ما باید این پیروزی را به نتانیاهو تبریک بگوییم

سخنگوی کاخ سفید و وزارت امور خارجه آمریکا تایید کردند که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در نهایت با بنیامین نتانیاهو تماس گرفته و پیروزی وی را تبریک گفت.

به گزارش ایرنا، «کارن ژان پیر» سخنگوی کاخ سفید و «ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه به وقت محلی اعلام کردند که بایدن با نتانیاهو تماس گرفته و پیروزی وی را تبریک گفت.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا همچنین افزود که ما انتخابات اسرائیل را از نزدیک دنبال خواهیم کرد.

وی همچنین گفت که همکاری واشنگتن و اسرائیل بر اساس ارزش های مشترک است.

پیش از این منابع رژیم صهیونیستی اعلام کردند بایدن روز دوشنبه با نتانیاهو تلفنی گفت وگو کرده و پیروزی وی در انتخابات را تبریک گفت.

بنا به گزارش منابع صهیونیستی، این گفتگوی تلفنی هشت دقیقه به طول انجامید و بایدن در این تماس تلفنی گفت: ما برادر هستیم و با یکدیگر تاریخ می سازیم. تعهد من به اسرائیل غیرقابل مذاکره است.

تبریک دیرهنگام رئیس جمهور و سایر مقامات عالی آمریکا به بنیامین نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات بازتابی در رسانه های صهیونیستی داشته و برخی از این رسانه ها ارزیابی کرده اند که این اقدام باید در پاسخ به اقدامی مشابه صورت گیرد. اقدام نتانیاهو در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان