کاتالوگ کارت جوآن ریورز جوک ها خانه ای پیدا می کند

هنگامی که جوآن ریورز در سال 2014 درگذشت و به یکی از بزرگترین حرفه‌های کمدی مدرن پایان داد، گروه‌های مختلفی علاقه‌مند به دستیابی به آرشیو او بودند که شامل مجموعه‌ای دقیق از 65000 جوک تایپی شده بود.

دخترش، ملیسا ریورز، گفت‌وگو با نماینده‌ای از مؤسسه اسمیتسونیان را به یاد می‌آورد که کاتالوگ جوک‌ها را می‌خواست، اما گفت که این کاتالوگ برای همیشه نمایش داده نمی‌شود. ذهن او فوراً به سراغ آخرین شات ردیابی «مهاجمان کشتی گمشده» رفت، که در آن صندوق طلایی عهد درون یک جعبه قفل شده و در انباری وسیع با صدها جعبه دیگر قرار می‌گیرد.

ملیسا ریورز در یک تماس ویدیویی از لس آنجلس به من گفت: «نمی‌توانستم این کار را انجام دهم، زیرا بسیاری از شخصیت‌های او در آن پرونده‌ها هستند. برای مادرش، که یک استندآپ پیشگام و منتقد پژمرده مد سلبریتی ها بود، «یک دیدگاه همیشه مهم بود».

در عوض، ریورز مجموعه گسترده‌ای را به مرکز ملی کمدی، موزه فناوری پیشرفته در جیم‌تاون، نیویورک اهدا می‌کند و به آرشیو کمیک‌های فهرست A مانند جورج کارلین و کارل راینر می‌پیوندد. این واقعیت که جوک ها در دسترس خواهند بود، تنها یکی از دلایل تصمیم ملیسا ریورز است.

موزه در مراحل برنامه ریزی یک نمایشگاه تعاملی است که بر روی کاتالوگ جوک های جوآن ریورز متمرکز است و شامل مطالبی است که بخش وسیعی از تاریخ کمدی را از دهه 1950 تا 2015 پوشش می دهد. این نمایش به بازدیدکنندگان امکان می دهد تا فایل را عمیقاً بررسی کنند.

جیمزتاون جایی است که لوسیل بال در آن بزرگ شد و جورنی گاندرسون، مدیر اجرایی، به من گفت: «جوان ریورز اولین عنوانی بود که برای فستیوال کمدی لوسیل بال رزرو کردم، سالی که به دنیا اعلام کردیم قصد داریم مرکز ملی کمدی را بسازیم.» با تلفن. ملیسا ریورز، یک شخصیت تلویزیونی به خودی خود، در سال 2015 پیشگام بود.

گاندرسون گفت: وقتی صحبت از مجموعه جوک‌های جوآن ریورز می‌شود، نمی‌دانم که دیگری تقریباً به این بزرگی وجود داشته باشد. در مقابل، در آرشیو کارلین، جوک‌ها «عمدتاً تکه‌های کاغذی بودند که در کیسه‌های Ziploc سازماندهی شده بودند و سپس به تفکیک موضوع در یک پوشه قرار می‌گرفتند».

ریورز، که در تمام ساعت‌ها گیج می‌نوشت، به تنظیمات و خطوط منگنه توجه زیادی می‌کرد، آنها را تایپ می‌کرد و با مقوله‌هایی مانند «والدین از من متنفر بودند» یا «لاس‌وگاس» یا «بدون جذابیت جنسی» به آنها ارجاع می‌داد. بزرگترین حوزه موضوعی “ترامپ” است که شامل 1756 جوک است.

همراه با این انبوه مواد، مجموعه شامل عکس‌های فوری از جنبه‌های دیگر این شخصیت فرهنگی بزرگ، از جمله حس مد او، مانند مرواریدها و لباس مشکی کوچکی است که او در اوایل کارش می‌پوشید و همچنین بوآهای متعدد از مد روز بعدش. سال ها. در اینجا نگاهی به چند مورد از آثار باستانی که به سمت مرکز می‌روند را می‌بینیم.

همانطور که از این کارت‌ها می‌بینید، جوآن ریورز اغلب خود را به شوخی می‌پرداخت و به خطوط محکم و تند تکیه می‌کرد تا خود را ناخواسته، زشت یا پیر توصیف کند. گاندرسون می‌گوید که شخصیت‌هایی که خود را تحقیر می‌کنند از شخصیتی سرچشمه می‌گیرند که «او به عنوان یک موقعیت قدرت برای اظهارنظر در مورد وضعیت اسفناک زنان استفاده می‌کرد». در زندگی واقعی، ملیسا ریورز می‌گوید: «هرازگاهی می‌گوید در هر سنی که بود، ظاهر خوبی داشت. اما همین بود.» ریورز اضافه کرد که این جوک ها از یک مکان واقعی آمده است. او گفت: “این بخشی از وجود او بود، اما شاید آنطور که همه تصور می کردند فلج کننده نبود.” “اما او همچنین می دانست که ظاهر خوبی دارد.”

«جوآن ریورز: یک قطعه کار» (از سال 2010 و در پلتفرم‌های اصلی موجود است) یکی از بهترین مستندها درباره یک استندآپ کمیک است که تا به حال ساخته شده است: صریح، بی‌تفاوت و هوشیار نسبت به میزان بی‌رحمانه کار لازم برای موفقیت در تجارت نمایشی. . همچنین جهان را با کابینه جوک هایی که ریورز در خانه اش نگهداری می کرد آشنا کرد. گاندرسون، از مرکز ملی کمدی، این کاتالوگ را به عنوان یکی از “جواهرات کمدی که در سیاره زمین وجود دارد” توصیف کرد.

ریورز، یکی از عوامل تلویزیونی که هرگز اجرای زنده را متوقف نکرد، عاشق مبارزه با جمعیت بود. اما در اوایل کارش، او با این لیست از کامبک‌هایی که می‌توانست بدون از دست دادن سرعت مجموعه‌اش، برای تمسخر هکرها به کار گرفته شود، برای مخاطبان پرشمار آماده شد. ملیسا ریورز گفت که فقط یک بار مادرش را دید که از یک هکر ناراحت شده بود، زمانی که بعداً در زندگی حرفه‌ای او کسی از شوخی درباره هلن کلر آزرده شد. چرخید و گفت: جرات نکن! مادرم ناشنوا بود. او زود شنوایی خود را از دست داد. به من نگو ​​چه چیزی نامناسب است.»

جوآن ریورز قبل از اینکه کمدین شود، می‌خواست یک بازیگر دراماتیک باشد. پس از فارغ التحصیلی از کالج بارنارد در سال 1954، او این سری از عکس های سر را برای نمایش برد خود سفارش داد. او تا سال 1972 با «شهر سرگرم کننده» که با همسرش ادگار روزنبرگ و لستر کولودنی نویسندگی کرد و در آن ایفای نقش کرد، اولین بازی خود را در برادوی انجام نداد. پس از نه اجرا بسته شد. اما ریورز یکی از طرفداران سرسخت صحنه، پیوسته در برنامه‌ها و مفسر باهوش مجموعه تلویزیونی «گفتگوی تئاتر» باقی ماند. وقتی به تئاتر می رفت، همیشه لباس می پوشید و اصرار می کرد که خانواده اش هم همین کار را بکنند. ملیسا ریورز گفت: “او همیشه می گفت، “این کلیسا است.”

هنگامی که جوآن ریورز موقعیت خود را به عنوان میزبان دائمی مهمان “The Tonight Show” در NBC ترک کرد تا نسخه خود را در سال 1986 در شبکه تازه تاسیس فاکس شروع کند، او اولین زنی در عصر مدرن شد که میزبان یک گفتگوی آخر شب بود. نشان می دهد. این یک حرکت جسورانه بود، نقطه عطف شغلی که همچنین قبل از دوره دردناکی از زندگی او بود. او با جانی کارسون مجری برنامه «Tonight Show» دشمنی کرد که رفتن او را خیانت می دانست. ملیسا ریورز گفت: «این او را عصبانی کرد. همانطور که او اغلب می‌گفت، اگر یک مرد بود، فرستادن بزرگی برای شاگرد من بود.» ریورز از نمایش کارسون اخراج شد و سال بعد از خود اخراج شد. شوهرش که تهیه کننده سریال “The Late Show Starring Joan Rivers” بود، ماه ها بعد در اثر خودکشی درگذشت. ملیسا ریورز با توصیف دوره ای که در این بلیط به عنوان دوره ای از “شادی بزرگ و وحشت بزرگ” توصیف می شود، گفت: “این کار خسارت زیادی به ازدواج آنها و خانواده ما وارد کرد.”

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان