tncibanner

یاش دهل، کاپیتان هند A که قرنی در جام ملت‌های آسیای نوظهور مردان ACC 2023 گلزنی کرد، کیست؟ | اخبار کریکت

Yash Vijay Dhull، یک کریکت باز هندی نوظهور، با مهارت های استثنایی خود در ضربات ضربه زدن موجی در دنیای کریکت ایجاد کرده است. دهل که در 11 نوامبر 2002 در دهلی نو متولد شد، پیش از این به نقاط عطف مهمی در حرفه خود دست یافته است. از کاپیتانی تیم کریکت زیر 19 سال هند تا قرن قابل توجه اخیر او در جام ملت های آسیای نوظهور مردان ACC 2023، استعداد و پتانسیل دهل توجه علاقه مندان به کریکت در سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

داستان های پرطرفدار cre

Yash Dhull که به خاطر ویژگی های قدرتمند ضربه زدن و رهبری خود مشهور است، در سنین جوانی نشان خود را در دنیای کریکت گذاشت. او بازی کریکت را از 11 سالگی شروع کرد و به سرعت درجات بالاتری را طی کرد. دهل کاپیتان تیم‌های کریکت زیر 14 و زیر 16 سال دهلی بود و مهارت‌های رهبری و مهارت کریکت خود را به نمایش گذاشت. عملکرد چشمگیر او توجه انتخاب کنندگان را به خود جلب کرد و منجر به حضور او در تیم ملی کریکت زیر 19 سال هند شد.

از ویژگی‌های برجسته شغلی دال می‌توان به حضور او در تیم پیروز هند در جام جهانی کریکت زیر 19 سال ICC 2022 و جام ملت‌های آسیا زیر 19 سال 2021 ACC اشاره کرد، جایی که او در هر دو تورنمنت کاپیتان تیم بود. در جام جهانی کریکت زیر 19 سال ICC، دال نقش مهمی در سفر هند به فینال ایفا کرد و در نیمه نهایی سوپر لیگ مقابل استرالیا، 110 دوش قابل توجه را به ثمر رساند. پس از این مسابقات، Dhull به عنوان کاپیتان تیم ICC در مسابقات انتخاب شد و عملکرد استثنایی و توانایی های رهبری او را برجسته کرد.

قرن اخیر یاش دهل در جام ملت‌های آسیای نوظهور مردان ACC 2023، شهرت او را به‌عنوان یک بت‌من قدرتمند بیشتر کرد. دهل که تیم هند را رهبری می‌کرد، قدرت ضربه‌زنی‌اش را به نمایش گذاشت و تیمش را به پیروزی مهیبی با هشت ویکت مقابل امارات متحده عربی در کلمبو رساند. پس از برنده شدن پرتاب، هند ‘A’ به میدان رفت و هم تیمی دهل هارشیت رانا (4/41) خط حمله بولینگ را رهبری کرد. با محدود کردن امارات متحده عربی ‘A’ به مجموع 175/9، هند ‘A’ با یک سکسکه در تعقیب خود مواجه شد اما به سرعت بهبود یافت.

قرن شکست ناپذیر دال، که تنها 84 توپ به ثمر رساند، نقشی اساسی در پیروزی هند داشت. ضربه تهاجمی او، پر از استعداد و زمان بندی، شامل 20 مرز و یک شش بود. دال با شراکت با نیکین خوزه (41*)، مشارکتی بی‌وقفه از 138 ران برای ویکت سوم ایجاد کرد و هند ‘A’ را تنها در 26.3 اور به پیروزی رساند. این عملکرد فوق‌العاده توانایی دال برای برتری تحت فشار و نقش حیاتی او به عنوان یک رهبر در تیم را نشان داد.

با این برد متقاعد کننده در گروه B جام ملت های آسیای نوظهور مردان ACC 2023، هند ‘A’ برتری خود را در این مسابقات به نمایش گذاشت. به عنوان کاپیتان، یاش دهل قصد دارد این حرکت را در بازی های آینده مقابل نپال و رقیب اصلی پاکستان ‘A’ به پیش ببرد. دو تیم برتر از هر گروه به مرحله نیمه نهایی که قرار است در 21 ژوئیه بازی شود و ست نهایی در 23 جولای برگزار می شود، واجد شرایط خواهند بود. کریکت

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما