tncibanner

هوارد براگمن، روزنامه‌نگار که به مشتریان کمک کرد تا بیرون بیایند، در 66 سالگی درگذشت

هوارد بنجامین براگمن در فوریه به دنیا آمد. 24، 1956، در فلینت، میخ. پدرش، لئونارد، یک شرکت بیمه داشت و بعداً یک تجارت املاک و مستغلات داشت و مادرش، میرنا (وولین) براگمن، خانه‌دار بود که بعدها با شوهرش در املاک کار کرد.

آقای “من در فلینت، میشیگان چاق، یهودی و همجنسگرا بودم.” براگمن به NPR گفت. “و این شما را کمی مریخی می کند، زیرا همسالان زیادی وجود ندارد، الگوهای زیادی وجود ندارد که واقعاً به آنها نگاه کنید.”

او در سال 1978 مدرک لیسانس روزنامه‌نگاری و روان‌شناسی را از دانشگاه میشیگان گرفت و به زودی در یک شرکت کوچک روابط عمومی در شیکاگو مشغول به کار شد که مشتریان آن شامل Anheuser-Busch، سازنده Budweiser و دیگر آبجوها بودند.

آقای. براگمن به زودی در مقالات روزنامه ها ظاهر شد. هنگامی که استیوی واندر و کای میلارد موریس در سال 1979 صاحب فرزندی به نام ماندلا شدند، این پسر بود. براگمن که اعلام کرد نوزاد تازه متولد شده 7 پوند و 8 اونس وزن دارد. زمانی که تام ارهارت، یک مسابقه اتومبیل برفی که توسط Budweiser حمایت مالی می شد، رکورد جدیدی را با سرعت 148.6 مایل در ساعت در سال 1982 به نام خود ثبت کرد. براگمن به دنیا گفت.

او در سال 1989 بنیانگذار Bragman Nyman Cafarelli بود که به سرعت به یکی از بازیگران اصلی روابط عمومی تبدیل شد. یکی از اولین اقدامات او در آنجا، ارائه کمک رایگان به جوزف استفان بود، که در سال 1987 پس از اعتراف به همجنس‌گرا بودنش از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده اخراج شد و در اواخر سال 1988 برای اعاده به خدمت شکایت کرد. (این کت و شلوار در نهایت ناموفق بود).

“گاهی اوقات علل نیاز به تبلیغات نیز دارند.” براگمن در سال 1990 به لس آنجلس تایمز گفت: “من احساس کردم مهم است که او تمام کمکی را که می تواند در نبرد خود داشته باشد.”

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما