(ویدئو) 90 دقیقه تعقیب و گریز و دوری از محل و راننده متخلف. مظنون 3 خودرو دزدید!

90 دقیقه تعقیب و گریز و دوری از محل و راننده متخلف؛ مظنون ماشین را دزدید!

پلیس می گوید در جریان تعقیب و گریز یک مظنون را دستگیر کرده و در جریان تعقیب و گریز سه خودرو را سرقت کرده است.

بر اساس این گزارش، فیلم ضبط شده توسط هلیکوپتر پلیس مردی را نشان می دهد که توسط چندین نهاد انتظامی در مناطق اورنج و لس آنجلس آمریکا تحت تعقیب قرار گرفته است. اهالی محل می گویند که آنها سعی کردند فردی را که در حال رانندگی با یک خودروی سدان تیره رنگ بوده است، متوقف کنند. سپس راننده یک خودروی سفید رنگ را از یک پارکینگ و یک ون سرقت کرد.

تعقیب و گریز بیش از یک ساعت و نیم به طول انجامید. در ابتدا ماموران پلیس شروع به تعقیب مردی کردند که در نزدیکی مزرعه در حال رانندگی با یک خودروی سدان مشکی رنگ به دلیل تخلفات رانندگی بود. مظنون قبل از پیاده شدن از ماشین، در اطراف پارک رانندگی کرد تا اقدام به سرقت یک کامیون کند.

پس از جستجوی ناموفق، او دوباره سوار خودروی سدان شد و قبل از رها کردن خودرو به سمت یک مجتمع مسکونی به رانندگی ادامه داد. قبل از ایجاد یک سفید، او با هم دوید. مظنون یک ون سفید رنگ را دزدید و قبل از حرکت با ماشین پلیس برخورد کرد.

جاش رینولدز، صاحب وانتی که به سرقت رفت، گفت: ماشین من آنقدر سنگین بود که توانست ماشین را به عقب براند و آن را واژگون کند.

در جریان تعقیب و گریز، لاستیک از سمت چپ خودرو ترکید و در حالی که جرقه هایی از رینگ خارج می شد، پمپ بنزین خاموش شد. او در محله دوید و از محل فرار کرد و سپس وارد خانه ای شد و کلید یک وانت را به سرقت برد. ساکنان آن زمان در خانه بودند و با مظنون درگیری کوتاهی کردند.

آندرس بنیتز، قربانی سرقت خودرو، گفت: ولی مامانم همیشه جیغ میکشه دید که مادرم مرا نگه داشته و او را فراری داده است. بنیتز گفت که او و برادرش کمتر از یک ماه پیش این کامیون را خریدند.

او گفت: این من را بسیار ناراحت می کند، زیرا این سرمایه گذاری بزرگی بود که اخیراً با برادرم انجام داده بودم. این سرقت بسیار تکان دهنده بود.

پلیس به تعقیب مظنون ادامه داد، زیرا او در مسیر اشتباه رانندگی می کرد و تقریباً با ترافیک برخورد می کرد.

بر اساس این گزارش، تعقیب و گریز پس از برخورد مظنون با خودروی دیگر و سپس برخورد با خودروی پلیس پایان یافت. ماشین به حرکت رو به جلو به سمت پمپ بنزین ادامه داد، قبل از برخورد با پمپ به سمت عقب رفت.

پلیس همچنین به مظنون تیراندازی کرد. پس از توقفی کوتاه، پلیس با سوپرخودروهای ضدشورش به خودرو نزدیک شد و مظنون را دستگیر کرد و در نهایت به تعقیب و گریز وحشیانه پایان داد.

در این حادثه سه نفر به دلیل جراحات وارده به بیمارستان منتقل شدند.

(ویدئو) 90 دقیقه تعقیب و گریز و دوری از محل و راننده متخلف.  مظنون ماشین را دزدید!

(ویدئو) 90 دقیقه تعقیب و گریز و دوری از محل و راننده متخلف.  مظنون ماشین را دزدید!


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم