(ویدئو) خانه بادخیز برای زندگی در مریخ

در بریستول انگلستان، طراحان آسیاب بادی با ویژگی های متناسب با حیات در مریخ ساخته اند. سازندگان تیمی از دانشمندان، معماران و مهندسان را به مدت هفت سال گرد هم آوردند تا این پروژه را تکمیل کنند.

لطفا فرار کنید، در اسکله بریستول، خانه های دو طبقه با مساحت 53 متر مربع با سقفی بادگیر عابران را به خود جلب می کند.

آلا گود، هنرمندی که روی پروژه ساخت خانه مریخی کار می کند، توضیح داد: اینجا مکانی است که مردم در مورد زندگی آینده فکر می کنند و اینکه سناریوی زندگی در مریخ چگونه با زندگی آنها در زمین مرتبط است.

این پروژه بررسی می کند که یک خانه در مریخ چگونه ممکن است به نظر برسد و هدف آن کمک به ما در ارزیابی مجدد نحوه زندگی خود در زمین است.

خدا گفت: در مریخ باید در جامعه بسیار کوچکی زندگی کنی. شما باید همه چیز را اصلاح کنید، باید تمام جنبه های زندگی روزمره خود را در نظر بگیرید. پس اینجا جایی برای فکر کردن است.

نمونه اولیه خانه مریخی با پنل های خورشیدی تغذیه می شود و برای مقابله با دمای متوسط ​​منفی 63 درجه سانتی گراد طراحی شده است.

در داخل، در کف اتاق زیر شیروانی، گیاهان هیدروپونیک وجود دارد که بدون خاک و آب کمی رشد می کنند.

در حال حاضر، ساخت و سازهایی در قطب جنوب برای بررسی کیفیت زندگی در سیاره سرخ ساخته شده است.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان