پهپاد سمپاش برای موفقیت شما ضروری است. این را بخوانید تا بدانید چرا

همانطور که در این مطالعه، این نویسندگان مقادیر تراکم قطرات بالاتری را در موقعیت‌های پایین تاج گیاه پیدا کردند. این نویسندگان درصد کاربرد سمپاش پهپاد را بین 0.8 تا 12.4 درصد در مرکبات تأیید کردند. 2018 ژنگ، ی. یانگ، اس. لیو، ایکس. وانگ، جی. نورتون، تی. چن، جی. Tan, Y. مدل‌سازی دینامیکی سیالات محاسباتی میدان جریان پایین‌شویی برای یک پهپاد شش روتور. "امروزه خلبانان به سمت فرودگاه پرواز می کنند – Ag-Cormorant نیازی به فرودگاه ندارد و نیازی به پرواز از فرودگاه به میدان با مخزن پر از مواد شیمیایی ندارد که استفاده از آن را بسیار ایمن تر می کند.

با پهپادهای اسپری، ما مخزن و نازل‌هایی را به معادله اضافه کرده‌ایم که وزن را افزایش می‌دهد و همچنین هدف پهپاد را تغییر می‌دهد، بنابراین FAA قوانین متفاوتی در مورد کاربرد هوایی آفت‌کش‌ها دارد. فاصله بین دو محور مورب. G06 1172 میلی متر است، تقریباً همان پهنای اسپری E410. پخش کننده اصلی در سال 1975 با یک پخش کننده سه کاناله استاندارد RTSh-1 جایگزین شد که عرض توزیع را از 18-22 متر (59-72 فوت) به 34-36 متر (112-118 فوت) افزایش داد. برندهای دیگر دنبال خواهند شد، اما رسیدن به استاندارد قابلیت اطمینان و ایمنی DJI بسیار دشوار خواهد بود – برای مثال در اواخر سال 2021 یکی از بزرگترین سایت های خبری چین این مقاله را به زبان انگلیسی (منبع اصلی) و ویدیو ترجمه شده منتشر کرد. Izdeliye T – مفهوم اصلی طراحی در OKB-153 در نووسیبیرسک سرچشمه گرفت. این طراحی انجام نشد و طراحی مجدد کمتر جاه طلبانه منجر به سومین و آخرین استفاده از نام An-3 شد. آزمایش‌ها در یک ایستگاه آزمایشی کشاورزی واقع در ویکوسا، ایالت میناس گرایس، برزیل (عرض جغرافیایی 20 درجه و 45 دقیقه و 14 اینچ جنوبی، طول جغرافیایی 42 درجه و 52 دقیقه و 53 اینچ غربی، و ارتفاع 648 متر) انجام شد.

ده داستانی که درباره Sprayer Drone نمی‌دانستید

نام سرویس اولیه An-2NAK پس از انجام تغییرات پس از آزمایش پرواز به An-2F تغییر یافت. آزمایش پرواز An-2F نشان داد که هواپیما تمام الزامات مشخصات را برآورده می‌کند، اما هلیکوپترها نشان می‌دهند که می‌توانند نقش تصحیح توپخانه را بدون نیاز به ایجاد پایگاه ثابت برای پرواز انجام دهند، بنابراین An- 2F ادامه پیدا نکرد و دو نمونه اولیه توسط دفتر آنتونوف برای انجام وظایف هک نگهداری شدند و یکی بعداً به عنوان یک تونل باد پرنده برای بررسی ریزش هوا از حمل و نقل دو توربوپراپ Antonov An-8 استفاده کرد. An-2LL (Letayuschaya Laboratoriya – آزمایشگاه پرواز) – هر یک از تعدادی از An-2 که به عنوان بستر آزمایش برای تجهیزات مختلف استفاده می شود. بر اساس گزارش ها، کره شمالی تعدادی از AN-2 ها را عملیاتی کرده است.

سه سریع روش برای مطالعه Sprayer Drone

یازده فروند از سال 1958 به PLAAF تحویل داده شد. یک 7 سرنشین به هوشی مین در ویتنام شمالی و دو فروند به پرواز سلطنتی نپال برای استفاده توسط پادشاه بیرندرا داده شد. در 12 ژانویه 1968، یک سایت مخفی TACAN (علامت تماس: Lima Site 85/Phou Pha Ti) که توسط نیروی هوایی ایالات متحده در شمال لائوس برای هدایت هواپیماهای جنگی USAF که از تایلند به ویتنام پرواز می کردند، نصب شده بود، توسط سه An-2 ویتنام شمالی مورد حمله قرار گرفت. به این ترتیب، خلبانان An-2 بیان کرده اند که می توانند هواپیما را با کنترل کامل با سرعت 48 کیلومتر در ساعت (30 مایل در ساعت) به پرواز درآورند (در مقابل، یک هواپیمای سبک چهار نفره سسنا دارای سرعت توقف در حدود 80 است. کیلومتر در ساعت (50 مایل در ساعت)). بسیاری از Aeroflot An-2 سابق از آن زمان با اپراتورهای منطقه ای در سراسر آفریقا، آمریکای مرکزی و جنوبی، کوبا و آسیای جنوب شرقی کار کرده اند.

چهار راه برای شروع فوری فروش Sprayer Drone

در طول دهه 1960، یک An-2 که تلاش می کرد با یگان های دریایی ویتنام جنوبی درگیر شود، توسط یک جنگنده مک دانل داگلاس F-4 فانتوم II نیروی هوایی ایالات متحده، تحت کنترل یک کنترلر رهگیری هوایی در یو اس اس لانگ بیچ، سرنگون شد. حداقل یک AN-2 در 2 دسامبر 1991 بر فراز Vinkovci، در شرق اسلاوونی، توسط یک موشک زمین به هوای صربستان (SAM) که ظاهراً ساووی SA-6 را به سمت هواپیما پرتاب کرد، سرنگون شد. نیروهای ارمنستان تصاویری از سرنگونی ادعایی An-2 آذربایجان را فاش کردند، بر اساس شواهد ویدئویی حداقل 11 An-2 منهدم شده است که 10 مورد تایید شده که سرنگون شده است و یکی پس از برخاستن سقوط کرده است. An-2 به صورت عمده توسط نیروی هوایی شوروی و سایر نیروهای نظامی بلوک شرق پذیرفته شد. An-3D – نسخه نظامی پیش بینی شده با صندلی های نوک برای چتربازان. شناخته شده است که نیروی عملیات ویژه ارتش خلق کره از An-2 برای تسهیل نفوذ چتربازان استفاده می کند. این سمپاش مجهز به 6 روتور، عملکرد سریع و بدون دردسر را تضمین می کند.

معرفی Sprayer Drone

1. پهپاد سمپاش آفت کش مجهز به دستگاه های ناوبری و موقعیت یابی با دقت بالا است. کنترل کلی باید توسط کامپیوتر IBM 286 انجام می شد و دوربین را می توان با یک سیستم تصویربرداری حرارتی، سیستم تصویربرداری مادون قرمز، خلبان خودکار AP-6E، فاصله یاب لیزری LDI-3 و/یا یک سیستم موقعیت یاب جهانی GPS، تقویت یا جایگزین کرد. Izdeliye F – نامگذاری داخلی برای هواپیمای رصدی An-2NAK که بعداً دوباره An-2K و/یا An-2F نامگذاری شد. Izdeliye Sh – نامگذاری داخلی پروژه طراحی «Izdeliye T» (احتمالاً برای گیج کردن جاسوسان یا نفوذی ها) در نووسیبیرسک. An-2F (استفاده دوم از نامگذاری) – یک پروژه VTOL با رانش عمودی که توسط یک توربوجت Mikulin AM-9 در بدنه عقب ارائه می شود. An-2F – Izdeliye F که همزمان با نمونه اولیه An-2 ساخته شد، یک هواپیمای آزمایشی توپخانه ای بود که دارای یک دم دوقلو، موقعیت ناظر شکمی و موقعیت مسلسل دفاعی پشتی بود.

ترس؟ نه اگر از Sprayer Drone به روش درست استفاده کنید!

An-2F (سومین استفاده از نامگذاری) – یک پروژه هواپیمای نقشه برداری عکس پیشنهادی، از اوایل دهه 1990، شبیه به An-2PF مجهز به یکی از پنج دوربین جایگزین. دو نمونه اولیه (CCCP-06131 و CCCP37901) با ثبت سوم (CCCP26700) ساخته شد که اعتقاد بر این است که ثبت مجدد یکی از دو ثبت دیگر باشد. دو نمونه اولیه ساخته شد که اولین نمونه در تابستان 1948 تکمیل شد، اما آزمایش پرواز به دلیل نیاز به اعمال تغییراتی که از برنامه استاندارد آزمایش پرواز An-2 درخواست شده بود، تا آوریل 1949 به تعویق افتاد. آزمایش‌ها و آزمایش‌های پرواز به خوبی پیشرفت کردند و دو نمونه اولیه کمتر از شش رکورد جهانی برای بار تا ارتفاع در کلاس خود ثبت کردند. An-2ZA (Zondirovaniye Atmosfery – نمونه‌برداری از جو) – نامگذاری اولیه برای تحقیقات هواشناسی در ارتفاع بالا که مجدداً به عنوان "An-6 Meteo" تعیین شد.

An-2PK – یک هواپیمای تحقیقاتی قطبی است که توسط WSK-Mielec با اسکی های گرم شده، کابین عایق شده و یک بخاری کابین اضافی ساخته شده است. Dyspozycyjny – هواپیماهای اجرایی) – نمونه اولیه شش صندلی از نوع VIP An-2P که در WSK-Mielec در سال 1970 تولید شد، دارای میز تاشو، مینی بار، انباری و توالت است. An-2P (لهستانی: Pasażerski – مسافر) (روسی: Passazhirskiy – مسافر) – تولید شوروی و لهستانی یک نوع استاندارد مسافربری. An-2RT (روسی: Rele Translyator – مترجم رله) – یک An-2 تنها به یک ایستگاه رله تله متری تبدیل شد، برای کار توسعه موشک، انتقال تله متری از موشک های آزمایشی به ایستگاه زمینی. An-2E (دومین استفاده از نامگذاری) – تبدیل Ekranoplan (روسی: Ан-2Э) از An-2P (RA-84692). An-2P (Protivopozharnij – آتش نشانی با آب) – هواپیمای آتش نشانی با قیف قابل تخلیه پر از آب و/یا بازدارنده. پنج فروند هواپیمای An-2SKh از سال 1954 با فشار دادن قیف پر از آب و/یا عقب انداز و بیرون راندن آن از نازل به جای تجهیزات گرد و غبار/پاشش به آتش نشانان تبدیل شدند. اما نسبتاً بی تأثیر بود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اینجا کلیک کنید وب سایت خود باشید.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما