tncibanner

کارتن سه لایه ایجاد کنید. یک قلدر دبیرستانی از آن می ترسید

ساختار مناسب و خاص انواع کارتن های 3 لایه ، مقاومت خوبی را در برابر وارد شدن ضربه، فشار و رطوبت ایجاد می کند. فلوت مقوایی با حالتی موجدار یا سینوسی است که انواع مختلفی دارد و هدف اصلی آن جلوگیری از اعمال فشار و ضربه به محتویات درون کارتن است. از مزایای خرید کارتن های اسباب کشی 3 لایه می توان به تغییر طرح اصلی اشاره نمود. ارتفاع و شکلهای متفاوت این موجها تنوع اصلی کارتنهای سه لایه را تشکیل میدهند. کارتن سه لایه از یک لایه فلوت و دو لایه صاف یا لاینر تشکیل شده که لایه فلوت که نسبت به دو لایه لاینر ضخامت بیشتری دارد و در قسمت میانی کارتن قرار می گیرد. از مزایای انواع کارتن 3 لایه می توان به وزن سبک آنها اشاره نمود. محصولات کوچک سنگین و یا حجیم ولی با وزن کم را به راحتی میتوان با کارتنهای سه لایه حمل کرد بنابراین نیازی به هزینه بیشتر نیست و تنها با بررسی نوع نیاز میتوان کارتن مناسب را خریداری کرد.

کارتن های مقوایی به راحتی بازیافت و دوباره مورد استفاده قرار می گیرند . میوه هایی نظیر سیب و انار جزو بهترین محصولات جهت صادرات به شمار می آید. از مزایای انواع کارتن های 3 لایه می توان به مقاومت بالای آنها اشاره نمود. انواع کارتن اسباب کشی 3 لایه دارای لایه میانی کاغذی هستند: این لایه کاغذ معمولاً مقوایی است که از لایه های کاغذ موج دار تشکیل شده است ، شیارها روی سطح چسبانده می شوند و معمولا به عنوان یک لایه محافظتی برای جلوگیری از ضربه و فشار مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه قابلیت کارتن در برابر اعمال فشار و ضربه افزایش مییابد. مقاومت بالا در برابر فشار یا ضربه در زمان جابجایی و همچنین عایق بودن انواع کارتن های 3 لایه در برابر رطوبت و یا تغییرات دمایی محیط می تواند یک انتقال امن و راحت را با کمترین احتمال خسارت به کالاها را به وجود بیاورد.

بنابراین یکی از مهم ترین اهداف بسته بندی، جلوگیری از صدمه محصول در هنگام انتقال از تولید کننده به فروشگاه و سپس از فروشگاه به منزل است. در تولید بسته بندی خرما که قرار است به طور فله بسته بندی شود، از کارتن استفاده می شود که به دلیل حفظ محصول و جلوگیری از لهیدگی های احتمالی جعبه است . صنعت کارتن سازی در وهله اول، در یک تعریف ساده به فرایند ترکیب کاغذ موجدار(فلوت) با دو کاغذ تخت، که به عنوان آستر و رویه در دو طرف کاغذ موجدار قرار میگیرند، گفته می شود. خرید عمده کارتن سه لایه به مراتب بهتر است خرید تکی آن است. آنلاین شاپ ها به دلیل ارسال محصولات از طریق سرویس پست به دنبال خرید ارزان ترین کارتن پستی هستند .

هر فلوتی کاربردهای مختص به خودش را دارد و با توجه به نیاز مشتری میتوان نوع فلوت را انتخاب کرد. در خرید کارتن سه لایه باید به ارتفاع موجهای لایه میانی (فلوت) و فاصله آنها از یکدیگر توجه کنید و محصول متناسب را خریداری نمائید. به صورت نمونه ورق های A فلوت، به طور تقریب ۱۱۰ موج سینوسی در هر متر داراست. برای انجام تست کارتن سه لایه، کارتن را در بین دو صفحه قرارا داده می شود و تا زمانی که صفحات خم شوند فشار صورت می گیرد. سپس مقدار فشار وارد شده محاسبه می شود. این آزمون جهت بررسی مقاومت کارتن در برابر فشار صورت می گیرد تا بتوان بیشترین وزنی که کارتن می تواند حمل کند و بیشترین مقاومت لایه ها را محاسبه کرد. شرکت صنعت کارتن جهت رفاه حال مشتریان یک سایت اینترنتی ایجاد نموده است تا مشتریان بتوانند به صورت آنلاین و غیرحضوری سفارشات خود را ثبت کنند.

مدل صادراتی بسیار حائز اهمیت بوده و همچون دیگر محصولات صادراتی در کانون توجهات شرکت های بسته بندی قرار دارد با این حال نباید از کیفیت بسته بندی محصولات داخلی نیز چشم پوشی کرد. برای فروش بر روی کار تن نیز اطلاعاتی از شرکت یا کارخانه و محصول تولیدی و علائم استاندارد، درج می شود. بسته بندی لوازم بهداشتی معمولا در مقوا صورت می گیرد و تعداد مشخصی از این بسته بندی ها در کارتنی بزرگ تر به نام کارتن مادر جای می گیرند که خرید این نوع کارتن از تمامی کارخانجات تولیدی امکان پذیر است. در میان تمامی محصولاتی که به صورت عام در شرکت صنعت کارتن تولید می شوند (مانند کارتن های یک لایه و کارتن ها دو لایه)، خرید کارتن 3 لایه و خرید کارتن 5 لایه از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. تعرفه کارتن پستی در شرکت های کارتن سازی متفاوت می باشد و علت آن ترکیب و جنس به کار رفته شده در آن است و بعضی موارد بعضی فروشنگان کارتن پستی دلال و واسته هستند و گاهی هم خود تولید کننده هستند که لازم است در این خصوص دقت لازم به عمل آید.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما