قوانین جدید برای گرفتن وقت چهره در دفتر

شما دوباره در دفتر ظاهر می شوید. آیا زمان چهره مهم را دریافت می کنید؟

بسیاری از ما معمولاً تعاملات حضوری و قرار گرفتن در معرض شغلی مورد نیاز خود را با اسمز افزایش می‌دادیم – سعی می‌کردیم رئیس بزرگ را تحت تأثیر قرار دهیم، وقتی که از کنارش می‌رفت، نکاتی را از تماس‌های تلفنی یکی از دوستان خود دریافت می‌کردیم، حضور خود را به همکاران یادآوری می‌کردیم فقط با نشستن در میزهای ما بالاخره هر روز همه آنجا بودند.

اکنون ما با مجموعه ای از برنامه های ترکیبی روبرو هستیم. همکاران برای یک یا دو ساعت وارد می‌شوند، سپس به بیرون می‌روند – به یک جلسه با مشتری، یک بازی مدرسه بچه‌ها، کسی که می‌داند کجاست – آن‌قدر پشت میزهایشان درنگ نمی‌کنند تا سلام کنند. یا شاید شما هستید که ترجیح می دهید ساعت ها در دفتر کار خود را ثابت نکنید.

اکنون چگونه زمان صورت مورد نیاز خود را بدست می آورید؟ و آیا حتی به اندازه گذشته ضروری است؟

آیا نمی‌توانیم مثلاً روی کارمان تمرکز کنیم؟

هنوز هم دلیل خوبی برای قرار دادن زمان چهره وجود دارد. اما یک راه هوشمندانه تر از این که وانمود کنید پشت میزتان زندگی می کنید برای به دست آوردن آن وجود دارد.

دن کیبل، استاد رفتار سازمانی در مدرسه بازرگانی لندن که مفهوم زمان چهره غیرفعال یا به سادگی دیده شدن در دفتر را مطالعه کرده است، می‌گوید: «قدرت همچنان در جایی است که رئیس است. او خاطرنشان می کند که این به معنای ارائه یک ارائه یا در واقع تولید چیزی ارزشمند نیست. زمان غیرفعال صورت اغلب فقط به معنای … نشستن است.

دکتر “بسیاری از اوقات من هیچ کاری انجام نمی دادم.” کیبل از شغلی که سال‌ها پیش در پپسی داشت گفت شرکت،

جایی که او مطمئن شد که قبل از رئیس وارد می شود و حداقل 10 دقیقه پس از رفتن او می ماند.

تحقیق از Dr. کابل مربوط به قبل از همه‌گیری نشان داد که چنین ظاهری مهم است. مشاهده کارمندانی که کار خود را در ساعات کاری عادی انجام می‌دهند، شرکت‌کنندگان در مطالعه را به توصیف‌هایی مانند قابل اعتماد و وظیفه‌شناس فکر می‌کنند. کارمندانی که بعد از ساعت کاری در دفتر مشاهده می‌شدند، دو برابر بیشتر احتمال داشت که متعهد و متعهد شناخته شوند.

این روزها، ما ممکن است فقط از حضور در دفتر زمانی که قرار است، چنین تمجیدهایی را کسب کنیم.

دکتر دکتر “نیازی نیست تا قبل از دریافت امتیازات فوق برنامه تا 9 بمانید.” کابل شماره فقط وارد شوید و “شما به عنوان یکی از افراد خوب دیده می شوید، کسی که واقعاً اهمیت می دهد.”

“قدرت همچنان جایی است که رئیس است.”


– دن کیبل، استاد رفتار سازمانی

جفری فافر، استاد رفتار سازمانی در دانشکده تحصیلات تکمیلی بازرگانی استنفورد و نویسنده کتابی درباره کسب قدرت در محل کار، می‌گوید همه چیز به این است که در ذهن رئیس برجسته‌تر باشد. صرفنظر از این که منصفانه باشد، شانس خود را برای رسیدن به تکالیف، ترفیع و ترفیع‌های پرمخاطب افزایش می‌دهید، فقط به این دلیل که نام شما در ذهن تصمیم‌گیرندگان می‌آید.

البته همه اینها به نوعی یک بازی است. پس از 2 سال و نیم افزایش انعطاف‌پذیری و تغییر دیدگاه، بسیاری از کارکنان تعجب می‌کنند: آیا نمی‌توانیم از سیاست و تئاتر بگذریم؟

آنها تصدیق می کنند که انسان ها برای روابط ارزش قائل هستند و به کسانی که دوست دارند و به آنها اعتماد دارند پاداش می دهند. اما وقتی صحبت از نمایش بیش از حد وفاداری شرکتی می شود، پاسخ آنها این است: مه. ترجیح می دهم فقط روی انجام کارم تمرکز کنم.

تام گروب، جوان 24 ساله ای که در دفتر فروش یک هتل مجلل در شیکاگو کار می کند، می گوید: “من مجبور نیستم برای بالا رفتن از نردبان شرکت به روش ماکیاولیستی بجنگم یا در هر یک از این ساعات کوکتل شرکت کنم.” . او باید هر روز از دفتر کار کند، و او می گوید که از این بابت سپاسگزارم. او اغلب با مدیر کل هتل – که در غیر این صورت ممکن است از وجود او خبر نداشته باشد – برخورد می‌کند و به او اشاره می‌کند که اوراقش را از چاپخانه به رهبر بدهد یا به دفترش برود تا مشکلی را که متوجه شده در میان بگذارد.

با ظاهر شدن در دفتر، شانس خود را برای رسیدن به تکالیف، ترفیع و ترفیع با مشخصات بالا افزایش می دهید.


عکس:

ISTOCK

اما وقتی کارگردانی او را به پذیرایی با افراد بالاتری که از سراسر کشور پرواز می کردند دعوت کرد، آقای. گروب گفت نه، ممنون.

او می‌گوید: «من شروع به ترسیم زندگی‌ام به جای کار کردم.

دیپا پوروشوتامان در طول 21 سال کار خود در Deloitte به یاد می آورد که به هر پانل استخدام و جلسات شبکه ای که برایش پیش می آمد بله گفته بود.

او می‌گوید: «حتی فکر نمی‌کنم متوقف شدم تا بفهمم یک انتخاب دارم. “همه چیز یک فرصت حضوری بود.”

وقتی به گذشته نگاه می کند، فکر می کند که آیا ارزشش را داشت یا خیر. به نظر او احتمالاً به هر حال شریکی می‌ساخت. شاید او اینقدر سوخته نبود. و شب‌های طاقت‌فرسا که به هر حال او در شام شرکت می‌کرد، اما چندان حوصله چت کردن را نداشت – آیا آن‌ها بیشتر ضرر داشتند تا فایده؟

او می گوید: «اگر در گوشه ای با انرژی کم هستید، این احتمالاً بدترین کاری است که می توانید انجام دهید.

اکنون یکی از بنیانگذاران nFormation، یک جامعه آنلاین برای زنان رنگین پوست حرفه ای، به کارمندان توصیه می کند زمان چهره خود را بر اساس آنچه در زندگی کاریشان می گذرد تنظیم کنند. نزدیک شدن به بررسی های پایان سال، یا زمانی که روسای در حال تقسیم تکالیف هستند؟ بیشتر سر بزنید فقط به دنبال ثابت ماندن در حرفه خود هستید؟ آنقدر مهم نیست.

وقتی تلاش می کنید، در مورد اینکه در مقابل چه کسی قرار می گیرید، استراتژیک باشید. Amii Barnard-Bahn، مربی اجرایی مستقر در ساکرامنتو، کالیفرنیا، توصیه می کند فهرستی از پنج تا 10 نفر از مهمترین افراد برای حرفه خود تهیه کنید. چه کسی می تواند شما را در پروژه مناسب قرار دهد، به شما کمک کند تا کار خود را انجام دهید یا برای افزایش حقوق خود تلاش کنید؟ دوست دارید از چه کسی تقلید کنید و چه کسی همکار سختی است که اگر رابطه خوبی نداشته باشید می تواند شما را خراب کند؟

آماده باشید تا برنامه خود را برای جذب افراد تنظیم کنید. برای جلوگیری از شبح، چیزی شبیه این بگویید: “من معمولاً بعدازظهرهای دوشنبه در آنجا حضور ندارم، اما اگر قطعاً آنجا خواهید بود، دوست دارم برای مدتی برنامه ریزی کنم.” سعی کنید مفید باشید، با به‌روزرسانی‌های هدفمند در مورد پروژه‌ها یا سؤالاتی در مورد اینکه چگونه می‌توانید به آنها کمک کنید، به سراغ همکاران و مدیران بروید. خانم می‌گوید در رابطه با مدیران اجرایی، «کوتاه باشید، مرتبط باشید، نباشید». بارنارد بان.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

رویکرد شما برای استفاده حداکثری از زمان حضور در دفتر چیست؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

آماندا پاتریک متوجه شد که همکارانش اغلب در روزهای دوشنبه و پنجشنبه غرق در جلسات بخش می‌شوند، روزهایی که کارفرمایش، که به مدیریت انجمن‌ها و رویدادها کمک می‌کند، می‌خواهد همه در آن شرکت کنند. بنابراین او شروع به ورود به چهارشنبه‌ها کرد، یک روز آرام‌تر در دفترش در واشنگتن دی‌سی، زمانی که می‌تواند زمان باکیفیت‌تری را با همکارانی که در اطراف هستند بگذراند. او همچنین یادداشت‌های دست‌نویسی برای همکارانش روی میزشان گذاشته است که در آن از کمک آنها در یک پروژه تشکر می‌کند.

او می‌گوید پس از ماه‌ها کار از خانه در اوایل این همه‌گیری، او می‌تواند زمان چهره را متفاوت از قبل ببیند.

در حال حاضر، این چیزی با ارزش است.

به Rachel Feintzeig در [email protected] بنویسید

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم