tncibanner

نظر | صبر کن! صبر کن! گرجستان تمام شد؟

در حالی که خورشید بر فراز جورجیا فرو می‌رود، ما با انتخابات دور دوم سنا که به نظر می‌رسد از آغاز زمان مورد رقابت بوده، خداحافظی می‌کنیم.

بله، دایناسورها زمانی بر زمین حکومت می کردند و هرشل واکر، نامزد سنا، احتمالاً نظریه ای در مورد چگونگی کشته شدن آنها توسط یک گرگینه دارد. یا شاید یک خون آشام.

مطمئناً این مسابقه برای به یاد ماندن بود. اما اکنون تمام شده است. جورجیا به درستی به این نتیجه رسید که سناتور رافائل وارناک، یک نامزد قابل ارزیابی، برای این کار بهتر از مردی است که به نظر نمی‌رسد در مورد تعداد فرزندی که پدرش کرده یا سقط جنینی که برای آن پول داده است، روشن باشد.

اما… صبر کن! صبر کن! وارناک تنها کمی بیش از 51 درصد آرا را به دست آورد. این بدان معناست که بیش از 1.7 میلیون گرجی فکر می کردند که داشتن سناتوری که نظریه اش در مورد گرمایش جهانی این است: “آیا درخت کافی نداریم؟”

و چه کسی آدرس قانونی خود را در تگزاس برای مقاصد صرفه جویی در مالیات داشت.

بیایید با آن روبرو شویم: وارناک در حال رقابت با یکی از بدترین نامزدهای تاریخ مدرن آمریکا بود. کسی که زمانی از انتخابات آینده به عنوان “نعوظ” یاد کرد. این یکی از گران‌ترین مسابقات تمام دوران بود که طی آن افراد وارناک توانستند حدود 54 میلیون دلار تبلیغات تلویزیونی بخرند – بیش از دو برابر آنچه واکر می‌توانست بخرد.

وارناک، وزیر محترم کلیسای قدیمی مارتین لوتر کینگ، با وقار در سنا خدمت کرده بود. (سخنرانی اولیه او فراخوانی بود برای – چه چیزی می تواند جسورانه تر باشد؟ – استفاده از حق رای را برای مردم آسان تر می کرد.) کمپین انتخاباتی او به همان اندازه که واکر بود محترمانه بود… نه. شما فکر می کنید او حداقل با چهار یا پنج امتیاز برنده می شود.

انتخابات گرجستان بخشی از «صبر کن! صبر کن! چیزهای بیشتری وجود دارد!» موضوعی که اخیراً بر سیاست ما حاکم بوده است.

به نظر می رسد اخبار خوب همیشه یک جنبه منفی نگران کننده دارد. و این هرگز فقط یک چیز عجیب/بد/ناراحت کننده نیست. فکر می کنید همه اینها به خاطر دونالد ترامپ است؟

خب، نامزدی هرشل واکر مطمئن بود. چند بار این داستان تکان دهنده را شنیده ایم که ترامپ برای اولین بار متوجه هدایای بزرگ واکر شد که این مرد جوان به لیگ فوتبال ایالات متحده پیوست، که البته ترامپ مالک تیم بزرگ آن بود؟

واکر برای سه فصل با USFL بازی کرد و ترامپ را که در غیر این صورت درگیر اجرای کل لیگ در زمین بود، واقعا تحت تاثیر قرار داد.

خوب، چیزهای فوتبال را فراموش کنید. این به سختی هسته اصلی هویت ترامپ است، که او همیشه به ما اطمینان داده است که یک تاجر بزرگ است.

صبر کن! صبر کن! (می‌دانستید که این اتفاق می‌افتد، درست است؟) این هفته سازمان ترامپ به دلیل تقلب مالیاتی و سایر جنایات مختلف مجرم شناخته شد. در مجموع هفده مورد، از جمله اعطای رایگان ماشین‌ها و آپارتمان‌های خارج از کتاب-به-the-IRS و پول نقد به کارمندان برتر.

بله با این حال، ترامپ واقعاً خودش در حال محاکمه نبود. فقط مال او بود مردم.

اما صبر کنید، صبر کنید… جنایات احتمالی دیگری نیز در دست بررسی هستند. در مورد کل رکوردهای طبقه بندی شده Mar-a-Lago چطور؟

خوب، این به سختی شبیه به پرونده قدیمی دادگاه نیویورک است. رئیس جمهور سابق ما احتمالاً احساس می کند که سزاوار تحسین است زیرا شخصاً افرادی را برای جستجوی زمین گلف و برج ترامپ و کمد ذخیره سازی در مار-آ-لاگو استخدام کرده است تا مطمئن شود هیچ سند رسمی نادیده گرفته شده در آنجا وجود ندارد.

اما صبر کنید، صبر کنید، صبر کنید، صبر کنید… آن اوراق قرار بود همه به آرشیو ملی بروند، درست است؟

بله، اما ترامپی ها به شما اطمینان خواهند داد که ما از موضوع اصلی هویت دونالد به عنوان یک نابغه ثروت ساز فاصله گرفته ایم. ربودن اسناد رسمی ریاست جمهوری و نگهداری آنها در خانه شخصی شما هیچ ربطی به شیوه های بد تجاری ندارد.

ما مطمئناً در زمان انتظار زندگی می کنیم. هر چیزی که دیروز فکر می‌کردیم از آنچه امروز می‌آموزیم بسیار کمتر جالب و وحشتناک‌تر است. تصور کنید همه آن سیاستمداران جمهوری خواه گستاخی را که سال ها صرف یافتن راه هایی برای ابراز حمایت از رئیس جمهور سابق خود کرده اند، زمانی که او چیزی… ترسناک می گوید، داشته اند.

می دانید، وقتی خبرنگاری از شما می پرسد که آیا فکر می کنید عجیب است که رئیس جمهور سابق با یک رپر یهودی ستیز و یک برتری طلب سفیدپوست یهودی ستیز معاشرت می کرد، عادت می کنید مبهم لبخند بزنید. یا چرا به ملت می گفت هیچ کس نمی تواند برای روز شکرگزاری یک بوقلمون بگیرد. و شما احساس می کنید که همه چیز را به خوبی در دست دارید و سپس – صبر کنید، صبر کنید! او فقط خواستار فسخ قانون اساسی شد.

ما خیلی وقت است که این راه را طی کرده ایم، مردم، و همه چیز به همین شکل است. من در مورد شما نمی دانم، اما من فقط می خواهم رقابت های جورجیا و سنا را فراموش کنم و به آینده ای فکر کنم که در آن چیزهای متفاوتی برای گفتگو داشته باشیم.

صبر کنید، صبر کنید – چیزهایی مانند انتخابات ریاست جمهوری بعدی؟ ترامپ تریلیون بار در روز شاخ می زند در حالی که افرادی مانند فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، سعی می کنند به شما کمک کنند تا واقعاً آنها را بشناسید. شما می خواهید بسیاری از آن افراد را ببینید، هرشل واکر مانند یک دوست قدیمی به نظر می رسد که باید برای سفر به Catskills دعوت می کردید.

باشه، شاید نه اما من می‌شنوم که جو بایدن کلاهش را روی رینگ گذاشته است. چند بار در روز باید بشنویم که جمهوری خواهان به احتمال حضور یک پیرمرد 86 ساله در کاخ سفید اشاره می کنند؟

هی، در این لحظه، اصلاً وحشتناک به نظر نمی رسد.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما