tncibanner

مایکروسافت «نمای زبان اشاره» را برای ارائه تجربه جدیدی از جلسه در MS Teams | اخبار فناوری

غول فناوری مایکروسافت ویژگی جدیدی را برای کاربران تیم های ام اس خود ارائه کرده است. MS Teams به طور گسترده برای جلسات، تماس های ویدیویی، به اشتراک گذاری اسناد، آموزش و سایر اهداف توسط شرکت ها استفاده می شود. برای افزایش تجربه کاربری، مایکروسافت نمای زبان اشاره را در MS Teams معرفی کرده است. این به امضاکنندگان کمک خواهد کرد – افرادی که ناشنوا/کم شنوا هستند، مترجمان، و دیگرانی که از زبان اشاره استفاده می کنند. به گفته مایکروسافت، نمای زبان اشاره تجربه نشست ایستا و قابل پیش بینی بیشتری را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد تا دو جریان ویدئوی امضاکننده دیگر را برای قرار دادن در مرکز صحنه اولویت بندی کنند.

“نمایش زبان اشاره تجربه نشست ایستا و قابل پیش بینی بیشتری را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد تا جریان های ویدئویی دو امضاکننده دیگر را برای قرار دادن در مرکز صحنه اولویت بندی کنند. هنگامی که نمای زبان اشاره فعال است، جریان های ویدئویی اولویت بندی شده در نسبت ابعادی مناسب ظاهر می شوند. مایکروسافت در یک پست وبلاگ گفت: می‌توانید نمای زبان اشاره را در حین جلسه یا به عنوان تنظیمی که در تمام تماس‌های شما ادامه دارد، فعال کنید.

همچنین بخوانید: خبر خوب شهروندان ارشد: بازدهی بالاتر از اداره پست در سپرده های ثابت این بانک های دولتی دریافت کنید.

گفته می‌شود که با فعال کردن نمای زبان اشاره، امضاکنندگان تعیین‌شده تا زمانی که ویدیوی آنها روشن است در صحنه مرکزی قابل مشاهده هستند. وی افزود: “سایر شرکت‌کنندگان را می‌توان بدون تجاوز به امضاکنندگان سنجاق کرد یا در معرض دید قرار داد. فعال کردن نمای زبان اشاره یک تنظیم شخصی است و به دیگر شرکت‌کنندگان هشدار نمی‌دهد یا دیدگاه دیگران را نسبت به جلسه تغییر نمی‌دهد.”

مایکروسافت گفت که وقتی فردی در جلسه محتوا را به اشتراک می‌گذارد، ویدیوی امضاکننده اولویت‌بندی شده بزرگ‌تر، قابل مشاهده‌تر و با کیفیت‌تر باقی می‌ماند، اما به‌طور خودکار به قسمت دیگری از مرحله منتقل می‌شود.

این شرکت همچنین تنظیمات برگزیده را چسبانده است، به این معنی که وقتی کاربر به یک جلسه می‌پیوندد، دیگر در مورد ویژگی‌ها و نماها مشکلی وجود نخواهد داشت. پست وبلاگ اضافه شده است که نمای زبان اشاره و صفحه دسترسی در حال حاضر فقط از طریق یک پیش‌نمایش عمومی که به صورت کاربر به کاربر در دسترس است در دسترس است.

این غول فناوری در “هفته های آینده” برای همه مشتریان تجاری و دولتی عرضه خواهد شد. برای فعال کردن نمایش زبان اشاره در جلسات به‌طور پیش‌فرض، در Microsoft Teams، به تنظیمات و موارد دیگر بروید، سپس تنظیمات > دسترس‌پذیری را انتخاب کنید و سپس زبان اشاره را روشن کنید.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما