نظر | دلیلی وجود دارد که رون دیسانتیس می خواهد تاریخ به روشی مشخص بیان شود

همانطور که احتمالاً تا به حال دیده اید، Gov. ران دیسانتیس از فلوریدا لایحه دیگری را امضا کرده است که آموزش های کلاسی را در مورد نژادپرستی و نابرابری نژادی محدود می کند. این یکی برای کالج ها و دانشگاه ها اعمال می شود و مفاهیم به اصطلاح تفرقه انگیز را از دوره های آموزش عمومی ممنوع می کند. من همه اینها را در ستون جمعه خود ذکر کردم و آن را به تلاش جمهوری خواهان برای دادن آزادی سانسور به نهادهای عمومی گره زدم.

همانطور که اتفاق می افتد، من آخرین کتاب مورخ دونالد یاکوون را می خوانم، “آموزش برتری سفیدپوستان: آزمایشات دموکراتیک آمریکا و جعل هویت ملی ما”، در مورد رابطه بین آموزش تاریخ و ساخت ایدئولوژی های برتری طلبانه سفیدپوستان در 19 و قرن 20. این کتاب جالبی است، پر از اطلاعات قانع کننده در مورد نژادپرستی که آموزش تاریخ آمریکا را شکل داده است. اما من در اینجا به آن اشاره می‌کنم زیرا در یک بخش در مورد نویسندگان کتاب‌های درسی جنوب و تقاضا برای آموزش طرفدار برده‌داری، یاکوون صدایی را پخش می‌کند که ممکن است برای گوش مدرن بسیار آشنا به نظر برسد.

همانطور که یاکوون توضیح می دهد، تولید کتاب های درسی قبل از جنگ داخلی تحت سلطه نویسندگانی از نیوانگلند بود. برخی از جنوبی‌ها در دهه 1850 «به‌طور فزاینده‌ای از کیفیت «یانکی محور» روایت‌های تاریخی ناامید شده بودند. آنها متونی را می خواستند که «به طور خاص برای دانشجویان و خوانندگان جنوبی طراحی شده باشد». به‌ویژه، منتقدان جنوبی خواهان کتاب‌های درسی بودند که به قول یکی از منتقدان «موضوع سنگین‌ترین واردات برای ما در جنوب… منظورم نهاد برده‌داری سیاه‌پوستان» باشد، آنچه را که آن‌ها دیدگاهی منصفانه و مطلوب می‌دانستند.

بخشی از دلیل سرخوردگی نخبگان جنوبی، و دلیلی که آنها می‌خواستند کتاب‌های درسی تاریخ متناسب با دیدگاه‌های خود داشته باشند، ظهور ایدئولوژی طرفدار برده‌داری در میان برده‌دارانی بود که زندگی و معیشتشان به این نهاد وابسته بود. همچنین کمک کرد که برده داری (برخلاف انتظارات بسیاری از آمریکایی ها، از جمله بنیانگذاران کشور) در دهه های اول قرن نوزدهم به طور باورنکردنی سودآور شده بود. زمانی که یاکوون روایت خود را آغاز کرد، برده‌داران جنوبی از پذیرش پشیمان‌آمیز برده‌داری که نسل‌های قبلی نخبگان برده‌داری را مشخص می‌کرد، به پذیرش برده‌داری به‌عنوان «خیر مثبت» – به قول جان سی. کالهون – و تنها مبنایی روی آورده بودند. که برای ساختن جامعه ای کارآمد و مرفه.

در چنین شرایطی بود که جی دبلیو مورگان، یکی از همکاران ویرجینیایی مجله جنوبی دی باو، کتب درسی تاریخ شمال را به باد انتقاد گرفت و خواستار سانسور هر چیزی شد که به عقیده ضد برده داری اشاره دارد. در اینجا یاکوونه استدلال مورگان را خلاصه می کند:

کتاب‌هایی که از «آموزه‌هایی» که «اکنون معتقدیم» را ستایش نکرده‌اند، باید ممنوع شوند و هرگز «در محدوده مطالعه نوجوانان» قرار نگیرند. مورگان کتاب‌های درسی کنونی را به‌عنوان «نمایش سیاه دزدی دریایی الغا» محکوم کرد. ادامه استفاده از چنین آثاری فقط باعث فساد ذهن جوانان و «رواج بدعت های خطرناک در بین ما» می شود. حتی به کتاب‌های املایی هم نمی‌توان اعتماد کرد، زیرا حاوی محکومیت‌های پنهان «موسسات عجیب و غریب ما» بودند.

آنچه در این مورد به نظر من قابل توجه است این نیست که این فقط یک نمونه بارز خصومت با آزادی بیان است که جنوب برده دار را نشان می دهد – نخبگان جنوبی قوانین گستاخی را در کنگره وضع کردند و از پخش مواد ضد برده داری از طریق پست در ایالت هایشان جلوگیری کردند – بلکه اینکه مورگان به همان اندازه که نگران تأثیر استدلال‌های لغو بر «ذهن جوانان» است، به تأثیر آنها بر خود آمریکایی‌های برده‌دار نیز توجه دارد.

برای مورگان حیاتی بود که جنوب برده دار عقاید و ایدئولوژی های خود را در نسل بعدی بازتولید کند. آموزش ابزار بود و هر چیزی که بر برابری همه مردم تاکید می کرد و سلسله مراتب موجود را غیرطبیعی و ناعادلانه به چالش می کشید، تهدید بود.


ستون سه شنبه من در آغوش حزب جمهوری خواه از هوشیاری و سوء استفاده محافظه کارانه از ایده سامری خوب بود.

با گوش دادن به طرفداران محافظه کار Rittenhouse، Perry و Penny، هرگز نمی دانید که افراد واقعی در طرف دیگر این تقابل ها وجود دارند. شما هرگز نمی دانید که آن افراد در زندگی حق حمایت قانون دارند و در هنگام مرگ نیز حق دارند گزارش کاملی از آخرین لحظات زندگی خود داشته باشند و مسئولیت قانونی در قبال مردانی که آنها را به قتل رسانده اند، دارند. اگر این چیزی است که هیئت منصفه تصمیم می گیرد.

ستون جمعه من در مورد “چهار آزادی” بود که توسط دستور کار جمهوری خواهان تعریف شده بود و آنچه آنها در مورد نوع کشوری که محافظه کاران امیدوارند بسازند می گویند.

من فکر می کنم چهار آزادی وجود دارد که می توانیم از برنامه جمهوری خواهان به دست آوریم. آزادی کنترل وجود دارد – محدود کردن استقلال بدنی زنان و سرکوب وجود هر کسی که با نقش های جنسیتی سنتی مطابقت ندارد. آزادی استثمار وجود دارد – اجازه دادن به صاحبان کسب و کار و سرمایه برای تضعیف نیروی کار و بهره برداری از کارگران آن طور که صلاح می دانند. آزادی سانسور وجود دارد – برای سرکوب ایده هایی که ایدئولوژی های طبقه حاکم را به چالش می کشد و آنها را تهدید می کند. و آزادی تهدید وجود دارد – حمل اسلحه در هر کجا که می خواهید، به اهتزاز در انظار عمومی، تبدیل حق دفاع از خود به حق تهدید دیگران.

و در آخرین قسمت از پادکست من با جان گانز، درباره فیلم “دروغ های واقعی” بحث کردیم.


این مسیری است که در هاردی که برای مدت طولانی تعطیل است، بیشتر روزهای هفته را پشت سر می گذارم. فکر کردم از نظر بصری جالب بود، بنابراین یک بعدازظهر توقف کردم تا چند عکس بگیرم.


اینو برای روز مادر درست کردم خیلی خوب بود با این حال، مجبور شدم تنظیماتی را انجام دهم. اول از همه، توت فرنگی تازه را برای توت فرنگی یخ زده جدا کردم. نکته ای که در مورد میوه منجمد وجود دارد این است که در اوج رسیدن چیده می شود که آن را برای اکثر کاربردها عالی می کند. البته باید توت فرنگی ها را یخ زدایی کنید و آنها را خرد کنید.

من هم یک بسته توت فرنگی خشک شده یخ زده خریدم و پودر کردم و به مواد خشک اضافه کردم. من به جای ماست ساده از ماست توت فرنگی مخلوط استفاده کردم. هدف همه این تغییرات تمرکز طعم توت فرنگی بود و طعم کیک بسیار شبیه توت فرنگی بود. لعابش خوبه هرچند دفعه بعد که این کیک رو درست کنم ازش استفاده نمیکنم. در هر صورت، این به بهترین وجه با یک عدد خامه سخاوتمندانه تازه سرو می شود.

دستور غذا از آشپزی نیویورک تایمز.

عناصر

 • ¾ فنجان کره بدون نمک (1 ½ چوب)، نرم شده، به علاوه بیشتر برای چرب کردن ماهیتابه

 • 3 فنجان آرد همه منظوره، به علاوه بیشتر برای تابه

 • 1 ½ قاشق چایخوری بیکینگ پودر

 • ½ قاشق چایخوری جوش شیرین

 • 1 ¼ قاشق چایخوری نمک کوشر

 • 1 ¾ فنجان شکر دانه ریز

 • پوست 1 لیمو (حدود 1 قاشق چایخوری)

 • 3 عدد تخم مرغ بزرگ، در دمای اتاق

 • 1 ¼ فنجان ماست شیر ​​کامل، نه یونانی

 • ¼ فنجان آب لیموی تازه

 • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل

 • 2 ¾ فنجان توت فرنگی تازه (حدود 1 پوند)، پوست کنده و خرد شده به قطعات ½ اینچی، ¼ فنجان رزرو شده

  برای لعاب:

 • توت فرنگی رزرو شده

 • 2 فنجان شکر قنادی (الک نشده)

 • 2 تا 3 قاشق چایخوری آب لیموی تازه

جهت ها

کیک را درست کنید: یک توری در وسط فر قرار دهید و فر را با دمای 325 درجه گرم کنید. یک ماهیتابه 16 فنجانی باندت را با احتیاط کره و آرد پاشی کنید و مطمئن شوید که در تمام شکاف ها و شکاف ها فرو رفته است.

در یک کاسه متوسط، آرد، بیکینگ پودر، جوش شیرین و نمک را با هم مخلوط کنید. کنار بگذارید.

در کاسه یک همزن پایه مجهز به ضمیمه پدال، کره و شکر را مخلوط کنید تا مخلوط شوند. پوست لیمو را اضافه کنید و سپس مخلوط را به مدت 5 دقیقه خامه بزنید تا سبک و پف کند با سرعت متوسط ​​به بالا.

در حالی که همزن کم است، تخم‌مرغ‌ها را یکی یکی اضافه کنید، مطمئن شوید که تخم‌مرغ‌ها قبل از اضافه کردن تخم‌مرغ‌های بعدی کاملاً مخلوط شده‌اند. ماست، آب لیمو و وانیل را اضافه کنید و با سرعت متوسط ​​هم بزنید تا مخلوط شوند و در صورت لزوم کناره های کاسه را بتراشید تا همه مواد مخلوط شوند. این مخلوط ممکن است کمی منسجم شود، اما زیاد نگران آن نباشید.

مخلوط آرد را یکباره اضافه کنید و با کم کم مخلوط کنید تا تقریباً کاملاً ترکیب شود.

کاسه را از مخلوط کن خارج کنید، آرد اضافی را بمالید و داخل خمیر بریزید و تقریباً ½ فنجان از خمیر را بردارید. قاشق غذاخوری خمیر را در ته ظرف آماده شده بریزید و کف تابه را صاف کنید. (این خمیر از فرورفتن توت فرنگی به ته ظرف و چسبیدن آن جلوگیری می کند.) توت فرنگی های خرد شده را به خمیر باقی مانده در کاسه اضافه کنید و به آرامی داخل آن را تا کنید تا توت فرنگی ها به طور یکنواخت تقسیم شوند. خمیر غلیظ خواهد شد.

خمیر را به طور مساوی داخل تابه بریزید، روی آن را صاف کنید و ظرف را چند بار محکم روی پیشخوان بکوبید تا حباب های بزرگ هوا آزاد شود. کیک را بپزید تا قهوه ای طلایی شود و سیخی که در مرکز فرو کرده اید تمیز بیرون بیاید (چند خرده های کوچک مشکلی ندارد)، حدود 70 دقیقه. ظرف را به مدت 15 دقیقه روی توری خنک کنید، سپس کیک را روی توری قرار دهید تا کاملا خنک شود.

وقتی کیک خنک شد، لعاب را درست کنید: در یک کاسه متوسط، از یک چنگال برای له کردن ¼ فنجان توت فرنگی رزرو شده استفاده کنید. شکر قنادی و 2 قاشق چای خوری آب لیمو را با هم مخلوط کنید. لعاب باید غلیظ باشد اما فقط قابل ریختن باشد. اگر نازک به نظر می رسد، کمی شکر شیرینی پزی اضافه کنید. اگر خیلی غلیظ بود که هم بزنید، کمی آب لیموترش اضافه کنید. لعاب را به طور یکنواخت روی کیک بریزید (اگر ترجیح می دهید لعاب اضافی آن بیرون بیاید، می توانید آن را روی توری بمالید)، اجازه دهید چند دقیقه بماند و سرو کنید. پس از خشک شدن کامل لعاب، کیک باقیمانده را در یخچال قرار دهید و آن را با پوشش پلاستیکی آزاد کنید.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان