محمد کایف می گوید، ام اس دونی به اندازه کافی نکاتی را ارائه کرده است که این آخرین IPL او است | اخبار کریکت

MS Dhoni، کاپیتان چنای سوپر کینگز (CSK) پس از آخرین بازی لیگ برتر آنها در خانه برای فصل مقابل کلکته نایت رایدرز (KKR) یکشنبه شب، به تماشاگران Chepauk یک “دوران افتخار” ویژه پس از لیگ برتر هند (IPL) 2023 داد. این شب برای همه هواداران دونی، از جمله کاپیتان سابق هند، سونیل گاواسکار – که برای گرفتن امضا روی پیراهنش به دونی شتافت.

محمد کایف، بازیکن سابق کریکت هند و هم تیمی سابق دونی، معتقد است که MS Dhoni، کاپیتان چهار بار برنده IPL، به اندازه کافی اشاره کرده است که این آخرین فصل او به عنوان بازیکن خواهد بود.

کایف که در کریکت لایو استار اسپورت صحبت می‌کرد، گفت: «فکر می‌کنم MSD به اندازه کافی اشاره کرده است که این آخرین IPL او است. او در حال حدس زدن جهان است و این طبیعت او بوده است. اما من این شهود را دارم که Dhoni سال آینده در IPL بازی نخواهد کرد.

کایف در مورد لحظه سورئال امضای دونی روی پیراهن گاواسکار گفت: “ما هرگز ندیده ایم که سانی از هیچ بازیکن کریکت دیگری امضا بگیرد. بزرگی مثل سونیل گاواسکار که از دونی روی پیراهنش امضا می‌گیرد فقط عظمت MS Dhoni را می‌گوید.

در “یکشنبه فوق العاده”، رویال چلنجرز بنگلور نمایشی پرشور در همه بخش ها برپا کرد و پیروزی بزرگی را در 112 ران مقابل راجستان رویالز به ثبت رساند. هاربهاجان سینگ، بازیکن سابق کریکت هند، با تمجید از گلن ماکسول، بازیکن همه کاره RCB، به خاطر پنجاه بازی برنده اش در برابر یک حمله بولینگ با کیفیت راجستان رویالز، مدعی شد که این برد بازتاب RCB و شخصیت ماکسول است.

“این پیروزی RCB و شخصیت ماکسول است. این یک مسابقه بسیار مهم بود و ماکسول از آزادی استفاده کرد (او در RCB به دست می آورد) و یک اینینگ عالی انجام داد. ماکسول به بولینگ خوب چاهال احترام گذاشت و به بولرهایی که شل بولینگ می کردند ضربه چهار و شش زد. او طبق نیاز تیم بازی کرد و برای هر بازیکنی هیچ چیز مهمتر از این نیست. شما نباید فراموش کنید که در حال انجام یک بازی تیمی هستید نه یک مسابقه انفرادی و همیشه باید نیازهای تیم را در نظر داشته باشید. ماکسول دقیقاً این کار را انجام داد و عملکرد او شایسته تحسین است.

بعداً، کلکته نایت رایدرز چنای سوپر کینگز را با 6 ویکت چکش کرد و مهمانی هواداران CSK را در آخرین بازی خانگی تیم تحت رهبری MS Dhoni در مراحل لیگ خراب کرد. این باخت همچنین شانس صعود CSK به مرحله حذفی را متوقف کرد زیرا آنها اکنون باید آخرین بازی خود را در برابر DC ببرند تا بتوانند در مرحله حذفی قرار بگیرند.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان