tncibanner

هفت علامت هشدار دهنده از بین رفتن ماساژ شما

ماساژ درمانی پزشکی با ماساژ درمانی عمومی متفاوت است زیرا درمانگران آموزش و تجربه پیشرفته ای دارند که به آنها امکان می دهد مراقبت های متمرکز بر بهبود آسیب ها، کاهش درد و بهبود عملکرد را ارائه دهند. خستگی را از بین ببرید، تورم را از بین ببرید، تنش عضلانی را کاهش دهید، انعطاف پذیری را افزایش دهید و به جلوگیری از آسیب در طول تمرین کمک کنید. در حین ماساژ، به تورم، افزایش حساسیت و درد توجه کنید. نکته ای دیگر – اگر قبلاً هرگز درما پلنینگ انجام نداده اید و به آن فکر می کنید، لطفاً از نظر ذهنی برای واکنش پوست خود آماده شوید. کلینیک مایو توضیح می دهد که اگرچه هیچ درمانی برای آن وجود ندارد، اما برخی از بیماران از کار کردن یک فیزیوتراپ یا ماساژدرمانگر در مناطقی که در آن درد را تجربه می کنند برای کاهش تنش عضلانی سود می برند.

سنگ‌های کریستال نمک به آرامی تجمع استرس و تنش را تسکین می‌دهند و ذهن، بدن و روح را به تعادل می‌رسانند. سنگ های گرم شده برای ماساژ استفاده می شوند و ممکن است در مناطق خاصی از بدن قرار داده شوند تا گره ها، تنش و استرس را از بین ببرند. این بسیار شبیه به ماساژ سوئدی است اما از مناطقی که برای یک زن باردار منع مصرف دارد جلوگیری می کند. ما اولین کلینیک ماساژ خود را در سال 2014 در منطقه West Bridgford در ناتینگهام افتتاح کردیم و این کلینیک شامل ماساژ ورزشی، ماساژ بافت عمیق، ماساژ پشت، ماساژ سوئدی، ماساژ سر هندی، ماساژ سنگ داغ و ماساژ بارداری است. به گفته کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان (ACOG)، انجام ماساژ در دوران بارداری می تواند گردش خون را بهبود بخشد. در فوریه 2022، کالج یک "بازرس مخفی" را فرستاد که دوربین او را با استفاده از تلفن خود "سه بار بین 30 ثانیه تا پنج دقیقه" در طول ماساژ ضبط کرد. پنج عضو دارای پروانه بینایی و دو عضو غیرمتخصص هستند. از نظر خواب، حافظه و خلق و خو، مطالعات نشان داده اند که استفاده از ماساژ در طول پنج هفته ممکن است علائم فیبرومیالژیا را بهبود بخشد، یک بیماری مزمن که باعث درد و خستگی عضلات و مفاصل می شود.

آیا وقتی روی صندلی می‌نشینید آرام می‌شوید؟

و در جایی که ماساژ اسپا یک بار ویزیت است، احتمالاً چندین ماساژ پزشکی در یک دوره چند ماهه (یا بیشتر) خواهید داشت تا زمانی که وضعیت شما بهبود یابد. دیگر زمان اضافه نمی کند. واحه ماساژ در منطقه اسپا نساجی فعلاً به دلیل کار بازسازی بسته است. سپس پاها قبل از ماساژ با کرم مرطوب کننده لایه برداری می شوند. ددمون پس از خارج شدن از بازی با عصبانیت واکنش نشان داد، با مربیان صحبت کرد، قبل از اینکه یورش برد و در حین بازی یک تفنگ ماساژور را به زمین بازگرداند. ما به تحقیقات بیشتری نیاز داریم تا بفهمیم ماساژ درمانی دقیقاً چقدر هورمون های استرس مانند کورتیزول را کاهش می دهد، اما شواهد حکایتی نشان می دهد که ماساژ می تواند به کاهش استرس و تشویق آرامش کمک کند. وقتی این ماهیچه‌ها شل می‌شوند، اعصاب دیگر فشرده نمی‌شوند و در تئوری، می‌توانند مواد مغذی مناسب را دریافت کنند و کارآمدتر عمل کنند. آیا وقتی روی صندلی می‌نشینید آرام می‌شوید؟ این صندلی ماساژور گرمایش و درازکش خوبی را ارائه می‌کند – دو ویژگی ضروری – و آزمایش‌کنندگان ما امتیاز بالایی را برای راحتی، کیفیت ساخت و تجربه کلی به آن دادند.

پس از اینکه دقیقاً فهمیدید که می‌خواهید از جلسات ماساژ درمانی خود چه چیزی به دست آورید (خواه مدیریت درد باشد یا فقط یک تجربه مشابه آبگرم)، بارکر و دیری هر دو پیشنهاد می‌کنند از مکان یاب درمانگر انجمن ماساژ درمانی آمریکا برای یافتن فردی واجد شرایط استفاده کنید. در منطقه شما. گرفتن قرار ملاقات بسیار چالش برانگیز است. همچنین ممکن است برای قرارهای گروهی، زوجی و سایر قرارهای منتخب، 50 درصد سپرده لازم باشد. یک کارت اعتباری موجود در پرونده برای نگه داشتن همه قرارها لازم است. مجوزهای کاغذی با آدرس ایمیل موجود در هیئت مدیره برای دارندگان مجوز پست نخواهد شد. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید با کدام ماساژ خودتان را درمان کنید. اگر با یبوست یا سایر مشکلات گوارشی سر و کار دارید، ماساژ معده ممکن است به کاهش مقداری از ناراحتی شما کمک جهت ماساژ صورت کند. همانطور که در بالا ذکر کردیم، ماساژ تأثیر مثبتی بر استرس دارد و کاهش سطح استرس می‌تواند به تقویت خواب کمک کند (اگرچه عادات بهداشتی دیگری نیز وجود دارد، مانند داشتن یک مراسم قبل از خواب و کاهش زمان صفحه نمایش قبل از خواب – ممکن است بخواهید به آن بپردازید). ماساژ کل بدن نیز در آن گنجانده شده است تا از مزایای روغن های ضروری و ماساژ درمانی بهره مند شوید.

و در حالی که تلاش برای ماساژ سر برای مدیریت سردردهای گاه به گاه یا ورز دادن آرام شکم برای تسکین درد معده ممکن است انجام پذیر باشد، اگر به دنبال کاهش درد ناشی از یک بیماری هستید، بهتر است با یک متخصص صحبت کنید (حتی اگر شما فقط با یک درمانگر چت می کنید تا نکاتی برای خود ماساژ دریافت کنید). اریک اسپولسترا، سرمربی میامی، پس از بازی روز سه‌شنبه این حمله را "غیرقابل قبول" توصیف کرده بود. ددمون که در هفته‌های اخیر زمان بازی خود را به شدت کاهش داده و حتی در بسیاری از بازی‌ها غیرفعال بوده است، در حال مشاجره با سرمربی تیم اریک اسپولسترا دیده شد. در زمانی که در سال 1967 ظاهر شد، مک‌لوهان دریافت که گفته‌اش کلیشه‌ای است و از فرصتی برای بازگرداندن آن به پشته کمپوست زبان برای بازیافت و احیای آن استقبال کرد. اسکراب پا در مدت زمانی که برای ماساژ شما در نظر گرفته شده انجام می شود.

افزودنی اسکراب پا رایحه درمانی|10 دلار به هر ماساژ اضافه شده است. اسکراب بدن ارگانیک ملایم و کارآمد با عصاره گل یونجه و هسته زردآلو آسیاب شده پوست را عمیقاً در منافذ تمیز می کند. این با ساختار و انرژی بدن با استفاده از یک توالی از موقعیت بدن، طب فشاری و کشش ملایم برای بهبود جریان انرژی کار می کند. بر اساس یک مطالعه متاآنالیز در سال 2015 که در Current Reviews in Musculoskeletal Medicine منتشر شد، هنگامی که عضلات شما زخم و ملتهب هستند، ماساژ می تواند به جریان خون در ناحیه کمک کند (و بهبودی را تشویق کند). بسیاری از مربیان، ورزشکاران و پرسنل پزشکی ورزشی بر اساس مشاهدات و تجربیات بر این باورند که ماساژ می تواند فواید متعددی مانند افزایش جریان خون، کاهش تنش عضلانی و تحریک پذیری عصبی و افزایش حس خوب برای بدن داشته باشد.

کلینیک مایو می‌گوید ورزشکارانی که در حال نقاهت پس از آسیب هستند و کسانی که ممکن است بخواهند از آسیب‌دیدگی جلوگیری کنند، می‌توانند از مزایای این نوع ماساژ بیابند. بنابراین، انتظار می رود این فواید ماساژ با افزایش عملکرد و کاهش خطر آسیب به ورزشکاران کمک کند. 5. خود ماساژ می تواند به شما در کاهش تنش و مدیریت درد بعد از تمرین کمک کند، چه به ماساژگری مانند Theragun (399 دلار، Theragun)، یک غلتک فوم یا به سادگی از دستان خود استفاده کنید. اجازه دادن به کسی که دست خود را روی بدن شما بگذارد یک تجربه فوق العاده شخصی است و COVID-19 آن را پیچیده تر می کند. برای قدرت بیشتر و انرژی جدید: این ماساژ جزئی بدن باعث تسکین بازوهای سنگین، درد در پشت و تنش عضلانی در ناحیه شانه / گردن می شود. اگر از ماساژ در محیط‌هایی مانند اسپا لذت می‌برید، این دلیل کافی برای ادامه دادن آن‌ها در صورت ایمن بودن در آینده است. به ویژه در صورت داشتن اختلالات اسکلتی عضلانی، مشکلات وضعیتی یا درد و تنش مزمن عضلانی موثر است. ماساژ جزئی بدن "Better Drive" تنش عضلانی را تسکین می دهد و به لطف روغن طبیعی مخمر سنت جان، اثر آرام بخشی بر روی مفاصل تحت فشار شدید دارد – برای قدرت قابل توجهی جدید.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما