مقامات سازمان ملل خواستار حمایت شورای امنیت از سوریه پس از زلزله شدند

هماهنگ‌کننده فوریت‌های سازمان ملل متحد و فرستاده ویژه دبیرکل برای سوریه خواستار حمایت قوی از تلاش‌های اضطراری جاری و طرحی «جسورانه» برای هموار کردن مسیر سیاسی به سوی بهبودی پایدار و آشتی شدند.

مسابقه با زمان

راشا محرز، مدیر پاسخ در سازمان بین المللی غیردولتی Save the Children، با ارائه توضیحاتی در مورد شدت نیازهای بشردوستانه به این نهاد متشکل از 15 عضو، گفت که رویکردهای جدید و خلاقانه برای رویارویی با مقیاس چالش های فعلی مورد نیاز است.

او هشدار داد: «ما اکنون در یک مسابقه با زمان هستیم. “خانواده ها مجبور به انتخاب های غیرممکن هستند و حتی ممکن است سفری خطرناک در سراسر دریای مدیترانه داشته باشد.

بچه ها به خانه نیاز دارند نه چادر

او گفت: «بدون تغییر در رویکرد، فقط برای بازسازی آنچه از دست رفته است، مردم سوریه باید یک عمر دیگر منتظر بمانند.

«کودکان برای زندگی به خانه های امن نیاز دارند، نه چادر. والدین آن‌ها به شغل‌هایی نیاز دارند که دستمزد مناسبی داشته باشند و به آن‌ها اجازه دهد تا خانواده‌هایشان را تامین کنند.»

را واکنش زلزله باید باشد لحظه ای برای دور هم جمع شدن و کنار گذاشتن سیاستوی با تاکید بر اینکه “بچه های سوریه روی همه ما حساب می کنند” گفت.

راشا محرز (روی صفحه)، مدیر پاسخگویی در Save the Children، جلسه شورای امنیت را در مورد وضعیت سوریه توضیح می دهد.

70 درصد نیاز مرتبط است

مارتین گریفیتس، رئیس امدادرسانی سازمان ملل متحد، در توضیح وضعیت فعلی، پیامدهای زمین لرزه در سوریه و ترکیه را تشریح کرد که منجر به کشته شدن حداقل 50000 نفر و زخمی شدن تعداد زیادی، مفقود شدن ده ها هزار نفر و بی خانمان شدن صدها هزار نفر شد.

او با تأمل در مقیاس و شدت نیازها در سراسر سوریه، گفت که طرح پاسخ 2023 به 4.8 میلیارد دلار نیاز دارد که بزرگترین درخواست بشردوستانه در حال حاضر فعال است.

وی افزود که منطقه ای که بدترین آسیب را دیده بود دوباره در روز دوشنبه تحت پس لرزه های قوی قرار گرفت. حتی قبل از این تراژدی اخیر، برخی 15.3 میلیون نفریا 70 درصد جمعیت کشور، به کمک های بشردوستانه نیاز داشت ناشی از درگیری های جاری

“بسیاری از مردم هستند ترس از بازگشت به خانه های خودوی با یادآوری بازدید از مناطق زلزله‌زده گفت، جایی که صدها ساختمان هنوز در معرض خطر بالای ریزش هستند و هزاران ساختمان دیگر ممکن است نیاز به تخریب داشته باشند.

چهار تا پنج خانواده در چادرها بسته شده بودند و خطر ابتلا به بیماری در شرایطی که از قبل وجود داشت در حال افزایش است. شیوع وبا، او گفت. در عین حال، قیمت مواد غذایی به طور سرسام آوری افزایش می یابد و زنان و کودکان با افزایش آزار، خشونت و خطر استثمار مواجه می شوند.

تحویل های اورژانسی

وی با استقبال از نقش دولت سوریه در باز کردن مرزها برای ارسال کمک به منطقه شمال غرب، گفت که از 9 فوریه، سازمان ملل بیش از 423 کامیون فرستاده است حمل لوازم حیاتی برای بیش از یک میلیون زن، مرد و کودک. او افزود که در هفته های آینده تحویل های بیشتری نیز برنامه ریزی شده است.

در همین حال، او گفت که دفتر او 40 میلیون دلار از صندوق مرکزی واکنش اضطراری سازمان ملل (CERF) آزاد کرد و دفتر امور بشردوستانه سازمان ملل متحد (OCHA) در حال بسیج برای کمک به شرکا برای گسترش عملیات است.

آ جذابیت فلش وی گفت که خواستار 397.6 میلیون دلار برای تامین حیاتی ترین نیازها طی سه ماه آینده است و افزود که در آینده کنفرانس اهداکنندگان در بروکسل خواهد بودلحظه مهم برای پاسخ ماهم در سوریه و هم در ترکیه.

او گفت: “ما می دانیم که برای فراهم کردن شرایط زندگی آبرومندانه برای افراد آسیب دیده و جلوگیری از بدتر شدن بحران چه باید کرد.” “کسانی که در این اتاق هستند می توانند به تحقق این امر کمک کنند، اما ما باید به این مناسبت برسیم. مردم سوریه بیش از هر زمان دیگری به ما نیاز دارند.»

مارتین گریفیتس، معاون دبیرکل در امور بشردوستانه و هماهنگ کننده کمک های اضطراری، اعضای شورای امنیت سازمان ملل را در مورد وضعیت سوریه توضیح می دهد.

مارتین گریفیتس، معاون دبیرکل در امور بشردوستانه و هماهنگ کننده کمک های اضطراری، اعضای شورای امنیت سازمان ملل را در مورد وضعیت سوریه توضیح می دهد.

شرایط بی سابقه

گیر پدرسن، فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه، با تکرار این پیام، یک واکنش متحد و سخاوتمندانه در کنار یک تعامل کاملاً هماهنگ در دوره پیش رو را تشویق کرد. یک راه سیاسی رو به جلو ترسیم کنید.

«وضعیت امروز آنقدر بی سابقه است که نیاز به رهبری، ایده های جسورانه و روحیه همکاری دارداو گفت.

یک جدی راه سیاسی رو به جلو او گفت که به گفتگوی جدی میان سهامداران کلیدی برای دستیابی به پیشرفت در برخی از مسائل سیاسی حل نشده درگیری نیاز دارد، که می تواند مانع از بهبود بسیار مورد نیاز پس از این فاجعه شود. این اراده نیاز به موضع گیری کمتر، لفاظی کمتر و عمل گرایی بیشتر دارد، او اضافه کرد.

را زلزله های آشکار و تشدید شده است موضوعات اصلی مرتبط با قطعنامه 2254 شورای امنیت مانند حکومت، حاکمیت، تمامیت ارضی، آتش بس سراسری و ایجاد یک محیط امن برای کار در جهت بازسازی و بازسازی پس از جنگ.

“رویکرد جستجوی اقدامات اعتمادساز متقابل و قابل تایید – به اصطلاح “پارادایم گام به گامفرستاده ویژه گفت: اکنون بیش از هر زمان دیگری مرتبط است.

بیایید گام‌های بیشتر اعتمادسازی را از همه طرف‌ها شناسایی و حرکت کنیم تا با چالش‌های بهبود پس از فاجعه و فاجعه مقابله کنیم. رسیدگی به مسائل سیاسی حل نشدهوی با بیان این مطلب از تمامی ذینفعان درخواست کرد از مردم سوریه در زمین الهام بگیرید که در این مدت بر خلاف مشکلات گرد هم آمده اند تا با چالش های عظیم خود مقابله کنند.

گیر پدرسن (بر روی پرده)، فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد برای سوریه، در نشست شورای امنیت درباره وضعیت سوریه توضیحاتی ارائه می کند.

گیر پدرسن (بر روی پرده)، فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد برای سوریه، در نشست شورای امنیت درباره وضعیت سوریه توضیحاتی ارائه می کند.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما