10 سخت ترین و ساده ترین کلمات املای زنبور عسل، 13 تا 19 مه

در اینجا معانی کمترین کلماتی که در مقاله های اخیر تایمز استفاده شده است آورده شده است:

1. ناسل – یک محفظه ساده حاوی موتور یا سایر ماشین آلات:

در کارخانه خود در دانمارک که تولید می کند ناسل ها، محفظه های بالای توربین ها، اقدامات ایمنی به ویژه در غذاخوری قابل مشاهده است. – با کاهش سرعت بیشتر اقتصاد جهان، انرژی سبز فعال می شود (30 ژوئن 2020)

2. سنجاق دار – یک گوشتخوار باله‌پا مانند فوک‌ها، شیرهای دریایی و ماهی‌های دریایی:

فرمانده اکراه حیوانات یک آموزش دیده نظامی است سنجاق دار به نام کلاگارت (جی کی سیمونز) که وقتی ماموریت بازیابی مین او به اشتباه انجامید، آسیب دید. – نقد و بررسی “تیم مهر”: هیچ جنایی را پشت سر نگذارید (30 دسامبر 2021)

3. کندلا – یک واحد شدت نور که بخشی از سیستم بین المللی واحدها است:

و قلب تپنده، دوم، در صورت فلکی اندازه گیری های استاندارد که توسط BIPM نظارت می شود، در کنار متر (طول)، کیلوگرم (جرم)، کلوین (دما)، مهم ترین است. کندلا (شدت نور)، آمپر (جریان الکتریکی) و مول (مقدار ماده). – زمان برای یک ثانیه کبیسه تمام شده است (14 نوامبر 2022)

4. کلاد – گروهی از حیوانات با نسب مشترک:

محققان همچنین دریافتند که بیشتر گونه‌های اسکنک خالدار را می‌توان به دو گروه تقسیم کرد کلادکه سه تای آن از شرق و سه تای آن از غرب می آمدند. – با اسکانکس های خالدار آشنا شوید. آنها رازی را از ما مخفی کرده اند. (1 سپتامبر 2021)

5. paean – یک آهنگ، یا اثر دیگر، پر از ستایش یا تشکر:

مادرم دوست دارد من را دلقک کند که چگونه در 6 سالگی یک ال پی قدیمی دان مک لین از او – آلبوم “American Pie” – می گذارم و روی “وینسنت” سوگوار مک لین سوزن می زنم. paean به نوسانات ونسان ون گوگ. – مردان سیاه پوست درمان نمی کنند. یا من فکر می کردم. (18 مه 2023)

6. خودکار – دستگاه ها یا ماشین های خودکار:

از نظر دکارت، این نوع رفتار انعکاسی نشان می دهد که حیوانات “خودکارماشین‌های اساساً بی‌ذهن که فاقد تجربه ذهنی یک خود آگاه بودند. – من نمی توانم از این فکر نکنم که درون سر گربه من چه می گذرد (27 اوت 2021)

7. متضاد رابطه بین کلمات با معانی متضاد:

چه کسی برنده جایزه زبان maven برای موثرترین استفاده از نیمهمتضاد در کمپین اولیه تا به امروز؟ لطفاً پاکت را فشار دهید. – در مورد زبان: بگو چی؟ (20 فوریه 2000)

8. ناتانت – شنا یا شناور بودن:

من عاشق کلمه هستم ناتانت. این واقعیت که معنی آن «شنا یا شناور» است باعث می شود که بخواهم آن را به نوعی به کلمه «ناتال» وصل کنم، زیرا جنین شناور است، اما «ناتال» ظاهراً از کلمه لاتین natalis به معنای «مربوط به تولد یا منشأ» گرفته شده است. – فصلی در خورشید (28 آوریل 2017)

9. ویلا – خانه تابستانی یا خانه دوم دیگری در روسیه:

والری ولودین، جوشکار یک کارخانه بزرگ فولکس واگن در غرب روسیه، بیشتر تابستان را در محل خود استراحت می کرد. ویلا، یا خانه آخر هفته، کاشت باغ خود و مراقبت از فرزندانش. – جنگ و تحریم ها اقتصاد روسیه را به عقب برگرداند (5 دسامبر 2022)

10. کانکس – محوطه اطراف محراب در یک کلیسا که توسط گروه کر و روحانیون استفاده می شود:

در نزدیکی سانتا ماریا هویرامانگارو، مرمت‌کنندگان در سال 2014 پس از اینکه روستاییان با نگرانی در مورد شکاف‌ها به INAH نزدیک شدند، شروع به برداشتن رنگ سفید از محراب قرن 16 کلیسا کردند. کانکس دیوارها. – در مکزیک، کلیساهای تزئین شده سال‌های مقاومت بومی را در خود جای داده‌اند (11 فوریه 2022)

و لیست ساده ترین کلمات هفته:

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان