فرماندار زهدان: ۱۲ بانک توسط اغتشاشگران به آتش کشیده شد

زهدان فرماندار مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: طی 24 ساعت گذشته 12 بانک توسط اغتشاش گران این شهرستان به آتش کشیده شد و 8 شعبه به طور کامل در آتش سوخت.

به روگر ایرنا; ابوذر مهدی نخعی عصر در گفت و گوی تلویزیونی اظهار داشت: 2 دستگاه آمبولانس نیز توسط اغتشاش گران در زهدان به طور کامل منهدم شد و 12 نفر از کارکنان اورژانس توسط اغتشاش گران مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

وی بیان کرد: همچنین چهار خودرو در اورژانس دانشگاه علوم پزشکی زهدان به آتش کشیده و به طور کامل منهدم شد.

فرماندار زهدان ادامه داد: سه ایستگاه آتش نشانی در شهر زهدان توسط عوامل برهم زننده نظم و امنیت تخریب و ماشین های آتش نشانی که در شرایط سخت به کمک مردم می رفتند مورد هجوم این افراد قرار گرفتند و در این حادثه 6 آتش نشان کشته شدند. حمله مردم مجروح شده اند.

وی بیان کرد: ساختار سازمان بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان که به روستائیان نیز خدمات رسانی می کند متاسفانه توسط گروهی از آشوبگران به آتش کشیده شد.

نخعی گفت: قانون و مسیر قانونی شفاف ترین و بهترین مسیری است که هر فرد و گروهی در جامعه که سوال و مطالبه دارد می تواند طی کند.

وی با تاکید بر اینکه توجه به قانون برای همه است و همه باید به قانون احترام بگذارند، گفت: دستگاه قضایی و نظارتی بسیار مراقب بوده و بی طرفانه عمل می کند. بنابراین هرکس ادعایی داشته باشد می تواند مسیر قانونی را طی کند.

فرماندار زهدان با اشاره به اینکه حفظ امنیت و آرامش مردم بر عهده نیروهای امنیتی، نظامی و دولتی کشور است، خاطرنشان کرد: متأسفانه از آن زمان تاکنون 4 نفر از بهترین افرادی که به دنبال امنیت مردم بودند توسط اغتشاشگران کشته شده اند. دیروز به شهادت رسیدند.

نخعی تاکید کرد: از هرگونه اختلالی که به امنیت مردم لطمه بزند با تمام توان جلوگیری می شود.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان