قیمت مسکن در بازار سرمایه اندکی افزایش یافته است

بررسی آخرین فایل های عرضه شده به بازار مسکن در تهران حاکی از آن است که قیمت در این بازار پس از رشد بازار کاهش چشمگیری داشته است.

به گزارش «Днейай эксдитос»، کم حجم بودن معاملات در بازار مسکن پایتخت مهم ترین عامل کاهش قیمت آپارتمان های مسکونی در دو ماه اخیر است. انباشت بیش از یک ماهه پرونده های فروش در بازار املاک شرایط پاییز سال گذشته را برای بازار فعال حکایت می کند.

سال گذشته در پاییز همین شرایط در بازار مسکن تهران حاکم بود و فروش واحدها به قدری سخت بود که فروشندگان واقعی را ناامید کرد. در آن زمان بیشتر تماس ها با فروشندگان املاک توسط واسطه ها صورت می گرفت و به ندرت پیش می آمد که تماس گیرندگان خریدار ملک باشند. اکنون بررسی میدانی بازار مسکن نیز نشان می دهد که تماس خریداران با فروشندگان و بنگاه های معاملات ملکی کاهش چشمگیری داشته و نابسامانی های چند روز اخیر و همچنین تعطیلات نیمه تعطیل هفته جاری باعث شده است. نیز به این موضوع دامن زد.

اما بررسی فایل‌های سپرده‌شده در موتورهای جستجو نشان می‌دهد که گروهی از فروشندگان جدی هستند که ملک مصرفی یا سرمایه خود را به ملک دیگری با موقعیت بهتر یا قیمت بالاتر تبدیل کنند. برخی از فعالان بازار می گویند: مسکن به تدریج در بازار در اختیار خریداران قرار می گیرد و احتمالا این وضعیت در پاییز بیشتر نمایان خواهد شد. در این حالت، ممکن است فروشندگان مجبور به مذاکره با تخفیفی باشند که برای خریداران رضایت بخش باشد.

قیمت مسکن در بازار سرمایه اندکی افزایش یافته است

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان