وکلای DeSantis از قاضی پرونده Disney می‌خواهند که خود را رد کند

وکلا برای دولت ران دیسانتیس از فلوریدا روز جمعه از یک قاضی فدرال خواست تا از پرونده ای که دیزنی مطرح کرده است کناره گیری کند و گفت که اظهارات وی در دو دادرسی غیرمرتبط در دادگاه در سال گذشته نشان دهنده تعصب نسبت به شرکت است.

جان گارد، معاون دادستان کل فلوریدا، این درخواست را به مارک ای واکر، قاضی ارشد ناحیه شمالی فلوریدا، از طرف آقای. دیسانتیس. قاضی واکر ریاست مراحل اولیه شکایت دیزنی را برعهده دارد که ماه گذشته به دادگاه متهم شد. DeSantis و هیئت مدیره ای که بر خدمات دولتی در دنیای والت دیزنی نظارت می کند، درگیر درگیر شدن در “یک کمپین هدفمند تلافی جویانه دولت”.

در درخواست خود برای رد صلاحیت قاضی واکر، آقای. گارد و وکلای پنج عضو هیئت مدیره گفتند که دو اظهارات سال گذشته «می‌توان به طور منطقی درک کرد که نشان می‌دهد دادگاه در اینجا به تئوری تلافی‌جویی دیزنی آسیب وارد کرده است و بنابراین تردیدهای قابل توجهی در مورد بی‌طرفی دادگاه ایجاد می‌کند».

در هر دو مورد، قاضی واکر دیزنی را در جلسات دادرسی برای پرونده‌های نامرتبط مطرح کرد و به طور خلاصه به اقدامات آقای دکتر اشاره کرد. دسانتیس و متحدانش در مجلس قانونگذاری فلوریدا علیه این شرکت به عنوان نمونه هایی از رفتار تلافی جویانه، بر اساس پرونده. قاضی واکر یکی از اظهارات را در جلسه رسیدگی به پرونده آزادی فکری در پردیس‌های کالج بیان کرد، یک روز پس از آقای. در این پرونده آمده است که DeSantis به طور علنی این تصور را که او در حال انجام اقدامات تلافی جویانه علیه دیزنی است، رد کرده است.

اظهارات دوم در ماه ژوئن در یک جلسه استماع مقدماتی مربوط به “قانون Stop WOKE” فلوریدا بیان شد که بحث در مورد “امتیاز مردان سفیدپوست” و سایر موضوعات تعصب نژادی در طول آموزش تنوع ارائه شده توسط کارفرمایان خصوصی را محدود می کند. بر اساس این پرونده، قاضی واکر به آنچه که بین آقای دکتر می گذشت اشاره کرد. DeSantis و Disney به عنوان نمونه ای از یک اقدام تنبیهی.

در ماه آگوست، قاضی واکر به دلیل مسدود کردن بخش‌هایی از این قانون، که رسماً قانون آزادی فردی نامیده می‌شود و توسط آقای دکتر حمایت می‌شود، تیتر خبرهای ملی شد. دسانتیس.

سخنگوی دیزنی از اظهار نظر خودداری کرد. قاضی واکر که در سال 2012 توسط رئیس جمهور باراک اوباما منصوب شد، به پیامی که خواستار اظهار نظر بود، پاسخ نداد.

آقای. DeSantis و Disney بیش از یک سال است که بر سر یک منطقه مالیاتی ویژه که Disney World را در بر می گیرد، با هم می جنگند. این دعوا زمانی شروع شد که این شرکت از قانون آموزشی فلوریدا انتقاد کرد که مخالفان آن را “نگو همجنسگرا” نامیدند زیرا آموزش کلاس در مورد هویت جنسیتی و گرایش جنسی را محدود می کند – خشم آقای آقای. دیسانتیس که بارها قول بازپرداخت داد.

از آن زمان، قانونگذاران فلوریدا به اصرار آقای. DeSantis، دیزنی – بزرگترین مالیات دهندگان ایالت – را با انواع اقدامات خصمانه هدف قرار داده است. در بهمن ماه به آقای. کنترل DeSantis بر خدمات دولتی در Disney World، به توانایی دیرینه این شرکت در اداره خودگردان استراحتگاه 25000 هکتاری خود به گونه ای که گویی یک شهرستان است پایان می دهد.

اعضای هیئت مدیره منصوب آقای DeSantis به زودی متوجه شد که هیئت مدیره قبلی تحت کنترل دیزنی قراردادهای توسعه ای را تأیید کرده است که در یک برنامه رشد برای استراحتگاه قفل شده است. تلاش برای باطل کردن این توافق‌ها منجر به شکایت‌های دوئل شد و دیزنی از آقای دکتر شکایت کرد. دیسانتیس و متحدانش در دادگاه فدرال و ناحیه مالیاتی فرمانداری منصوب می شوند که در دادگاه ایالتی آتش پاسخ دهند.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances