نحوه استفاده Google از} پارکت لمینت آرتا برای Grow Greater

درنهایت آب نمیتواند از طریق درزهای پارکت وارد قسمتهای داخلی تر آن شود. به عبارت دیگر انبساط و انقباض های مکرر نمیتواند باعث وارد شدن آسیب جدی به این محصول شود. پارکت های چوبی درمقابل ضربه و اجسام نوک تیز حساس و آسیب پذیرند. می توان گفت فعالیت شرکت آرتاپان و آرتادکور زمینه های تولید پارکت توسط این شرکت را فرآهم نمود. لمینت ها مانند MDF های موجود در بازار کاملا مصنوعی بوده و می توان گفت که مغز داخلی از جنس MDF و روکش بیرونی از جنس HDF یا HPL می باشد . زمانی که لمینتهای شما با کرده و رطوبت دار باشد مشکلاتی به وجود میآید، پس میتوان این گونه گفت که رطوبت میتواند عامل اصلی صدا لمینت باشد. زمانی که صدای جیر جیر و سایش اتفاق میافتد زمانی که شما بر روی پارکت راه میروید اگر صدایی را احساس کنید میتوانید به مشکل جدی در زیر سطح و یا در خود پارکت و لمینت میباشد.

 • کاربرد پارکت لمینت در دفاتر کاری و شرکت های خصوصی
 • کاربرد پارکت لمینت به عنوان کفپوش در خانه
 • گونیا و نوار متر
 • نصب نسبتا سخت و دشوار
 • مقاومت در برابر آب
 • نیازمند درزگیری از لمینت
 • سطح صاف همیشگی؛

پارکت به دلیل نمای چوبی و احساس آرامش ایجاد شده در محیط گزینه مناسبی با قیمت و زمان اجرای بالاتر خواهد بود و لمینت می تواند با ایجاد طراحی های جذاب متناسب با دیزاین کلاسیک ، یک گزینه مقرون به صرفه و مناسب تلقی شود. امروزه بسیاری از افراد به دلیل به صرفه بودن پارکت های پلاستیکی به دلیل اقتصادی بودن آن سراغ خرید این نوع کفشپوش ها می روند. آشنا کردیم. برای اینکه بهترین نوع از آنها را برای خود انتخاب کنید می توانید علاوه بر مطالعه مزایا و معایب هریک از راهنمایی های متخصصین خدمات نصب انواع پارکت و کفپوش نیز بهره مند شوید. پوشش کف پوش اگر به درستی انتخاب شود می تواند هماهنگی خاصی با مبلمان و سایر دکوراسیون خانه داشته باشد. با توجه به مقایسههایی که برای پارکت و لمینت شد، لمینت در برابر آب مقاومت است پس برای فضایی مانند کف پوش اشپزخانه که دائما در رطوبت است انتخاب پارکت لمینت معقول تر است. انتخاب سرویس چوب روشن با روکش تیره یا رنگی، به همراه پرده هایی حریر و چند تابلو با طرح و نقش تیره رنگ فضای شما زیباتر می کند.

پس در ادامه با اسپارد مگ همراه باشید!

پارکت های چوبی انواع گوناگونی دارند که نوع آن به جنس چوب، سختی، رنگ و … خرید پارکت ارزان در مدل های مختلف پارکت چوبی ، پارکت لمینت و یا پارکت سه بعدی که از مدل های پارکت جدید می باشد مورد توجه اغلب مشتریان قرار می گیرد. به دمای هوا و مقدار رطوبت موجود در محیط توجه داشته باشید. پس در ادامه با اسپارد مگ همراه باشید! اما هر چند که این لمینتها ضد آب و رطوبت باشد زمانی که یک لوله آب و یا شوفاژ دچار نشتی و خرابی شود قسمتی که این مشکل به وجود آمده دچار تورم در لمینت در آن قسمت میشود. اگر شما لمینتها را به تازگی نصب کردهاید و بعد از نصب صداهای جیر جیر را میشنوید باید دانید که در زیر سطح کار مشکلی وجود دارد که مشکل ناهمواری در کف میباشد. در بعضی مواقع بعد از مدتی یک مشکل جدی که برای پارکتها و لمینتها به وجود میآید، شنیدن صداهای جیر جیر میباشد که این صدا در زمان راه رفتن بر روی این کفپوشها اتفاق میافتد که نمیتوان این مشکل را نادیده گرفت.

یکی از ویژگیهای لمینتها بیصدا بودن آنها میباشد که زمانی که شما بر روی آنها راه میروید نباید صدای ناخوشایند شنیده شود. زمانی که میخواهید نظر دیگران را برای کفپوش اتاق خود جلب کنید میتوانید از لمینت و پارکت برای دکوراسیون منزل و اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی فضای خود استفاده کنید. همچنین شما می توانید برخی از دیوارهای خانه را مانند اتاق کار، اتاق کودک و … این عملیات را تا جایی ادامه دهید، که همه درزها رفع شوند. در ادامه این مقاله شما را با انواع پارکت ها آشنا خواهیم کرد تا با بررسی مزایا و معایب هریک بتوانید بهترین گزینه را برای محیط موردنظر خود انتخاب کنید. می توانید جهت راهنمایی در مورد اینکه کدام رنگ مناسب فضای مورد نظر شما وابسته به نوع کاربری، متراژ و نور می باشد، از مشاورین آرتا راهنمایی بگیرید، تا جهت انتخاب محصول مورد نظر شما که متناسب با رنگ پارکت لمینت می باشد دچار سردرگمی نشوید. در میان انواع انواع پارکت های چوبی و لمینت یکی را مطابق با سلیقه خود انتخاب کرده اید و رنگ و نوع چیدمان آن را انتخاب کرده اید و حالا به سر این مسئله رسیده اید که بهتر است چه برندی از پارکت را انتخاب کنم ؟

پارکت چوبی از چوب سخت مثل درختان بلوط، جوز، گردو و…

پارکت چوبی از چوب طبیعی ساخته شده و به دلیل قیمت بالایی که دارد، انتخاب عده کمی از افراد است. جنس آنها نیز معمولا از چوب بلوط، افرا گردو و… پارکت چوبی از چوب سخت مثل درختان بلوط، جوز، گردو و… این محصول در مقایسه با سنگ و سرامیک بسیار نرم است که هم راه رفتن روی آن حس بهتری به افراد می دهد و هم برای رفت و آمد کودکان امن تر است.پارکت ها را از چوب می سازند که متریالی طبیعی است لذا قیمت تمام شده آن نسبت به کفپوش هایی نظیر لمینت و سرامیک گران تر می باشد.برای ساختن پارکت ها نیاز به قطع درختان می باشد. پارکت ها می توانند گرما و حس طبیعت را به خانه شما بیاورند و برای دکوراسیون هایی که می خواهند خانه را تاریخی جلوه دهند بسیار مناسب است.با این حال به علت قیمت بالا و معایب دیگری که این نوع کفپوش نسبت به انواع جدید کف پوش دارد استفاده اش زیاد نیست و کمتر در بازار یافت می شود.پارکت به خاطر قیمت بالا و مشکلات در نصب ونگهداری اش چندان در بازار محبوب نیست و این نوع بیشتر مناسب دکوراسیون های داخلی لوکس می باشد.

پارکت لمینت آرتا

پارکت نسبت به لمینت حس بهتر و طبیعی تری را به شما القا میکند ، دلیلش هم مشخص است،پارکت کاملا طبیعی است. و مطمعن هستیم که در محیطی کاملا طبیعی زندگی میکنیم. مصلا اگر کف اتاق سنگ فرش باشد و بعد از مدتی بخواهید لمینت ها را جمع کنید ، هیچ مشکلی ندارید و سنگ فرش های زیرین کاملا سالم خواهند ماند. نصب پارکت چوبی در اتاق خواب ، اتاق پذیرایی و حتی آشپزخانه نیز مرسوم است. قبل از انتخاب کفپوش برای خانه، به ظاهر کفپوش، عملکرد، شیوه نگهداری، میزان رفت و آمد روی آن، میزان مقاومت و در نهایت میزان بودجه خود توجه کنید.اما بهطور کلی بسیاری از کارشناسان دکوراسیون داخلی توصیه میکنند که اگر زیبایی برایتان اهمیت دارد، بخشهایی از منزل مانند سرویس بهداشتی و آشپزخانه را با سرامیک و بخشهای دیگر را با انواع پارکت کفپوش کنید. پارکت ها چون از چوب خالص تشکیل شده اند،بشدت به آب واکنش نشان می دهند و در صورت خیس شدن ورم می کنند به همین دلیل استفاده از آن ها در محیط های مرطوب مانند آشپزخانه اصلا مناسب نیست.

Where برای شروع با پارکت آرتا؟

در انتها برای زیبایی بیشتر، پوشش درز های انتهایی و مهار کردن پارکت ها باید از قرنیز استفاده کرد. لمینت که در بازار به پارکت یا پارکت لمینت معروف است به نوعی از کف پوش ها گفته می شود که از چند لایه چوب فشرده ساخته شده و بر خلاف پارکت از چوب درختان تهیه نمی شوند. لمینت یکی از محبوبترین کفپوش ها است و مزایایی نسبت به پارکت چوبی دارد که آن را تبدیل به یکی از اولین انتخاب ها برای کف پوش کرده است. تمیزکاری راحت و بدون دردسر اهمیت زیادی در انتخاب کفپوش دارد. اگر به محیط زیست اهمیت می دهید باید بدانید که که از این نظر پارکت ها نسبت به لمینت ها بسیار بهترند به خاطر استفاده از رزین و فشار در تولید لمینت،این کف پوش ها به سادگی در طبیعت تجزیه نمی شوند در حالی که پارکت به خاطر طبیعی بودن خیلی راحت به طبیعت باز می گردد. به همین دلیل، در تولید پارکت، دو طبقه متفاوت یعنی پارکت مسکونی و تجاری وجود دارد.ضخامت پارکت نیز از جهت دوام پارکت اهمیت زیادی دارد.

 • بدون تاب برداشتن، درز و دارای سطحی صاف و هموار
 • ارزان بودن؛
 • جنس پارکت
 • تعمیر انواع کفپوش
 • پارکت احساس لذت بخش چوب و طبیعت را می دهد
 • پارکت چیست ؟ و دلایل استفاده از آن
 • سمی بودن چسبشان؛

بسیاری از افرادی که به ساخت وساز بناهای مسکونی و یا تجاری مشغول اند ، درانتخاب کفپوش پی وی سی مناسب برای ساختمان دچار تردید هستند. در سال های اخیر عواملی همچون رشد جمعیت و شهرنشینی و متعاقب آن روند صعودیِ ساختمان سازی، سبب افزایش تقاضای تولید فرآورده های چوبی شده است. پارکت های لمینت انواع گوناگونی دارند که بستگی به درجه سایشی، برند سازنده، ضخامت، رنگ و … تنوع و رنگ: پارکت های لمینتی تنوع طرح و رنگ کمتری نسبت به پارکت های چوبی دارند. پارکت ها نسبت به اجسام نوک تیز حساسند و خیلی زود آسیب می بینند.بنابراین برای خانواده هایی که بچه های پر جنب و جوش دارند ، اصلا مناسب نیست . برای نقل مکان باید آن ها را بکنید که ممکن است بسیاری از قطعات آن آسیب ببیند. خیلی ساده قطعات پارکت لمینت را با کلیک کردن به هم نصب کنید . سپس با دستمال و یا تی که کمی مرطوب است نظافت را انجام دهید و در آخر حتما کف را خشک کنید. اگر فضا بزرگ است، مهم نیست این نکته را در نظر بگیرید.

هر چند که سطح خارجی آن ، طرح و نگار چوب را دارد. پارکت های چوبی در بازار با قیمت های مختلفی به فروش می رسند که نوع چوب و طرح و جنس آن متفاوت است. علاوه بر معایب و خصوصیاتی که پیش از این در این مطلب گفتیم، پارکت های پلاستیکی دارای معایب دیگری مانند زرد شدن، تولید مواد سمی، ماندگاری لکه هستند. بنابراین با در نظر گرفتن معایب پارکت ها و با توجه به موقعیت جغرافیایی و مکانی می توان در برابر خرید و تهیه پارکت ها تصمیم گرفت. اين گروه با توجه به امکانات پشتيبانی و تجهيزات مناسب خود اقدام به راه اندازی آتليه طراحی غرفه، کارگاه نجاری، کارگاه جوشکاری، کارگاه ليزر، کارگاه کاترپلاتر، انبار تجهيزات جانبی غرفه نمایشگاه، جهت اجاره و چيدمان داخلی و همچنين تهيه اسپيس فريم و کف پارکت در حجم انبوه جهت برگزاری نمايشگاه های خاص نموده است. اجازه دهید در ابتدا تعریفی از پارکت لمینت ارتا خدمت شما داشته باشیم تا اختلاف بین پارکت و لمینت همین ابتدا مشخص شود و سپس به سراغ ایتم های دیگری خواهیم رفت. پارکت و لمینت در موارد بسیاری از جمله نحوه نصب ، دوام ، مقاومت در برابر آب ، قیمت و زیبایی با هم متفاوتند .

ازطرفی برخی موارد هست که هر طور شده باید تلاش کنیم بهترین جنس را بخریم؛ چرا که مانند جوراب و تیشرت نیست که نهایتا آنها را خیلی زود عوض کنیم. چطوری پارکت را تمیز کنیم؟ تفاوت اصلی میان پارکت های چوبی مربوط به جنس چوب هایی است که آن ها را مورد استفاده قرار می دهند. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش تنوع در طراحی و مواد مورد استفاده، بازار پارکت امروزی بسیار متنوع است. پارکت لمینت آرتا محصولی از شرکت آرتا که از اواخر دهه 50 فعالیت خودرا آغاز نمود و با سیاست های رو به پیشرفت خود سبد تولیدات خودرا روز به روز افزایش داد، به گونه ای که در حال حاضر در مواد پتروشیمی ، ورق ام دی اف ، ورق اچ دی اف ، پارکت لمینت و بسیاری از دیگر از محصولات مرتبط با دکوراسیون حرفی برای گفتن دارند و جزو باکیفیت ترین محصولات در این حوزه میباشند. نگهداری و مراقبت آسان: نگهداری از پارکت های لمینت نسبت به پارکت های چوبی بسیار آسان است.

 • جذب نکردن گردوغبار
 • ضمانت پیش پرداخت
 • کاربرد پارکت لمینت در آموزشگاه ها
 • پارکت زیگزاگ
 • خدمات پس از فروش

اگر شما هم از طرفداران محیط زیست هستید خوب است بدانید لمینت ها نسبت به پارکت ها به جهت استفاده از رزین و فشاری که هنگام ساخت آن اغمال می شود در طبیعت تجزیه نمی گردد ولی پارکت ها به سبب طبیعی بودن آنها، به راحتی به طبیعت باز می گردند. شاید تفاوت ظاهری پارکت و لمینت به راحتی قابل تشخیص نباشد ولی مقاومت آن به راحتی قابل تست است. یک تفاوت ظاهری پارکت و لمینت که به وضوح قابل فهم است زیبایی است. به این دلیل که در کفپوشهای PVC جنس بافتها نرمتر و منعطفتر میباشد، صدای چندان زیادی در زمان راه رفتن بر روی آنها ایجاد نخواهد شد و در واقع نوعی کفپوش عایق صدا می باشد در مقابل لمینتها جنس سختتری داشته و بافت آنها به بافت چوب طبیعی نزدیکتر است، به همین علت هم زمانی که بر روی پارکتهای لمینت راه میروید صدای بلندتری در مقایسه با کفپوشهای PVC تولید خواهد شد. در زمان نصب لمینتها و پارکتها که به صورت تایلهای مستطیل شکل و چهار گوش میباشند را در نظر داشته باشید که این تایلها به این شکل تولید و عرضه میشوند.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان