tncibanner

پنج راه جذاب برای بهبود مهارت های تعمیر چاپگر لیبل

بدون شک، چاپگر برچسب موبایل BradyPrinter M611 نشان دهنده سرمایه گذاری قابل توجهی در جنبه برچسب گذاری صنعت شما است. یک تمایز اصلی: می توانید آن را از طریق یک دستگاه تلفن همراه کنترل کنید. برخی از نقاط بازرسی مهمی که یک محصول در مسیر ورود به بازار باید از آنها عبور کند، مرحله طراحی، مرحله نمونه سازی و مرحله تولید است. برای مدتی، اگر متوجه شدید که محصول شما هنوز مشکلاتی دارد، ممکن است مجبور شوید بین برنامه‌های طراحی بهینه و نمونه‌سازی اولیه به عقب و جلو بروید.

برخلاف برادر سطح اول خود، که شما را ملزم می کند تمام جنبه های لیبل سازی صنعتی خود را بر روی خود چاپگر مدیریت کنید (از طراحی تا چاپ)، این چاپگر نرم افزار و ابزارهای دیگری را برای ساخت و دانلود برچسب ها در رایانه شخصی ویندوزی ارائه می دهد. برای ارتقای BMP41 به اولین انتخاب ویراستاران ما در بین سیستم های برچسب گذاری صنعتی کافی است. سپس انتخاب فلورسنت، چسب قوی، روبان لکه دار، پاستل و مات وجود دارد. همانطور که در مورد BMP41 اشاره کردم، در مقایسه با چاپگرهای برچسب تجاری مانند Brother's QL-1110NWB، M611 و مشابه آن به طور قابل توجهی کندتر هستند، اما پس از آن برای کاربردهای کاملاً متفاوت طراحی شده اند. همچنین در مقایسه با کارتریج‌های غیررسمی که ممکن است در بازار مشاهده کنید، می‌تواند به بهبود کارایی شما با عمر کاری طولانی کمک کند. به عنوان مثال، با بسته کیت شروع ارتباطات صوتی و داده‌ای که برادی برای بررسی در اینجا برای من ارسال کرد، چندین کارتریج رسانه از جمله برچسب‌های سیم و کابل وینیل خود روکش و برچسب‌های پلی‌پروپیلن با کشش بالا پیوسته دریافت می‌کنید تا کارتان را شروع کنید. به عنوان نرم افزار Workstation Basic Design Suite این شرکت به شما کمک می کند تا انواع برچسب مناسب را طراحی و چاپ کنید.

در نهایت، برادی M611 را با 750 چاپ در روز رتبه‌بندی می‌کند، که اگر در مورد آن فکر کنید، به اندازه‌ای است که اگر کار دیگری جز ایجاد، چاپ و اعمال برچسب‌ها انجام نمی‌دهد، روز حداقل یک بار را پر کنید. ، احتمالاً دو نفر، تکنسین. در نهایت، ما در مورد کاغذ ارزان‌قیمتی که در برچسب‌گذاری فایل-پوشه استفاده می‌شود صحبت نمی‌کنیم – این ترکیبات مصنوعی و آمالگام‌های ترکیبی خاص ارزان نیستند. 90 درصد از تماس‌های تعمیرات ما توسط تیم متمرکز HP ما در اولین بازدید برای ارائه تعمیرات چاپگر در همان روز یا روز بعد با موفقیت انجام می‌شود. این نه تنها به این دلیل است که آنها به بهترین عملکرد ممکن کمک می کنند، بلکه به این دلیل است که آنها خطرات بالقوه کمتری را ایجاد می کنند که می تواند توسط مواد مصرفی غیر رسمی و شخص ثالث ارائه شود. این خطرات شامل این احتمال است که دستگاه شما ممکن است آسیب ببیند و مشکل خرابی را ایجاد کند، یا صورتحساب زیادی برای تعمیرات. فروشندگان بی‌وجدان، گاهی اوقات در بازارهای معروف، کارتریج‌های بدلی را تبلیغ می‌کنند، اما اینها یک اقتصاد نادرست است: تقلیدهای بی کیفیت باعث می‌شود چاپگر شما کارایی کمتری داشته باشد و حتی می‌تواند به آن آسیب برساند و باعث خرابی ناخواسته و کاهش بهره‌وری شود. این را با طراحی مستحکم LW-Z700K و نرم افزار با کاربری آسان کنار هم قرار دهید و ترکیبی خواهید داشت که با کمترین زمان خرابی سریع تر، روان تر و طولانی تر تعمیرات لیبل پرینتر – labelprinterrepair.zpixel.ir – اجرا می شود.

هنگامی که با چاپگر موبایل M611 ترکیب می شود، برنامه موبایل Brady Workstation Express Labels (یکی دیگر از دانلود رایگان اندروید یا iOS) تلفن هوشمند یا تبلت شما را به یک سیستم برچسب گذاری نسبتاً قوی تبدیل می کند که آماده طراحی برچسب برای چندین محیط صنعتی و سناریو است. در حالی که بیشتر انواع برچسب‌گذاری به اندازه‌ای مهم هستند که در زمان صرفه‌جویی می‌کنند و نظم و سازماندهی را تقویت می‌کنند، در بسیاری از سناریوهای صنعتی، برچسب‌گذاری می‌تواند از جنبه‌های مهم‌تری، از جمله بهداشت و ایمنی، حیاتی باشد. این امر به ویژه زمانی صادق است که به خاطر داشته باشید که استفاده از برچسب ها در بسیاری از سناریوهای صنعتی به ندرت به سادگی یک تکه نوار با چند کلمه روی آن روی یک سطح صاف است. HP با طراحی ارگونومیک، ویژگی‌های قدرتمند و خط تولید بی‌رقیب، طیف وسیعی از پرینترها، اسکنرها، رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ‌ها و غیره را ارائه می‌کند. کاردستی فوق‌العاده و عملکرد قابل اعتماد، چاپگرهای Hewlett-Packard اولین نام‌ها در طیف پرینترهای موجود هستند. به ذهن در مرحله اول، به خاطر داشته باشید که این محصول توسط سازنده Epson طراحی شده است تا به طور خاص با مدل LabelWorks LW-Z710 کار کند. در پرینترلند، ما دقیقاً پشت کارتریج‌های تولیدکننده، مانند مواد مصرفی چاپگر برچسب رسمی Epson LabelWorks LW-Z900FK هستیم.

توصیه می کنیم که به مواد مصرفی رسمی چاپگر لیبل خود، مانند این مواد مصرفی چاپگر لیبل Epson LabelWorks LW-Z710 پایبند باشید. محصولات موجود در این طیف مواد مصرفی چاپگر برچسب Epson LabelWorks LW-K400 نسبت به بسیاری از محصولات غیر رسمی که ممکن است در بازار آنلاین پیدا کنید، عمر کاری طولانی تری دارند. این مواد مصرفی چاپگر لیبل Epson LabelWorks LW-K400 برای کار هماهنگ با مدل خاص شما طراحی شده اند، و همچنین بدون بسیاری از ابهامات مرتبط با محصولات شخص ثالث، مانند خطر احتمالی آسیب رساندن به دستگاه شما و مواجهه با شما طراحی شده اند. یک صورتحساب تعمیر همچنین توجه داشته باشید که با محصولات اصیل، می‌توانید بسیاری از نگرانی‌هایی را که مواد مصرفی شخص ثالث می‌توانند ایجاد کنند، فراموش کنید، مانند خطرات آسیب دیدن چاپگر و نیاز به تعمیرات پرهزینه. چاپگر لیبل Epson LabelWorks LW-Z710 به شما امکان می دهد با خروجی کارآمد و قابلیت های موبایل، چاپ لیبل را از دفتر یا کارخانه خارج کنید و به جاده ها برسانید – بنابراین مطمئن شوید که از بهترین برچسب ها برای کار با محدوده رسمی استفاده می کنید. از مواد مصرفی چاپگر لیبل Epson LabelWorks LW-Z710.

چاپگر لیبل Epson LabelWorks LW-K400 به عنوان یکی از کاربرپسندترین دستگاه های چاپ لیبل در بازار شناخته می شود که به شما امکان می دهد عملیات خود را ساده و ساده کنید – بنابراین مطمئن شوید که با انتخاب از بهترین برچسب ها برای کار خود استفاده می کنید. از این طیف از مواد مصرفی چاپگر برچسب رسمی Epson LabelWorks LW-K400. این مجموعه تولید کننده از لوازم مصرفی چاپگر لیبل Epson LabelWorks LW-Z900FK امکانات زیادی برای چاپ لیبل در اختیار شما قرار می دهد – سیاه/سفید، سیاه/شفاف، سیاه/زرد، مشکی/روشن، قرمز/سفید، سیاه/سبز و سیاه/سرمه ای.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما