مدیر مرکز PhysicsWallah Kota پس از کشمکش بین دانشجویان و مدیریت برکنار شد: ویدیو را اینجا ببینید | اخبار شرکت ها

دهلی نو: پس از انتشار ویدئویی از دعوای بین مدیریت و دانش‌آموزان در شبکه‌های اجتماعی، طبق گزارش‌ها، یونیکورن edtech PhysicsWallah (PW) مدیر یکی از مراکز آموزشی خود را در کوتای راجستان برکنار کرد.

“ما قبلاً اقدام علیه مدیر مرکز کوتا ویدیاپیث را آغاز کرده‌ایم. با این وجود، دانش‌آموزان ویدیاپیث و رفاه آنها اولویت‌های اصلی ما هستند. ما یک میز کمک ایجاد کرده‌ایم که بچه‌ها می‌توانند آشکارا نگرانی‌های خود را بیان کنند.” رئیس مرکز کوندان کومار از کوتا متذکر شد. (همچنین بخوانید: ویدیوی ویروسی: مردی 800 روپیه با سکه در هتل تاج می پردازد: WATCH)

در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده است، مردی که احتمالاً یکی از اعضای مدیریت است، در حال هل دادن یک دانش آموز دیده می شود که تماشاچیان در حال جمع شدن هستند. (همچنین بخوانید: تلفن‌های هوشمند با دوربین زیر 15000 روپیه در سال 2023: فهرست دستگاه‌هایی را که می‌توانید در هند در نظر بگیرید بررسی کنید)

“ما دانش آموزان را تشویق می کنیم تا روی آمادگی خود تمرکز کنند زیرا امتحانات ورودی به سرعت در حال نزدیک شدن است. این رویداد مجزا باعث نمی شود که ایمان و اعتماد دانش آموزان به PW Vidhyapeeth کاهش یابد. برای درک و مدیریت وضعیت، معلمان ارشد و مدیریت ما آمده اند. در مرکز کوتا “کومار ادامه داد.

این کسب‌وکار اظهار داشت که تغییرات سیستماتیکی ایجاد می‌کند تا اطمینان حاصل شود که درس‌ها به خوبی اجرا می‌شوند و رفاه دانش‌آموزان همیشه در PW حرف اول را می‌زند.

انتقادات مشابهی در مورد تیم مدیریت پلتفرم ed-tech توسط بینندگان در قسمت نظرات کلیپ صورت گرفته است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم