نمایش اتوبیوگرافی ملیسا اتریج به برادوی می آید

این تولید یکشنبه اعلام کرد که خاطرات تئاتری ملیسا اتریج، خواننده و ترانه‌سرا که در آن داستان‌هایی از زندگی خود می‌بافد، پاییز امسال در برادوی روی صحنه می‌رود.

نمایش اتریج که «پنجره من» نامیده می‌شود و اشاره‌ای به یکی از آهنگ‌های موفق اوست، زندگی و حرفه‌اش را بازگو می‌کند، از بزرگ شدن در کانزاس تا رسیدن به شهرت راک و بیرون آمدن به عنوان یک لزبین در دهه 90.

این سریال که پاییز گذشته پخش کوتاهی در خارج از برادوی داشت، توسط اتریج و همسرش، لیندا والم اتریج، تهیه کننده و بازیگر تلویزیونی نوشته شد که به ساخت سریال تلویزیونی “پرستار جکی” کمک کرد و در “آن نمایش دهه 70” کار کرد. این تولید قصد دارد پیش نمایش خود را در Circle in the Square Theatre در تاریخ سپتامبر آغاز کند. 14، با برنامه ریزی شب افتتاحیه برای سپتامبر. 28.

اتریج، 62 ساله، از کودکی عاشق تئاتر بوده است (هفته گذشته او گفت: “Godspell” فقط من را آتش زد) و در موزیکال راک “American Idiot” در سال 2011 به طور خلاصه اجرا کرد. او مدت ها بود که می خواست برای برادوی بنویسد. او گفت، و بنابراین از دیدن استقبال صنعت از تولید بروس اسپرینگستین، که به نظر او نمونه‌ای برای تولیدات نوازندگان است که بخشی از کنسرت و بخشی داستان سرایی هستند، بسیار خوشحال شد.

اتریج گفت: “من 40 سال است که در مقابل تماشاگران بودم و دوست دارم صحبت کنم.” من از داستان و درام لذت می برم و همیشه آن را در موسیقی خود آورده ام.»

به علاوه، او به شوخی گفت: “در درمان صرفه جویی می کند.”

این نمایش به کارگردانی امی تینکام به قلمروی عمیقا شخصی برای اتریج می رسد، از جمله زمانی که او در مورد مرگ پسر 21 ساله اش بر اثر اعتیاد به مواد افیونی صحبت می کند.

اتریج گفت: «این واقعاً به من کمک کرد که آن را بارها و بارها بگویم. “در واقع این را آزاد دانستم که در مورد زندگی خود بسیار باز باشم.”

در بین این خاطرات، اتریج آهنگ های موفق خود را مانند “Come to My Window” و “Bring Me Some Water” و همچنین عناوین مبهم تر، از جمله اولین آهنگ هایی که در کودکی نوشت، پخش می کند. در حال حاضر، اتریج در حال کشف این است که چه چیزی را قطع کند. نمایش آف برادوی سه ساعت به همراه یک آنتراکت بود و خواننده گفت که نسخه برادوی به احتمال زیاد حدود نیم ساعت کوتاهتر خواهد بود.

برنامه تولید تا ماه نوامبر ادامه خواهد داشت. 19.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان