قیمت و شرایط فروشنده لاماری اما سال 1401

در این مطلب با ما همراه باشید تا نگاهی به آخرین شرایط مربوط به فروشنده خودرو لاماری اما و تغییرات قیمت این خودرو داشته باشیم:

فوروش لامری دارای د بورس پایگاهر پایگاهر [به روز رسانی] – آبان 1401

روز گذشته 100 دستگاه لاماری با قیمت نهایی 981 میلیون تومان (بدون مالیات و سایر هزینه ها) در بورس فروخته شد.

این خودروها که با موعد تحویل 10 ماهه فروخته شده اند با احتساب بیمه، مالیات و هزینه های شماره ثبت به طور میانگین یک میلیارد و 312 میلیارد تومان به فروش می رسند، ضمن اینکه قیمت بدون هزینه اضافی میانگین حدود 1 میلیارد و 181 میلیون تومان اعلام شده و حدود 130 میلیون تومان اختلاف وجود دارد!

همچنین در مقایسه با قیمت های بازار می توان گفت که با توجه به تحویل اولین لاماری به مشتریان در چند هفته اخیر، این خودرو در سایت های خرید و فروش خودرو با ارقامی از 1.4 تا 1.5 میلیارد تومان درج شد. این قیمت یک میلیارد و 312 میلیون تومان است که به معنای شکسته شدن قیمت های فعلی بازار توسط بورس است.

در عین حال با توجه به قیمت نهایی این خودرو کمتر از 1.2 میلیارد تومان، آرین موتور نیز موفق شد روی هر خودرو حدود 120 میلیون تومان سود کند و از این رو عرضه کالاهای لاماری اما در بورس می تواند به عنوان نمونه ای از موفقیت آن در نظر گرفته شود.به این ترتیب فروشنده برند را به همان شکلی که موقعیت داشت توصیف کرد.

لاماری هم اکنون در بورس عرضه می شود [به روز رسانی] – مهر 1401

بورس ایران در روز اول فروردین ماه میزبان فروش 200 خودرو خواهد بود.

100 دستگاه مشکی و 100 دستگاه دیگر سفید قیمت نهایی 981 میلیون تومان است. زمان تحویل این خودروها 10 دی ماه 1401 اعلام شده است.

هر کد ملی فقط مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای ارائه شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو می باشد و سند و شماره گذاری خودرو فقط به نام خریدار صادر می شود.

خریداران موظف به تشکیل و تکمیل پرونده شخصی و پرداخت 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر اساس قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها به مبلغ 247 میلیون و 282 هزار ریال بابت بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض ثبتی و عوارض شهرداری می باشند. ، که باید همزمان با تسویه مبلغ اصلی را پرداخت کنید.

کلیه هزینه ها باید توسط خریدار و از حساب بانکی شخصی خریدار و به حساب شرکت آرین پارس موتور از طریق وب و درگاه پرداخت الکترونیکی پرداخت شود.

frosh lamarы има бодно запись пацион ба продажа 90 розе [به روز رسانی] – مهر 1401

شرکت آرین پارس موتور بدون تغییر در قیمت یک میلیارد و 94 میلیون تومان با موعد تحویل 90 روزه اعلام کرده است.

1401/07/21 پنجشنبه 1401/07/21 1401/07/21 1401/07/21 1401/07/21 1401/07/21 1401/07/21 لطفا نام خود را آنلاین ثبت نکنید.

رعایت قوانین و مقررات زیر برای متقاضی الزامی است و در صورت عدم رعایت هر یک از آنها ثبت نام به صورت خودکار لغو می شود:

عرضه لاماری فقط به صورت قرعه کشی پذیرفته می شود.

ثبت نام فروشنده لاماری فقط برای افراد بزرگسال (بالای 18 سال و غیر بی حرکت) مجاز است.

شماره تلفن ثبت شده در وب سایت باید با نام متقاضی ثبت شود.

هر کد ملی مجاز به ثبت یک پلاک خودرو است.

همراه داشتن گواهینامه رانندگی معتبر و ارائه آن در زمان ثبت نام الزامی می باشد.

امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال وجود ندارد.

شماره حساب و شماره معرفی شده در زمان ثبت نام باید نام شخص متقاضی باشد و کلیه تراکنش های مالی حسب مورد باید از همان حساب انجام شود.

زمان تحویل خودروهای فروخته شده 90 روز کاری می باشد.

شرایط فروشنده لاماری مدرن اما [به روز رسانی] – سپتامبر 1401

در مرحله سوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه ثبت نام خودرو، از روز چهارشنبه 25 شهریور 1401، کراس اوور لاماری اما محصول آرین پارس موتور به عنوان اولین خودرو در این سامانه عرضه می شود و متقاضیان می توانند نسبت به خرید و خرید اقدام کنند. در قرعه کشی شرکت کنید

بر اساس اطلاعات به دست آمده ظرفیت عرضه لاماری در دوره جاری از محل فروش خودروهای یکپارچه با افزایش قابل توجهی همراه بوده است.

قیمت فروش خودرو یک میلیارد و 94 میلیون تومان تعیین شده و تا سقف 1.3 میلیارد تومان در بازار آزاد قابل فروش است.

مهلت ثبت نام اولیه برای خرید لاماری هم اکنون تا جمعه 27 شهریور 1401 است. قرعه کشی این هفته و هفته آینده برگزار می شود

افزایش قیمت 90 میلیونی امروز رسما اعلام شد; شرایط جدید است [به روز رسانی] – جولای 1401

پس از عرضه سری اول Lamari Emma با قیمت 989 میلیون تومان، حالا آرین موتور تصمیم دارد با افزایش قیمت حدود 90 میلیون تومان و قیمت جدید یک میلیارد و هفتاد و نه میلیون تومان، سری دوم را ثبت کند. Lamari Emma از طریق قرعه کشی انجام شد. ходро لاماری има шаркты Арин мотор ба моед доставля (حداکثر 3 ماه) به شرح زیر اعلام خواهد شد. متقاضیانی که در قرعه کشی قبلی خودروسازان انتخاب نشده اند با شرایط زیر می توانند از این طریق ثبت نام کنند. این شرایط فروش از روز شنبه 25/04/1401 آغاز و به مدت 72 ساعت ادامه خواهد داشت. تمام محدودیت های شرایط قبلی همچنان اعمال می شود.

قیمت لاماری class=

جزئیات شرایط فروشنده لاماری اما آرین موتور در گفتگو با مهندس حجت زاده – [به روز رسانی] اردبهشت 1401

چند روز پیش آرین موتور قیمت این خودرو را اعلام کرد و اعلام کرد که فروشنده به زودی اولین شرایط مربوط به این خودرو را اعلام خواهد کرد. می توان از لاماری اما آریان موتور به عنوان یکی از جنجالی ترین خودروهای معرفی شده در سال گذشته استفاده کرد که در حال حاضر 989 میلیون تومان قیمت دارد.

شرایط فروش این خودرو به دو صورت فروش نقدی و اقساطی از طریق قرعه کشی و در سامانه اینترنتی خودرو ایرانی از ساعت 10 صبح روز سه شنبه معتبر بوده و به شرح زیر اعلام می گردد. آرین پارس موتور.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

با توجه به سوالات زیادی که پیرامون این خودرو، اولین محصول مونتاژی آرین پارس موتور وجود دارد، تصمیم گرفتیم برای اطلاع از شرایط فروش این خودرو به سراغ مدیر بازاریابی این شرکت جناب آقای مهندس حجت زاده برویم.

شرایط پیش پرداخت و اقساط چگونه خواهد بود؟

شرایط پرداخت در طرح پیش فروش فوق العاده با قیمت قطعی به صورت پیش پرداخت پس از ثبت نام و در صورت پیش فروش عادی به صورت ودیعه 494500000 خواهد بود. علی الحساب پرداخت می شود.

فروش دوم تا چه زمانی در نظر گرفته شده است و آیا احتمال افزایش مجدد قیمت وجود دارد؟

رسیدن به سطح تولید 440 خودرو در ماه، اولویت این شرکت در چشم انداز بلندمدت این شرکت است. میزان فروش خودرو و همچنین زمان تحویل خودرو ارتباط مستقیمی با تعداد تولید دارد.

آیا نسخه فول آپشن لاماری امسال در بازار موجود است؟

با توجه به رضایت خریداران، نهایتا نسخه فول آپشن تا پایان سال جاری به بازار عرضه خواهد شد.

برای شرایط فعلی چه تغییراتی در نظر گرفته شده است؟ آیا امکان سفارشی سازی و عرضه نسخه هایی با امکانات یا تجهیزات مختلف وجود دارد؟

برای سفارشی سازی شرکت اولین قدم باید در نظر گرفتن تیراژ باشد و در حال حاضر در این سطح تولید برنامه ای برای این موضوع وجود ندارد.

لاماری class=

موقعیت اما در بازار را چگونه می بینید؟

برای پاسخ به این سوال، ابتدا باید بدانیم که این سوال را از کجا می‌پرسیم. طبق برآورد ما، موتور از نظر طراحی، عملکرد و قدرت حداقل یک سر و گردن بالاتر از سایر خودروها است، حتی خودروهایی که قیمت بالاتری دارند. از منظری دیگر، با توجه به تحقیقاتی که در یک ماه اخیر از بین خریداران و نظرات آنها به دست آمد، به این نتیجه رسیدیم که این خودرو تایید اولیه را از مردم دریافت کرده است. در نگاه اول ظاهر این خودرو و لذت رانندگی با آن در اولویت افراد قرار دارد. از منظر دیگر با توجه به میزان علاقه مردم در بین خودروهایی که به خریدار تحمیل می شود قابل استفاده نیست.

آیا این شرکت برای جلوگیری از بازار سیاه آمادگی دارد؟

تفکر این شرکت بر این اساس بود که با افزایش قدرت فناوری اطلاعات و شبکه و همچنین قوانین مدرن در نهایت سعی در حذف بازار سیاه داشت. به عنوان مثال هر فرد یا کد ملی فقط می تواند یک خودرو خریداری کند. اما می دانیم قانونی وجود ندارد که قابل دور زدن نباشد و بسیاری از کسانی که ثبت نام می کنند یا دلال و تاجر هستند و یا با دور زدن قوانین قصد معامله در بازار را دارند.این واقعیت جامعه امروز ماست.

ویژگی های Lamari class=

محصول بعدی آرین موتور در چه کلاسی قرار می گیرد و چه زمانی وارد بازار می شود؟

دو گروه B سگمنت و سادان در حال حاضر در حال بررسی گزینه های مختلف برای مذاکره و همکاری هستند.

برنامه آرین پارس موتور چیست؟

در حال حاضر 20 نمایندگی در کشور وجود دارد که قطعا این تعداد تا پایان سال به 35 خواهد رسید. با توجه به برنامه توسعه نمایندگان پیش بینی می شود این تعداد سال به سال افزایش یابد.

ویژگی های Lamari class=


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم