فرماندار زهدان: ۱۲ بانک توسط اغتشاشگران به آتش کشیده شد

زهدان فرماندار مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: طی 24 ساعت گذشته 12 بانک توسط اغتشاش گران این شهرستان به آتش کشیده شد و 8 شعبه به طور کامل در آتش سوخت.

به روگر ایرنا; ابوذر مهدی نخعی عصر در گفت و گوی تلویزیونی اظهار داشت: 2 دستگاه آمبولانس نیز توسط اغتشاش گران در زهدان به طور کامل منهدم شد و 12 نفر از کارکنان اورژانس توسط اغتشاش گران مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

وی بیان کرد: همچنین چهار خودرو در اورژانس دانشگاه علوم پزشکی زهدان به آتش کشیده و به طور کامل منهدم شد.

فرماندار زهدان ادامه داد: سه ایستگاه آتش نشانی در شهر زهدان توسط عوامل برهم زننده نظم و امنیت تخریب و ماشین های آتش نشانی که در شرایط سخت به کمک مردم می رفتند مورد هجوم این افراد قرار گرفتند و در این حادثه 6 آتش نشان کشته شدند. حمله مردم مجروح شده اند.

وی بیان کرد: ساختار سازمان بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان که به روستائیان نیز خدمات رسانی می کند متاسفانه توسط گروهی از آشوبگران به آتش کشیده شد.

نخعی گفت: قانون و مسیر قانونی شفاف ترین و بهترین مسیری است که هر فرد و گروهی در جامعه که سوال و مطالبه دارد می تواند طی کند.

وی با تاکید بر اینکه توجه به قانون برای همه است و همه باید به قانون احترام بگذارند، گفت: دستگاه قضایی و نظارتی بسیار مراقب بوده و بی طرفانه عمل می کند. بنابراین هرکس ادعایی داشته باشد می تواند مسیر قانونی را طی کند.

فرماندار زهدان با اشاره به اینکه حفظ امنیت و آرامش مردم بر عهده نیروهای امنیتی، نظامی و دولتی کشور است، خاطرنشان کرد: متأسفانه از آن زمان تاکنون 4 نفر از بهترین افرادی که به دنبال امنیت مردم بودند توسط اغتشاشگران کشته شده اند. دیروز به شهادت رسیدند.

نخعی تاکید کرد: از هرگونه اختلالی که به امنیت مردم لطمه بزند با تمام توان جلوگیری می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم