من در مقابل سانتا کلارا

کد خبر : 1937555 |
25 اردیبهشت 1402 ساعت 08:45 |
10.4K بازدید |

2
نقطه نظر

تیم فوتبال براگا پس از پیروزی 5 بر 3 مقابل سانتا کلارا در هفته سوم و دوم لیگ فوتبال پرتغال، شانس خود را برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا افزایش داد.

من در مقابل سانتا کلارا

در این دیدار ریکاردو هورتا در دقیقه 10 برای براگا گلزنی کرد اما ماتئوش بابی در دقیقه 17 گلزنی کرد و سانتا کلارا با یک ضربه پنالتی کار را به تساوی کشاند +5 دو گل دیگر به سمت دروازه سانتا کلارا فرستاده می شود.

این دیدار در نیمه دوم نیز با علاقه فراوان ادامه یافت و بابی در دقیقه 70 از روی نقطه پنالتی گل دوم سانتا کلارا را به ثمر رساند و سپس در دقیقه 85 کندی بواتنگ کار را به تساوی کشاند.

اما این پایان بازی نبود و براگا در دقیقه 87 توسط بروما به گل چهارم رسید و در نهایت تیم میزبان در دقیقه 90 + 4 گل پنجم را نیز به ثمر رساند و امید سانتا کلارا برای تساوی را از بین برد.

براگا که ششمین پیروزی خود در 7 بازی اخیر خود را با 74 امتیاز (4 امتیاز بیشتر از اسپورتینگ لیسبون در رده چهارم) به دست آورد، به رده سوم صعود کرد و در فاصله دو هفته تا پایان رقابت های لیگ پرتغال، در اختیار دارد. شانس صعود به لیگ قهرمانان اروپا را افزایش دهید.

از طرفی سانتا کلارا با نتیجه 5 بر 3 مغلوب براگا شد و پرتغال با 19 امتیاز در رده شانزدهم لیگ قرار گرفت تا همچنان آخرین گزینه سقوط باشد.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان