هری و مگان یک مامان بیگلی را که بدرفتار شده است به فرزندی قبول می کنند

یک بیگل سلطنتی جای او را در میان خانواده سلطنتی می گیرد.

مگان، دوشس ساسکس و شاهزاده هری سگی به نام مامان میا را در آگوست به فرزندی پذیرفتند. شانون کیث، رئیس و موسس پروژه آزادی بیگل، روز چهارشنبه گفت که در 11، یکی از 4000 بیگل نجات یافته از یک مرکز پرورش در ویرجینیا که مشخص شد دارای نقض ایمنی است.

دوشس، عاشق معروف بیگل با نجاتی به نام گای، توجه بیشتری را به تلاش‌ها برای یافتن خانه برای گروهی از بیگل‌ها جلب کرد که دوستداران حیوانات را در سراسر کشور مجذوب خود کرده است.

خانم. کیت گفت که در 29 ژوئیه یک تماس تلفنی از سوی مگان دریافت کرد که گفت مدتی از سازمان نجات حمایت کرده و این زوج علاقه مند به فرزندخواندگی یک سگ هستند.

وقتی خانم کیت به او گفت که سازمان در آستانه دریافت یک مادر و بستر او است، دوشس بلافاصله گفت که به مادر علاقه مند خواهد شد. مردم معمولاً به سمت توله‌ها گرایش پیدا می‌کنند، بنابراین این زوج می‌خواستند به سگی که بیشتر به آن نیاز داشت کمک کنند.

میا یک بچه 7 ساله است که در تمام زندگی خود برای پرورش و پرورش از او استفاده شده است. کیت گفت. او یکی از حدود 4000 بیگلی است که پس از گزارش هایی مبنی بر بدرفتاری از مرکز پرورش انویگو در کامبرلند، ویرجینیا آزاد می شود.

نجات دسته جمعی در ماه ژوئیه، دو ماه پس از آن که مقامات ایالات متحده شکایتی را در دادگاه فدرال ارائه کردند و بازرسان چندین نقض مقررات فدرال را در این مرکز مشاهده کردند، آغاز شد. انتظار می رفت که بسیاری از حیوانات در عملیات پرورش در تحقیقات و آزمایشات مورد استفاده قرار گیرند.

خانم. کیت که یک وکیل حقوق حیوانات است، گفت که طولی نکشید که میا با زندگی جدیدش راحت شد. او گفت: “دومی که وارد شدند، مثل این بود که مامان میا می دانست.” “او به سمت آنها دوید.”

او افزود: “دم او میلیون ها مایل در دقیقه تکان می خورد.”

به گفته امدادگران حیوانات و داوطلبانی که به اسکان آنها در خانه‌های جدید کمک کردند، بیگل‌های انویگو هرگز با اسباب‌بازی بازی نکرده بودند و قبل از رها شدن به سختی در معرض انسان قرار داشتند. خیلی ها وقتی برای اولین بار وارد دنیای بیرون شدند از صداهای تلویزیون یا حتی صدای جیر جیر یک اسباب بازی پر شده می ترسیدند.

وقتی مامان میا را به کالیفرنیا بردند، یک داوطلب برای او روباه اسباب بازی به نام خانم آورد. کیت گفت. او بلافاصله می دانست که چگونه بازی کند، و این آخرین دارایی اش بود که قبل از رفتن به خانه جدیدش با مگان و هری در مونته سیتو، کالیفرنیا به دست آورد.

خانم “انگار می دانست که خانه جدیدش اینجاست.” کیت گفت. “آنها نسبت به او بسیار محبت آمیز بودند.”

به گزارش ووگ، شاخه‌های خانواده سلطنتی اغلب برای چندین دهه به نژاد سگ‌های مورد علاقه خود متعهد هستند. ملکه الیزابت در طول سال ها در محاصره کورگی هایش عکس گرفته شده است. شاهزاده ویلیام و کاترین، دوشس کمبریج، در سال 2021 یک کوکر اسپانیل گرفتند. و شاهزاده چارلز و کامیلا، دوشس کورنوال، تریر جک راسل مصرف کرده اند.

به گزارش ووگ، دوک و دوشس ساسکس قبل از میا دو سگ داشتند. مگان قبل از ازدواج با پرنس هری صاحب یک بیگل به نام گای بود و این زوج یک لابرادور سیاه رنگ گرفتند که پس از ازدواجشان آن را پولا نامیدند.

کیتی بلاک، رئیس‌جمهور و رئیس‌جمهور آمریکا گفت: «پس از یک زندگی که مجبور شدم پس از بستری شدن توله‌های آزمایشگاهی، بستری به دنیا بیاورم، من نمی‌توانم «خوشبختانه بعد از آن» مناسب‌تر از فرزندخواندگی دوک و دوشس ساسکس فکر کنم. مدیر اجرایی انجمن انسانی ایالات متحده.

مامان میا تنها بیگل انویگو نیست که با خانواده ای سرشناس زندگی می کند. توله سگی به نام مورتی اولین بیگل نیوجرسی شد و به فرمانداری ملحق شد. فیل مورفی، همسرش، تامی مورفی، چهار فرزند و دو سگ دیگرشان، گفت سو بل، مدیر اجرایی امداد حیوانات هوموارد تریلز، در ایستگاه فیرفکس، ویرجینیا.

“آنها با من صحبت کردند که سگ دیگری بگیرم، و من بسیار خوشحالم که این کار را انجام دادند.” مورفی در توییتی گفت. “به خانواده خوش آمدی، مورتی!”

کرستن پیک، سخنگوی انجمن انسانی ایالات متحده گفت که تقریباً 3000 بیگل از بعد از ظهر چهارشنبه از ملک انویگو خارج شده است. انتظار می‌رود هزاران باقیمانده تا اوایل سپتامبر منتشر شوند.

او گفت که تا آن زمان، انجمن انسانی، که در خط مقدم رهاسازی بیگل قرار داشت، با حدود 75 پناهگاه و امداد در سراسر کشور همکاری خواهد کرد. بسیاری از سازمان‌ها می‌گویند که درخواست‌های بیشتری از بیگل‌ها برای پذیرش دریافت کرده‌اند.

خانم “بسیار الهام بخش و دلگرم کننده بود که دیدیم این جنبش عظیم گرد هم آمده اند تا این سگ ها را به خانه های دوست داشتنی بکشانند.” پیک گفت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم