میانگین های نظرسنجی می تواند مفید باشد، اما آنچه در زیر است تغییر کرده است

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که جمهوری‌خواهان وارد مرحله نهایی شده‌اند. آنها در رقابت برای مجلس نمایندگان در رای گیری عمومی جلو افتاده اند و در رقابتی نزدیک برای کنترل سنا شرکت کرده اند.

شما می توانید این را خودتان در جدول میانگین های نظرسنجی ما ببینید. برای اینکه احساس عدم قطعیت به شما بدهیم، همچنین اضافه کرده‌ایم که اگر نظرسنجی‌ها دقیقاً به همان روشی که در سال 2018 یا 2020 انجام دادند، چه اتفاقی می‌افتد.

به طور متوسط، جمهوری خواهان با دو امتیاز در رای گیری عمومی پیشتاز هستند – که از رای دهندگان می پرسد که آیا به دموکرات ها رای می دهند یا جمهوری خواهان برای کنگره – و وارد رقابت های بسیار تنگاتنگی برای سنا در پنسیلوانیا، جورجیا و نوادا شده اند، جایی که زمانی تصور می شد دموکرات ها در آن شرکت کنند. مزیت را دارند

این میانگین نظرسنجی ساده مانند بسیاری از موارد دیگر است که ممکن است در طول سال ها دیده باشید. این نظرسنجی های اخیر را سنگین تر می کند. این امر به نظرسنجی‌هایی که متعلق به یک سازمان حرفه‌ای نظرسنجی هستند، اهمیت بیشتری می‌دهد (آنها در درازمدت به مراتب کمتر تعصب دارند). این شامل برخی از زنگ‌ها و سوت‌های جالب‌تر نمی‌شود، مانند تعدیل برای اینکه آیا نظرسنجی به جمهوری‌خواهان یا دموکرات‌ها تمایل دارد.

اما از یک جنبه مهم، این میانگین با میانگین‌های نظرسنجی که در سال‌های گذشته دیده‌اید بسیار متفاوت است: نظرسنجی‌هایی که میانگین را تشکیل می‌دهند بسیار متفاوت هستند.

بسیاری از طرفداران نظرسنجی سیاسی در دهه گذشته – دانشگاه مونموث، دانشگاه کوئینیپیاک، ABC/واشنگتن پست، CNN/SSRS، فاکس نیوز، نیویورک تایمز/ کالج سینا، کالج ماریست – نظرسنجی های بسیار کمتری انجام داده اند، به ویژه در ایالت های میدان نبرد، نسبت به سال های اخیر. در برخی موارد، این نظرسنجی ها هیچ نظرسنجی اخیری انجام نداده اند.

و از طرف دیگر، موجی از نظرسنجی‌ها توسط شرکت‌هایی مانند Trafalgar Group، Rasmussen Reports، Insider Advantage و دیگران وجود داشته است که تمایل به تولید نتایج بسیار بیشتر از نظرسنجی‌های سنتی نسبت به جمهوری‌خواهان داشتند. هیچ کدام از استانداردهای صنعت برای شفافیت یا جمع آوری داده ها پیروی نمی کنند. در برخی ایالت ها، تقریباً تمام نظرسنجی های اخیر توسط شرکت های متمایل به جمهوری خواهان انجام شده است.

این یک چالش بزرگ برای میانگین نظرسنجی ساده مانند این ایجاد می کند. از ایالتی به ایالت دیگر، دموکرات ها یا جمهوری خواهان ممکن است بسیار بهتر یا بدتر به نظر برسند، صرفاً بسته به این که چه نوع نظرسنجی اخیراً نظرسنجی را انجام داده است. ممکن است به نظر برسد که مسابقه از هفته به هفته به جلو و عقب می چرخد.

پنسیلوانیا مثال خوبی است. هفته گذشته، چهار شرکت متمایل به جمهوری‌خواه – Patriot Polling، co/efficient، Wick و Insider Advantage – نشان دادند که Dr. مهمت اوز با برتری. در این هفته، چهار نظرسنجی متعارف جان فترمن را مساوی یا جلوتر نشان دادند – دانشگاه سافولک/یو اس ای تودی، نیویورک تایمز/ کالج سینا، فاکس نیوز و کالج موهلنبرگ.

همه را کنار هم بگذارید و میانگین ما در پنسیلوانیا تقریباً برابر است. شاید نتیجه نهایی همین باشد. یا شاید نتیجه با برآوردهای یک گروه مطابقت بیشتری داشته باشد.

در حال حاضر، این بسیار واضح است: نظرسنجی‌کنندگانی که اخیراً یک ایالت را بررسی کرده‌اند، عامل مهمی در تعیین اینکه آیا این اعداد برای جمهوری‌خواهان یا دموکرات‌ها بهتر به نظر می‌رسند، است. و امسال، نظرسنجی هایی که میانگین را هدایت می کنند کاملاً متفاوت هستند.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances