هرگز این جملات را به کودکان نگویید

در بزرگسالی ممکن است گاهی دلسرد یا دلسرد شویم، اما در این مواقع هم نباید فراموش کنیم که مخاطب کودک است و هر جمله و حتی کلمه ای تاثیر عمیقی در ذهن او می گذارد.

من می خواهم به شما اطلاع دهم که کودکان در این دنیا مانند خودشان ظریف و شکننده هستند.

در بزرگسالی ممکن است گاهی دلسرد یا دلسرد شویم، اما در این مواقع هم نباید فراموش کنیم که مخاطب کودک است و هر جمله و حتی کلمه ای تاثیر عمیقی در ذهن او می گذارد.

یکی از اقسام این جملات «دفع» است; همان هایی که معمولاً اینطور پخش می شوند: «دیگر مامان یا بابای تو نیستم» یا «دیگر دوستت ندارم». کودکان چنین جملاتی را باور می کنند و احساس ناامنی می کنند.

جملات دارای برچسب نیز خطرناک هستند، به عنوان مثال، “аз то шитун в большуютр” یا “биіндыпадыптр не недрестан”. کودکان خردسال قادر به مقابله با جملات منفی نیستند. بنابراین در نتیجه همیشه از دریچه این کلمات به خود نگاه می کنند.

अभुविया विजान के अग के साथ के साथ के साथ है के है है है है है है है है है है है है در حالی که والدینی که به مهارت های فرزندپروری مجهز هستند، به جای تهدید و مقایسه یا عصبانی شدن و حمله به رفتارهای خشونت آمیز، استعدادها و توانایی های فرزندان خود را شناسایی کرده و آنها را پرورش می دهند.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان