لبرون جیمز با تریپل دابل به رکورد گلزنی نزدیک شد

و حتی در سن 38 سالگی، او به وضوح به هیچ وجه به پایان رسیده است. او به زودی رکورد امتیاز را پشت سر خواهد گذاشت. اما ممکن است او به محو آن ادامه دهد؟

راستش را بخواهید، احتمالاً به او بستگی دارد. او همچنان یک بازیکن ارزشمند برای هر تیمی در لیگ خواهد بود و حداقل برای چندین سال دیگر می تواند باشد. او ممکن است تصمیم بگیرد که کفش‌های ورزشی خود را در بالای بازی خود یا نزدیک به آن آویزان کند. اما اگر او تصمیم بگیرد که برای بازی‌های اواخر دوران حرفه‌ای کمی پایین‌تر از بهترین بازی‌اش بماند، همانطور که جردن برای مثال با واشنگتن انجام داد، می‌تواند رکورد امتیازات را به دور از چشمانش بگذارد.

عبدالجبار تا 41 سالگی تمام وقت بازی کرد. میانگین او در چهار سال آخرش 23، 18، 15 و 10 امتیاز در هر بازی بود. نتیجه مشابهی برای جیمز از میانگین 30 سالگی او ممکن است باعث شود او در سه سال آینده میانگین 25، 22 و 17 داشته باشد.

جیمز به دلیل برخی مصدومیت‌ها در سه فصل اخیر، تقریباً در 70 درصد بازی‌های تیمش حضور داشته است. اگر اینطور باشد، او میانگین 57 بازی در فصل را خواهد داشت. با استفاده از این تخمین ها، او بیش از 3500 امتیاز بیشتر به مجموع فوق العاده خود اضافه می کند و شاید 42000 امتیاز را به دست می آورد. او روز سه شنبه گفت: «حداقل چند سال دیگر در این لیگ خواهم بود.

و این برآوردها نسبتاً محافظه کارانه هستند. ممکن است گلزنی او به سرعت عبدالجبار از بین نرود. او ممکن است بتواند بیش از 57 بازی در فصل انجام دهد. و ممکن است تصمیم بگیرد که بیش از سه سال بازی کند. جیمز می‌تواند به جمعی برسد که باید از چیزی مافوق بشری پیشی بگیرد.

مطمئناً او در سه‌شنبه شب امتیازات کمی برای افزایش سن نشان داد، چه ضربه زدن به عدد 3، چه رانندگی در لاین و چه در فاصله 20 ثانیه‌ای باقیمانده از وقت اضافه برای پایان دادن به پیروزی. او 43 دقیقه در سطح تیمی بازی کرد و در این فصل در هر بازی در رده نهم لیگ قرار گرفت، که به سختی نشانه ای از کاهش سرعت بازیکن به این زودی هاست.

جیمز اولین کسی است که می گوید پیروزی در بازی ها بیشتر از آمار فردی مهم است. در حالی که او چهار عنوان قهرمانی کسب کرده است، آخرین بار در سال 2020، لیکرز در این فصل در خارج از پلی آف حضور دارد. در حالی که او زمانی که رکورد را بشکند مورد تحسین قرار می گیرد، اما تمرکز اصلی او بر چرخاندن تیمش است.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما