مزایا و معایب خرید PS4

در رفتن– خرید پلی استیشن چهار، هشت میلیون تومان کمتر از PS5. در حالی که اواسط آبان ماه امسال فروشندگان بازی های کنسولی و نسخه های دیجیتال پلی استیشن 5 حداقل 23 میلیون تومان فروش دارند، PS4 با قیمت 15 میلیون تومان قابل فروش است. خرید لوازم جانبی، دسته های اضافی و بازی های اورجینال نیز بخشی از گرفتاری های خریداران و گیمرهای PS4 در ایران است، اما در این بین بازی های دیجیتال در حال اجرای فرمان فرشته نجات هستند.

شماره یک | قیمت PS4 در ایران

PS4 به سه روش فروخته می شود. نسخه کوچک، اسلیم یا حرفه ای است. پلی استیشن 4 خیلی راحت پیدا نمی شود، ارزان ترین گزینه است و الان می توانید نسخه های 500 گیگابایتی را با قیمتی حدود 15 میلیون تومان خریداری کنید. همانطور که از نام آن مشخص است، نسخه سالم ظاهری جمع و جور دارد و گیمرهای حرفه ای آن را به دلیل مصرف انرژی کمتر به پلی استیشن 4 ترجیح می دهند. قیمت PS4 Slim 500 گیگابایتی تقریباً یک میلیون بیشتر از پلی استیشن چهار است و فروشندگان بازی های کنسولی در اواسط فروردین امسال آن را با قیمتی حدود 16 میلیون تومان به فروش می رسانند. قیمت PS4 Pro که گران ترین نسخه است و تصاویر را با کیفیت 4K نمایش می دهد در حال حاضر نزدیک به 20 میلیون تومان است اما همین محصول در برخی از فروشگاه های اینترنتی معروف با قیمت 22 میلیون تومان به فروش می رسد.

شماره دو| قیمت و لوازم جانبی PS4

پلی استیشن 4 با بسته ای از بازی ها فروخته می شود و خریداران معمولا ابتدا به دنبال یک باندل اضافی هستند. خرید کنترلرهای PS4 سونی اورجینال هم اکنون با قیمت 1.5 میلیون تومان امکان پذیر است. البته کنترلرهای تقلبی PS4 نیز در بازار به فروش می رسد که قیمت آن ها حدود 500 هزار تومان است و در اکثر بازی ها از این دسته ها استفاده می شود. گران ترین کنسول های PS4 نیز با قیمت شش تا هفت میلیون تومان به فروش می رسند که شامل شخصی سازی پیشرفته از طریق اپلیکیشن موبایل می شود و معمولاً گیمرهای حرفه ای به دنبال آن هستند. دستورات منطقی برای PS4 حدود 12 میلیون تومان به فروش می رسد. خرید هدست های پرفروش و محبوب PS4 حدود 1 تا 1.5 میلیون قیمت دارد و قیمت کیف های مخصوص حمل PS4 بین 150 هزار تومان تا 1 میلیون تومان است.

شماره سه| قیمت بازی های دیسک PS4

FIFA 23 که یکی از پرطرفدارترین بازی های پلی استیشن است هم اکنون به قیمت تقریبی یک میلیون و 800 هزار تومان به فروش می رسد. فروشندگان نسخه 2022 بازی دیسکی یا همان F1 را با قیمتی بیشتر و نزدیک به دو میلیون تومان می فروشند. Sniper Elite 5 و Stay Human که دارای سبک اکشن و ماجراجویی هستند تقریباً معادل بازی دیسکی FIFA 22 به فروش می رسند. از سوی دیگر بازی های دیسکی مانند Ratchet & Clank و LEGO DC Super-Villains که برای رده سنی کودکان طراحی شده اند با قیمت 500 هزار تومان به فروش می رسند و جزو ارزان ترین دیسک های بازی PS4 محسوب می شوند.

شماره چهار قیمت بازی های دیجیتال PS4

خرید بازی دیگیل PS4 هزینه کمتری نسبت به دیسک دارد. FIFA 23 1 میلیون و 800 هزار تومان و نسخه دیجیتال 300 هزار تومان. بازی های دیجیتال PS4 به عنوان حساب های ظرفیت یک، دو و سه فروخته می شوند. ظرفیت آن دو برابر گرانتر از سایرین است و گیمر می تواند به صورت آنلاین و آفلاین با آن بازی کند. بازی های سه ظرفیتی فقط به صورت آنلاین و بازی های تک ظرفیتی فقط به صورت آفلاین در دسترس هستند. ظرفیت اکانت دو بازی FIFA 23 برای PS4 تقریباً یک میلیون و 400 هزار تومان فروخته می شود و برای خرید ظرفیت اکانت سه FIFA 23 باید حدود 900 هزار تومان کنار بگذارید.

شماره پنج | قیمت ثابت کنسول های بازی

قیمت PS4 در ماه های گذشته تغییری نکرده است و خریداران باید از این بابت خوشحال باشند. با وجود افزایش قیمت در ماه های قبل، قیمت PS4 و سایر کنسول های بازی در ایران ثابت مانده است. از یک طرف بد نیست بدانید که برخی از گیمرها همچنان جویای قیمت PS3 هستند که این یکی هم اکنون در بازه سه تا شش میلیون تومان به فروش می رسد. قیمت PS3 با ظرفیت 40 گیگابایت حدود سه میلیون و 500 هزار تومان است و نسخه های 1 ترابایتی آن حدود شش میلیون تومان به فروش می رسد.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما