tncibanner

گزیده کتاب: بزرگترین مرحله یک تاریخ مجموعه جهانی

آنسر کویزنبری را در هشتمین دوره برد در بازی 2 دو برابر کرد، دوباره او را در یک باخت در بازی 4 تک به تک کرد، سپس بزرگترین ضربه را در این سری به ارمغان آورد: دو برابر کردن خط پایه اول تا تساوی بازی 5 در نهم. فیلی ها آن بازی را دزدیدند و سری را در شش قسمت بردند.

اعتبار…دیوید موری جونیور/ خبرگزاری فرانسه، از طریق گتی ایماژ

نیشگون گرفتن در ژن آنسر بود. با تایگرز در سال 1944، پدرش، آل، یک گرند اسلم را شکست داد تا یانکی ها را در انتهای نهم شکست دهد. اسپراگ همچنین یک پدر بزرگ لیگ داشت – اد پدر، یک پرتابگر – و با ریسک‌های بالا آشنا بود: او دو بار در مسابقات جهانی کالج در استنفورد و طلای المپیک را برای ایالات متحده در سال 1988 به دست آورد.

اما در حالی که قهرمانی های اونسر به هدف او یعنی تسلط بر زندگی روی نیمکت رسید، اسپراگ به او کمک کرد تا از این سرنوشت فرار کند. بلو جیز به عنوان سومین بازیکن پایه آینده خود شروع به عصبانیت از او کرده بودند و به او گفته بودند که در Triple-A شکار کند. او بیشتر فصل را در سال 1992 در آنجا گذراند و تنها 50 بار برای تورنتو با یک بازی خانگی به میدان رفت.

در نهمین دوره بازی 2، اسپراگ با یک بازی مقابل آتلانتا، با یک گل به میدان رفت. رنس مولینیکس که اغلب با ریردون روبرو شده بود.

مولینیک به اسپراگ گفت، او سعی خواهد کرد شما را وادار به تعقیب یک توپ سریع کند، بنابراین مطمئن شوید که او را در منطقه پایین بیاورید. اسپراگ در نظر داشت وارد زمین شود اما بهتر فکر می کرد. او توپ کم سرعت را شکار می کرد و اولین توپی را که می دید کمربند می بست. یک بازی دوگانه می‌توانست بازی را به پایان برساند و آبی‌جی‌ها را به تورنتو برگرداند، اما اسپراگ به طرز عجیبی احساس آرامش می‌کرد.

او می‌گوید: «این احتمالاً یکی از آرام‌ترین خفاش‌هایی بود که تا به حال در حرفه‌ام داشتم، خفاش‌هایی که کاملاً در آن لحظه بود. “شما در مورد فیلم “برای عشق بازی” فکر می کنید – مکانیسم را پاک کنید.”

Sprague ذهن خود را آزاد کرد تا نقشه خود را عملی کند. او یک توپ سریع در وسط، درست زیر کمربند، دریافت کرد و آن را روی صندلی های زمین چپ، روی تابلویی که نقطه رکورد 715 هنک آرون را نشان می داد، کوبید. آبی‌جی‌ها با نتیجه 5-4 پیروز شدند و پس از اینکه در 6 بازی عنوان قهرمانی را به دست آوردند، اسپراگ چیزی بهتر از یک حلقه به دست آورد: کار در ترکیب اصلی.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما