نتیجه بازی، نفت سفید طلایی تغییر کرد.

سید حسین حسینی نیز در این دیدار بسیاری از دروازه های ایران را نجات داد.

نیمه اول

دقیقه 11: اعزام حجصفی به سمت دروازه سنگال، ضربه سر مدافع این تیم شد و توپ روی پای کنعانی ها قرار گرفت. اما شوت مدافع ایران از بالای دروازه به شیران ترنگ رفت.

دقیقه 14: سنگالی ها از سمت چپ به خط دفاعی ایران نفوذ کردند و در محوطه جریمه به گل رسیدند. با دخالت کنعانیان زمین را به درب ایران بفرست و نگذاشت اسماعیلی اخراج شود.

دقیقه 17: سنگال در ضدحمله خطرناک است و در شرایطی که بیشتر از ایران بازیکن نوجوان در محوطه جریمه داشت به سمت دروازه حسینی حمله کردند. باس منه به سر، او را در دل تك تك با تك با سنغربان ايران داد داد داد داد داد داد داد داد داد داد در در در در در در در دال تك تك تك با سنقربان ايران.

دقیقه 18: ارسال کرنر روی سرش فرود آمد اما از موقعیت خود چندان استفاده نکرد و ضربه خود را از زمین به بیرون فرستاد.

25 دقیقه: ضربه به آرنج باعث شد هافبک ایرانی حدود یک دقیقه روی زمین بیفتد و سپس بازی را ادامه دهد.

دقیقه 33: ادریسا غنا گویه به دلیل کتای شفت روی نوراللهی کارت زرد گرفت.

37 دقیقه: مانه باز هم در متن حمله قهرمان آفریقا بود. و در پشت محوطه جریمه صاحب ایران با شوتزنی توپ را به دیات داد که با واکنش این بازیکن مهار شد.

نیمه خانگی

54 دقیقه: پس از حمله، مدافعان ایران با حسینی در تماس بودند و توانستند توپ را به او پاس کنند اما حاج صفی توپ را از روی دروازه بیرون کشید.

55 دقیقه: پورعلی‌گنجی که میکرد که می‌کرد.

دقیقه 57: حاجُصفی پس از دریافت پاس گلی زاده، از سمت چپ خط دفاعی به سنگال نفوذ کرد و توپ را به سمت دروازه قهرمان آفریقایی فرستاد اما توپ به توپ نرسید.

دقیقه 64: موقعیت بعدی کیشورمان، باز هم بر اساس حرکت کاپیتان ایران. حجُصفی در سمت کیت توپ را به سمت دروازه سنگال فرستاد که آزمون توانست دروازه سنگال را باز کند.

دقیقه 77: سادیو مانه پس از کشف توپ در محوطه جریمه ایران، آن را به سمت دروازه کیشورمن فرستاد و حسین آن را موقتا دور کرد. در ادامه بامبا فرصت گلزنی داشت اما مدافع ایران با واکنشی موفق به گرفتن توپ شد.

دقیقه 84: سار پس از ورود به محوطه جریمه توپ را به سمت دروازه ایران زد که حسین باز هم واکنش نشان داد و توپ را به کرنر فرستاد.

85 دقیقه: سامان قدوس پس از خطای هَندی که عربی شد، از داور قرد کرت کارت جرلد.

ترکیب ایران: سید حسین حسینی، صادق محرمی، محمدحسین کنعانی زادگان (46 – مرتضی پورالیگونجی)، سید مجید حسینی، احسان حاج صفی، احمد نوراللهی، سعید عزت اللهی (46 – امید ابراهیمی)، میلاد سرلکمان قودئوس (46) انصاریفرد (46 – علیرضا جهانبخش) و مهدی طارمی (60 – سردار آزمون).

ترکیب سنگال: سانی دینگ، کالیدو کولیبالی، پا ابو سیسه، اسماعیل جیکوبز، فورموسا مندی، نامپالیس مندی، کارپین دیاتا (76 – بامبا دینگ)، گانا گویه، سادیو مانه، اسماعیلا سر (87 – لوم اندیه) و بولایه دیا (62 – شیخو) ) کویاته).

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما