tncibanner

10 کلیپ برتر YouTube درباره هدایای تبلیغاتی

Roberts, Kayleigh (26 دسامبر 2017). «بازگرداندن شخصیت‌های 9 بار بازی تاج و تخت». آرپ، رابرت (2017). جی. سیلورمن، اریک (ویرایشگر). شانون میلر، لیز (27 اوت 2017). "بازی تاج و تخت": از هر 19 کارگردان تنها 1 نفر زن بوده اند – چرا فصل آخر باید آن را تغییر دهد. در مارس 2022، HBO تاریخ پخش سریال را 21 آگوست 2022 و به دنبال آن انتشار تیزر رسمی تریلر اعلام کرد. در ژوئیه 2021، دو سریال انیمیشن دیگر در HBO Max در حال ساخت بودند که یکی از آنها در یی تی، کشوری در اسوس که بر اساس امپراتوری چین ساخته شده است، می‌گذرد. در 8 ژوئن 2018، اچ‌بی‌او برای ساخت یک سریال پیش درآمد سریال «بازی تاج و تخت» از گلدمن به‌عنوان مجری برنامه و مارتین به‌عنوان یکی از سازنده‌ها، مأموریت داد. عنوان کاری Snow است و مارتین مشارکت خود را با این پروژه تایید کرد و هرینگتون این ایده را آغاز کرد. در ژوئن 2022، گزارش شد که یک سریال دنباله‌دار جان اسنو با بازی مجدد کیت هرینگتون در HBO در حال توسعه است.

در ژانویه 2020، HBO اعلام کرد که این سریال برای اکران در سال 2022 برنامه ریزی شده است و روند نگارش آن آغاز شده است. در اکتبر 2020، فاش شد که پدی کانسیدین برای نقش شاه ویسریس اول تارگرین انتخاب شده است. در دسامبر 2020، سه بازیگر دیگر معرفی شدند: اولیویا کوک در نقش آلیسنت هایتاور، اما دارسی در نقش رینیرا تارگرین و مت اسمیت در نقش دیمون تارگرین. فاولر، مت (8 آوریل 2011). نقد و بررسی «بازی تاج و تخت: زمستان در راه است». فاولر، مت (27 اوت 2017). نقد و بررسی Game of Thrones: The Dragon and the Wolf. هادسون، لورا (14 اوت 2007). "صحبت با جورج آر آر مارتین قسمت دوم". هفتگی ناشران. برونر، رایسا (14 آوریل 2019). "اینجاست که چرا نمایش بازی تاج و تخت بهتر از کتاب است".

بایگانی شده از نسخه اصلی در 23 ژانویه 2019. بازیابی شده در 19 مه 2020. اما در حالی که بازی تاج و تخت تا حدی رد داستان های فانتزی سنتی است، من استدلال می کنم که پس از پنج کتاب در A Song of Ice and Fire و پنج فصل از سریال تلویزیونی – که مارتین و مجریان برنامه DB A Song of روشن شده است. جوایز یخ و آتش "برندگان و نامزدهای جایزه جهانی فانتزی 1997". این پیش درآمد، با عنوان خانه اژدها، به عنوان یک سریال کامل در 29 اکتبر 2019 سفارش داده شد. این مجموعه 10 قسمتی قرار است بر اساس موادی از آتش و خون ساخته شود که توسط مارتین، وینس جراردیس، کوندال و میگل ساپوچنیک تهیه شده است. ; دو مورد آخر نیز نمايندگان آن خواهند بود. مارتین، برایان (29 نوامبر 2015). "KOBE بر اساس اعداد". بایگانی شده از نسخه اصلی در 10 ژوئیه 2015. بازیابی شده در 19 مه 2020. از هجوم (یا، برانگیختن) به سبک برادر فصل اول True Detective، تا اعلام شومی که نشان‌دهنده فاحشه‌گری و کشتار عمومی Game of Thrones است، تا مجازات‌های بی‌وقفه اقلیمی و روان‌شناختی که برای بازیگران The Killing اعمال می‌شود. به نظر می رسد که برخی از مشهورترین نمونه های اخیر سریال درام، جدیت شخصی را به عنوان لحن پیش فرض خود انتخاب کرده اند.

به دنبال واکنش شدید عمومی و سهامداران بزرگی مانند سیستم بازنشستگی کارکنان شهر نیویورک که تهدید به رای دادن به کل مدیران ارشد کردند، شرکت این سیاست را تغییر داد. او من و بچه ها را به خاطر پاکی لعنتی اش می فروخت. این رکورد یک موفقیت تجاری بود و در صدر جدول بیلبورد 200 در ایالات متحده قرار گرفت. بیش از سه میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت. بیش از 1500 ساختمان وجود داشت که توسط حدود 75 مایل (121 کیلومتر) جاده و گذرگاه به هم وصل شده بودند.

همچنین در ماه ژوئن، مارتین گفت که هنوز سه سریال لایو اکشن دیگر در دست ساخت هستند: 10000 کشتی (نوشته آماندا سگال)، 9 سفر با نام مستعار Sea Snake (نوشته برونو هلر)، و مجموعه پیش درآمد Dunk & Egg (نوشته استیون). کنراد)، با عنوان آزمایشی شوالیه پرچین یا شوالیه هفت پادشاهی. در مارس 2021، گزارش شد که سه اسپین آف دیگر بازی تاج و تخت در HBO در حال توسعه هستند. آنها شامل 10000 کشتی هستند که اشاره ای به سفرهای ملکه جنگجو پرنسس نایمریا است که بعداً دورن را تأسیس کرد. 9 سفر، در مورد سفرهای Corlys Velaryon بر روی مار دریایی. و پروژه ای بر اساس Flea Bottom، فقیرترین محله در King's Landing.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین هدایای تبلیغاتی تهران لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما