(ویدئو) اشک های دیوید بکهام برای ملکه پس از 13 ساعت انتظار!

دیوید بکهام، ستاره سابق فوتبال انگلیس، در مراسم خاکسپاری ملکه شرکت کرد و دوازده ساعت در صف منتظر ماند تا جسد او را در تابوت ببیند.

در حالی که هزاران انگلیسی برای شرکت در مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت صف کشیده بودند، دیوید بکهام یکی از هزاران نفری بود که برای خداحافظی با تابوت او و دیدن ملکه برای آخرین بار آمده بود. نکته جالب اینجاست که برای شرکت در این رویداد باید دوازده ساعت در صف منتظر ماندم.

باکام در گفت و گو با اسکای گفت که از ساعت 2 بامداد جمعه در صف بوده و اکثر افرادی که در نزدیکی او بودند تا بعد از ظهر امروز ستاره سابق فوتبال خود را نشناختند و همین موضوع باعث آسودگی بیشتر باکام شد.

(مقابل) اشک های دیوید بکهام برای ملکه الیزابت پس از 13 ساعت انتظار!

اما وقتی طرفداران به حضور دیوید باکام کشیده می شوند، بازار سلفی گرفتن آلوده می شود. پس از مدتی جمعیت محسوسی در محل حضور تشکیل می شود تا اینکه صف شرکت کنندگان در مراسم ملکه در آن نقطه متوقف می شود و جلو نمی رود.

باکام در این مصاحبه گفت: روز سختی بود، اما داستان و خاطرات کسانی که در صف ایستاده بودند برایم ارزشمند بود، متوجه شدم که نشان ملکه خاص ترین اتفاقی است که تا به حال برای من اتفاق افتاده است. من با پدربزرگ و مادربزرگم به قصر رفتم.

دیوید بکهام که 115 بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داد، در سال 2003 مدال افتخار بریتانیا را از ملکه الیزابت دریافت کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم