پوشت پرده ساعت ژانگالی هاسن یازدانی کیوه

مصطفی میرعمدیان درباره دوستی های پدر حسن یزدانی با توجه به اینکه دلیل شکست یزدانی در فینال مسابقات جهانی مقابل دیوید تیلور این بود که رئیس فدراسیون او را مجبور به تمرین با مربی وزن 110 کیلوگرم کشور کرد. تیم نیم ساعت قبل از مسابقه و همین موضوع باعث شد وقتی ضربان قلبش به 250 رسید، گفت: یک هفته مانده به اعزام تیم ملی به مسابقات جهانی، در اختیار همه کشتی گیران قرار داده ایم تا ضربان های مختلف را پر کنند. فرم های تهیه شده توسط معلمان آموزش، تغذیه و روانشناس. در بخشی از این فرم ها از کشتی گیران پرسیده شد که قبل از مبارزه در فینال به چه چیزهایی نیاز دارند که به عنوان مثال حسن یزدانی گفت قبل از مبارزه ورزشکاران و هواداران زیادی به سراغ من می آیند و می خواهند عکس بگیرند و او پرسید. for it in this form.که دور و بر او خلوت باشد کهمین هم ار را انجام نمی دهد و اجازه نمی دهد که نر و افراد غیر مرتبط با هم مرتبط باشند تا به هم نریزند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی اضافه کرد: یکی از موارد دیگری که فرم بر اساس سوالات درخواست کرد این بود که قبل از مبارزه 20 دقیقه تکنیک پیاده روی داشته باشد. او در آرزویش تاکید کرده بود که برای آزمون مهارتی رقیبی به من ندهید و رقیبی سنگین تر از وزن من را برای آزمون مهارت در اختیار من بگذارید.

و تصریح کرد: بر اساس این درخواست یزدانی حتی ما می خواستیم قبل از فینال با یزدانی احسان امینی را ملاقات کنیم که منصرف شدیم و گفتیم اباذر اسلامی برای این کار بهتر است.

میرهامادیان تصریح کرد: بعد از گذشت 15 دقیقه به حسن گفتم هنر کافی است؟ ک و در جواب گفت نه هر وقت احساس کردم خودم تمومش میکنم. انتخاب متسابقان برای گذراندن هنر به صلاحدید همه کشتی گیران نه تنها یزدانی بلکه کامران قاسم پور، زارا و دیگر افراد بود. حتی اگر هیچکدام از بچه های تیم ما بدون توجه به وزنشان واجد شرایط درخواست نشدند، از کشتی گیران جوانان دیگر مثل کامران قاسم پور استفاده کردیم که کشتی گیر مغولی را برای این کار انتخاب کرد.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره دخالت دبیر در مسائل فنی تیم ملی گفت: اولا علیرضا دبیر قهرمانان جهان و المپیک است و مثل خیلی از روسای فدراسیون های دیگر نیست. که هیچ اطلاعی از شرایط ورزشکاران خود ندارند. ما آگر مو را میبینم، بدیر پیچش ما میبیند مو را. منشی اصلاً در این موضوع دخالتی نداشت و از آنجایی که معتقد بود تکنیک یزدانی اسلامی است، بارها و بارها مسائل فنی را به یزدانی اطلاع می داد، مثلاً می گفت: «اگر در حین اجرای تکنیک چرخش سریع تری دارید. بهتر است این کار را برای اجرای تکنیک انجام دهید.” برای شما آرزوی موفقیت دارم. این به خاطر صدقه است و هدف از موفقیت خوب است و در مورد چیزهایی که در مورد نویسنده نوشته شده درست نیست.

وی خاطرنشان کرد: طبیعی است که خانواده ها از شکست فرزند خود به شدت ناراحت شوند و احساسات خود را با هم در میان بگذارند. اما آیا با گذشت هنر ضربان قلب به 250 می رسد؟ ضربان قلب بیش از 200 فقط در شرایط تمرین میدانی بسیار شدید ایجاد می شود. در پایان تکنیک ضربان قلب به 120 تا 130 می رسد. از نظر علمی، حداکثر ضربان قلب هر فرد 220 سال به بالا است و در نهایت تحت فشار، ضربان قلب بدن 10 تا 20 برابر می شود.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما