فصل تاریخی WNBA گارد آزادی سابرینا یونسکو، بر اساس اعداد

سابرینا یونسکو پس از یک آسیب جدی از ناحیه مچ پا در فصل تازه کارش و یک سال دوم تا حدودی آزمایشی، در سومین سال خود به ارتفاعاتی رسید که همه از او انتظار داشتند و لیبرتی او به پلی آف WNBA بازگشت.

شماره 7 لیبرتی با شماره روبرو خواهد شد. 2 شیکاگو اسکای – مدافع عنوان قهرمانی – در روز چهارشنبه برای بازی 1 از یک سری بهترین از سه در دور اول.

هنگامی که لیبرتی پیش نویس یونسکو شماره 1 به طور کلی در سال 2020، امیدها زیاد بود. تیم برای دو فصل وحشتناک بود، اما یونسکو یک ستاره متعالی در اورگان بود، جایی که او رکورد NCAA 26 تریپل دابل را داشت. به نظر می‌رسید او از آن دسته بازیکنانی بود که می‌توانست تیم را تقریباً به تنهایی برگرداند.

تنها در دومین بازی خود در WNBA، او 33 امتیاز از جمله 6 پرتاب 3 امتیازی، 7 ریباند و 7 پاس منجر به گل را به ثمر رساند و هواداران را در مورد آینده هیجان زده کرد.

زمانی که در سومین بازی خود، با مصدومیت شدید مچ پا که او را تا پایان فصل از بازی باز می‌دارد، آینده به سرعت تیره‌تر شد.

بدون او، و بدون ستاره کهنه کارشان تینا چارلز، تیمی که با نتیجه 2-20 به پایان رسید، افتضاح بود.

این تیم در سال 2021 برگشت و یواشکی به پلی آف راه یافت، اما این یک تلاش گروهی به رهبری بتنیا لین، ناتاشا هاوارد (پس از بازگشت از مصدومیت)، سامی ویتکامب و مایکلا اونینوره بود که به عنوان بازیکن تازه کار سال انتخاب شد. آنها آنجا اگرچه یونسکو یک فصل کامل بازی کرد، اما هر بازی گلزنی کمی کمتر از آن چیزی بود که انتظار می رفت.

نه اینکه او به تیم کمک نکرد، بلکه در نقش مکمل‌تر بود: اگرچه او در بین رهبران کمک‌های لیگ قرار داشت، او به طور میانگین تنها 11.7 امتیاز در هر بازی کسب کرد و با درد طولانی مچ پا کنار آمد. او اغلب گزینه سوم یا چهارم گلزنی بود.

اما در فصل سوم، یونسکو پا به جلو گذاشت و او به اولین تیم ستاره‌های خود معرفی شد. او تقریباً در همه رده‌ها پیشرفت کرده است، دقایق بیشتری بازی می‌کند، درصد بیشتری شوت می‌زند و ریباندهای خود را افزایش می‌دهد، پاس گل‌ها و دزدی‌های خود را افزایش می‌دهد در حالی که گردش‌های خود را کاهش می‌دهد.

شایان ذکر است، او نقش برجسته‌تری در حمله بازی کرده است و حدود 14 بار در هر بازی شوت می‌زند تا تیم را رهبری کند، در حالی که در فصل گذشته کمتر از 10 بار در هر بازی بود که باعث شد او در هر بازی 17.4 امتیاز بالاترین تیم را به دست آورد. بازی در تمام 36 بازی به او کمک کرد تا در مجموع امتیازات، پاس گل ها و ریباندها به 10 بازیکن برتر لیگ تبدیل شود، تنها بازیکنی که این کار را انجام داده است. و اعداد ریباند او به ویژه چشمگیر است زیرا او توپ‌باز اصلی لیبرتی است.

یونسکو همچنین در فصل سوم خود تاریخ ساز شد و اولین بازیکنی شد که در سه کوارتر تریپل دابل ثبت کرد و به طور جداگانه اولین بازیکنی بود که حداقل 30 امتیاز به عنوان بخشی از تریپل دابل به دست آورد. این دو تریپل دابل او را با کندیس پارکر شیکاگو برای کسب بیشترین تریپل دابل در دوران حرفه ای، با 3 برابر، به ارمغان آورد.

گام رو به جلو یونسکو و همچنین در اختیار داشتن هاوارد در کل فصل، به لیبرتی کمک کرد تا به پلی آف بازگردد و از دست دادن لنی در بیشتر فصل به دلیل آسیب دیدگی زانو عبور کند.

فصل گذشته، لیبرتی بازی پلی آف تک حذفی خود را با نتیجه 83-82 به فینیکس مرکوری باخت. یونسکو 14 امتیاز و 11 پاس گل داشت، اما او یک پرتاب 3 امتیازی 30 فوتی ناامیدانه را از دست داد که می توانست برنده بازی باشد.

این تیم این شانس را دارد که در دور افتتاحیه پلی آف امسال، که به جای تک حذفی، بهترین حالت سه را داشته باشد، آن را اصلاح کند. اما حتی با بازگشت لین، شانس زیاد است. هشت تیم از 12 تیم WNBA به مرحله پلی آف راه می یابند و جا برای تیم هایی که امتیازشان زیر 0.500 است، از جمله لیبرتی (16-20) باقی می ماند.

بازی مقابل آسمان قدرتمند (26-10) با ستاره هایی مانند پارکر، کاله مس، کورتنی وندرسلوت و اما میسمن، و با دو بازی اول در شیکاگو، برای لیبرتی سخت خواهد بود.

The Liberty یکی از هشت فرنچایز پایه‌گذار WNBA و تنها موردی است که هنوز در شهر اصلی خود است که هرگز عنوان WNBA را کسب نکرده است. دهه گذشته آن به ویژه با یک سفر به نیمه نهایی یا فینال کنفرانس بسیار کم آب بوده است.

مانند هر تیم دیگری، لیبرتی برای بالا بردن کیفیت قهرمانی باید استعداد کسب کند، زیرکانه دراور کند و کمی استراحت کند. اما بیش از هر چیز دیگری، آنها باید به ایونسکو برای ادامه بازی در سطح فوق العاده ای که امسال انجام داد، تکیه کنند. یا ترجیحا، با توجه به اینکه او هنوز فقط 24 سال دارد، حتی بهتر شود.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان