tncibanner

4 سوال پر پرسیده شده در مورد دوربین مداربسته

ممکن است تصمیم بگیرید که فقط با یک شرکت امنیتی متخصص در دوربین مدار بسته داخلی تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید، اما همیشه ایده خوبی است که خودتان درباره آنچه ممکن است بخواهید فکر کنید.

این که امروزه سیستم های دوربین مداربسته دیجیتال تقریباً در همه جای بریتانیا وجود دارد، از چشم شما دور نخواهد بود. بنابراین بهتر است محصولات نظارتی را که می‌خرید ارزیابی کنید و آن‌هایی را انتخاب کنید که سازگار هستند. از زمان معرفی آنها در دهه 1970، سیستم های نظارتی مانند اینها به بخش کاملاً ضروری زندگی مقامات محلی، مشاغل و مجریان قانون تبدیل شده اند. امروزه در انگلستان دوره دوربین مداربسته و دوره نظارت درب جزء خرید دوربین مداربسته آنالوگ اجباری شده است.

خرید دوربین مداربسته

علاوه بر ارائه خدمات ایمن کنترل ورود درب و دوربین مدار بسته به بلوک های بلند، یک سرویس دربان نیز ارائه می شود که می توانید از آن برای تماس مستقیم از آپارتمان خود با استفاده از تلفن داخلی خود با ما استفاده کنید. آنها توسط تعدادی از افراد مختلف به طرق مختلف مورد استفاده قرار می گیرند – از بازدارندگی مجرمان بالقوه با یک دوربین خوب قرار گرفته تا ارائه شواهد متهم کننده حیاتی در یک پرونده جنایی.

اما زمانی که دوربین‌ها را روی ملک خود نصب می‌کنید تا افراد مجرم را دستگیر کنید، چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟ هنگام خرید یک سیستم امنیتی که شامل نظارت تصویری می شود، باید به چند نکته توجه کرد.

یک نقطه مرکزی وجود دارد که در آن پلیس می تواند تمام داده ها را تجزیه و تحلیل کند. در سال 2010 پلیس Met اعلام کرد که دوربین مدار بسته به حل «شش جرم در روز» کمک کرده است. الزامات قانونی در نصب سیستم های دوربین مداربسته چیست؟ اگرچه تعداد کمی از مانیتورهای امنیتی ممکن است گزینه‌های خروجی ویدیوی متفاوتی داشته باشند، بیشترین استفاده از آنها VGA، BNC، کامپوزیت و S-video است. بنابراین شما انعطاف لازم برای ایجاد کنسول نظارتی نهایی را دارید که باید در آن کار کنید.

خرید دوربین مداربسته دید در شب

اگر تجهیزات اضافی برای دسترسی به ارتفاعات مورد نیاز است، به عنوان مثال، با استفاده از سکوی کار بالا (EWP)، هزینه های اضافی اعمال می شود. مزایا و معایب هر کدام را خواهید یافت. مانیتور سیگنال ویدئویی خود را از دستگاه DVR دریافت می کند. بدون مانیتور دوربین مدار بسته با وضوح بالا، ممکن است عملکرد کلی سیستم دوربین مدار بسته خود را از دست بدهید.

CCTV

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما