هشدار هواشناسی درباره افزایش ارتفاع موج به 2.5 متر در شمال کیشور

سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد و ارتفاع موج تا 2.5 متر در نزدیکی ساحل و دور از ساحل به سه استان هشدار داده است.

به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد همراه با افزایش ارتفاع موج و وزش باد همراه با افزایش ارتفاع موج، در نواحی ساحلی 1 تا 1.5 متر و در نواحی دریایی تا 2.5 متر هشدار داد. متر از چهارشنبه تا پنجشنبه (4 تا 5 ابان‌مه) خبر داد.

این شرایط جوی در نواحی ساحلی و دور از ساحل در استان های گیلان، مازندران و گلستان پیش بینی می شود.

در نتیجه این خطر جوی، آسیب احتمالی به تورها و قفس های ماهیگیری، اختلال در تردد قایق های تفریحی و شناورهای سبک و آسیب احتمالی تاسیسات دریایی در آینده نزدیک پیش بینی نمی شود.

توصیه سازمان هواشناسی به منظور جلوگیری از خسارات احتمالی، محدود کردن سفرهای دریایی با شناورهای سبک و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب در فعالیت‌های دریایی است.

هشدار زرد همچنین به این معنی است که یک پدیده جوی رخ خواهد داد که ممکن است در طول سفر و در پایان کار روزمره اختلال ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می شود تا آمادگی لازم برای مقابله با پدیده های جوی که اندکی شدیدتر از حد معمول است را داشته باشند. از سوی دیگر مسئولان دیگر نیز از این هشدارها مطلع هستند تا در صورت لزوم تدابیر لازم را در نظر بگیرند.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان