محرومیت کایری اروینگ برداشته شد و انتظار می رود به نت بازگردد

او اضافه کرد: «وقتی با آن احساس دست و پنجه نرم می‌کنید، فکر می‌کنم باید آن را رها کنید. و من انجام دادم. و مواردی بود که در آن نظرات و آن کنفرانس های خبری دیگر سوء تعبیر و سوء تفاهم شد. تنها چیزی که می خواستم بگویم این بود که در کنار مردمی که از آنها آمده ام محکم می ایستم.”

ایروینگ همچنین از فهرستی از شش درخواستی که نتس به عنوان شرایط بازگشت او مطرح کرده بود انتقاد کرد. این لیست که توسط The Athletic گزارش شده است، شامل الزاماتی است که ایروینگ با نمایندگان لیگ ضد افترا و تمرین کامل حساسیت ملاقات می کند. نتز این لیست را به طور عمومی تایید نکرده است.

جاناتان گرینبلات، رئیس ADL، روز پنجشنبه به نیویورک تایمز گفت که با ایروینگ ملاقات نکرده است، اگرچه امیدوار است. ایروینگ گفت که با “افراد مختلف در جامعه یهودی” ملاقات کرده است، اما مشخص نکرد چه کسی.

بیایید فهرست را روشن کنیم، فقط به این دلیل که فکر می‌کنم نحوه انتشار آن نامناسب بود، به گونه‌ای که من را به گوشه‌ای چسبانده بود، گویی من مقصر بودم و انگار که، می‌دانید، این فرد یهودستیز هستم، ایروینگ گفت: برچسبی که روی من گذاشته شد.

براون در اوایل ماه جاری در مصاحبه ای با بوستون گلوب پیشنهاد داده بود که اتحادیه برای تعلیق ایروینگ درخواست تجدید نظر کند.

ایروینگ پس از بازی در مورد اینکه آیا به شکایت علیه نتز فکر کرده است یا نه، گفت: «باید این موضوع را به تیم حقوقی‌ام بسپارم و آن را به رزمندگانی که در اطراف خود دارم واگذار کنم. من افراد قوی، مردان و زنانی در اطراف خود دارم، که همه تلاش خود را می‌کنند تا مطمئن شوند که از من محافظت می‌شود و خانواده‌ام محافظت می‌شوند و ما از یکدیگر محافظت می‌کنیم، بنابراین مطمئن هستم که برخی از کارها در آینده. در حال حاضر هیچ جدول زمانی برای آن وجود ندارد.»

ایروینگ در پاسخ به این سوال که نظر او در مورد یکی از ادعاهای اصلی فیلم، که این ادعای دروغین است که سیاه پوستان اسرائیلی‌های اصلی هستند چیست، گفت: «هدف من از تماشای فیلم این بود که درک عمیق‌تری از خانواده‌ام داشته باشم. میراث و جایی که من از آن آمده ام. و وقتی گفتم منظورم ضرر نیست، منظورم همین بود.

ایروینگ افزود: “همه اینها از کجا شروع شد، مشروع بود که بدانیم ضد سیاهی چیست.” و من را به مستندی سوق داد که در نهایت به کاوش و باز کردن ذهن من برای بیش از آنچه که در حال حاضر در قالب کلمات می‌توانستم، باز شد.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم