tncibanner

محسن رضایی: وضعیت اقتصادی کیشور روز به روز در حال بهبود است

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: دولت در تلاش است تا موانع تحریم ها را یکی پس از دیگری در هم بشکند و از این طریق بتوان پیشرفت کشور را سریعتر انجام داد.

به گزارش ایرنا، محسن رضایی روز پنجشنبه در بدو ورود به فرودگاه بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: امروز مبارزه و رقابت جدی بین ما و حریفان ایران در خارج و منطقه برای سرعت بخشیدن به پیشرفت کشور در جریان است.

وی تصریح کرد: روز به روز وضعیت اقتصادی کشور رو به بهبود است اما این موضوع نباید فراموش شود چرا که اکنون درگیر جنگ اقتصادی هستیم.

رضایی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی به خوبی می دانند که ایران به پیشرفت خود سرعت بخشیده است و بدون شک در ماه ها و سال های آینده دیوارهای تحریم ها بیشتر شکسته خواهد شد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور تصریح کرد: سرعت توسعه بدون حضور میلیونی مردم در اقتصاد امکان پذیر نبود و امروز هم که از این جزیره در خارج از کشور بازدید شد استعدادهای زیادی وجود دارد که باید به ثروت ملی تبدیل شود و به ثروت ملی تبدیل شود. در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال منابع عظیم گازی که از نفت به دست می آید بیش از 60 تا 70 سال است که می سوزد.

رضایی یادآور شد: پالایشگاه های خارج از کشور در حال ساخت هستند تا با بهره برداری از این واحدها گازهایی که طی 60 تا 70 سال گذشته می سوزد به محصولات ارزشمندی تبدیل شود که قابل صادرات و در اختیار مردم قرار گیرد.

وی ادامه داد: همچنین با جست و جوی استان بوشهر، این همان چیزی است که امکانات صنعتی موجود در استان به نحو مطلوب فراهم می شود.

رضایی گفت: فرصت های بسیار خوبی در منطقه خارج و در کل استان بوشهر دیده می شود و پیش بینی می شود در ماه های آینده پروژه های این استان با سرعت بیشتری به اتمام برسد.

وی ادامه داد: مردم استان بوشهر امروز در ادامه عملکرد درخشان خود می توانند در صحنه اقتصادی نقش آفرینی کنند زیرا این استان دارای منابع عظیم نفت و گاز و همچنین واحدهای معدنی، ظرفیت های کشاورزی و مهمتر از آن است. ساحل خلیج فارس مردم اینجا خوب هستند.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما