5 معما جالب با همین جواب

فرارو- نکته حل پازل یا جدول این است که وقتی جدول را حل می کنید تمام مشکلات و مشکلات زندگی را فراموش می کنید و مدتی را با خودتان خلوت می کنید در نتیجه استرس های روحی و افکار متشنج از شما دور می شود. با انجام یک سری تمرینات ساده می توانیم ذهن خود را درگیر کرده و توانایی های مغز خود را افزایش دهیم. برای این منظور راه حل بهترین کاری است که می توانیم انجام دهیم. در ادامه به پنج راز پرداخته شده و پاسخ آنها نیز در پایان آورده شده است.

ماماها

پازل اول:
چه چیزی است که سازنده آن نیازی به آن ندارد و خریدار برای خود استفاده نمی کند و مصرف کننده آن را نمی بیند و احساس نمی کند؟

پازل دوم:
در زمان های قدیم، پادشاهی متروک زندگی می کرد که به کسی اجازه خروج از کاخ ترکی خود را نمی داد و هیچ کس نیز اجازه ورود به آنجا را نداشت. تنها چیزی که کاخ را به دنیای بیرون متصل می کرد یک پل بود. پادشاه دستور داده بود که اگر کسی به قصد خروج از پل رد شد، او را بکشند و اگر کسی بدون اجازه وارد پل شد، او را از پل بیرون کنند.
این پل به صورت شبانه روزی نگهبانی می شد و نگهبان قبل از رفتن به اتاقش فقط 5 دقیقه استراحت داشت، اما عبور از روی پل 8 دقیقه طول کشید.
در نهایت تنها یک زن توانست از روی پل فرار کند. اما چگونه

معمای سوم:‌
می دانیم که 5 خانه در 5 رنگ مختلف وجود دارد. در هر خانه یک نفر از نژاد متفاوت زندگی می کند. همچنین هر کدام از آنها نوشیدنی متفاوتی می نوشند، سیگار متفاوتی می کشند و حیوان خانگی متفاوتی دارند. ماهی صاحب خانه چه خانه ای است؟
یک مرد بریتانیایی در یک خانه قرمز زندگی می کند.
یک مرد سوئدی یک سگ دارد.
مرد چای دانمارکی می نوشد.
خانه سبز در سمت چپ خانه سفید قرار دارد.
صاحبخانه قهوه سبز می نوشد.
مردی که سیگار می کشد یک پرنده دارد.
صاحبخانه سیگار زرد می کشد.
مردی که در خانه ای متوسط ​​زندگی می کند شیر می نوشد.
یک مرد نروژی در اولین خانه خود زندگی می کند.
مردی که سیگار می کشد در خانه کنار خانه زندگی می کند مردی که گربه دارد زندگی می کند.
مردی که اسب دارد در کنار خانه یک سیگاری زندگی می کند.
مردی سیگار می کشد و آب می نوشد.
مردی سیگار برگ آلمانی پرنس می کشد.
مردی نروژی در خانه ای در کنار آب خانه زندگی می کند.
مردی که سیگار می کشد، مردی است که آب می نوشد.

راز چهارم:
قطاری با سرعت ثابت در مسیر مستقیم حرکت می کند. عبور از درخت در مقابل این قطار 7 ثانیه طول می کشد و طی یک تونل 380 متری 26 ثانیه طول می کشد. سرعت قطار و طول آن چقدر است؟

راز پنجم:
دو برادر در یک خانه زندگی می کنند و هر دو همیشه صادق هستند، مگر در یک مورد. هر دو در روز تولدشان دراز می کشند.
در 31 دسامبر یک نفر از هر دو برادر می پرسد تولد شما کیست؟ پاسخ اول: دیروز و پاسخ دوم فردا. فردا (اول دی) همان فرد دوباره همان سوال را از آنها خواهد پرسید و هر کدام پاسخ دیروز را تکرار خواهند کرد. می توانید تاریخ تولد هر یک از این دو برادر را مشخص کنید؟

پاسخ به مادران

پاسخ پازل اول:
تابوت

پاسخ پازل دوم:
وقتی نگهبان برای استراحت به اتاقش رفت، زن مخفیانه به سمت پل حرکت کرد. بعد از چهار دقیقه نیمی از مسیر را طی کرده بود و قبل از تمام شدن پنج دقیقه مسیر خود را به مسیر کوتاهتر تغییر داد. نگهبان زنی را دید که قصد ورود به قصر را داشت و اجازه ورود خواست، اما زنی که کارت نداشت از قصر بیرون رانده شد.

پاسخ این معما این است:
بر اساس این مفروضات، افراد را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد:
یک مرد نروژی در یک خانه زرد زندگی می کند، آب می نوشد، سیگار می کشد و یک گربه دارد.
مردی دانمارکی در یک آب‌خانه زندگی می‌کند، چای می‌نوشد، سیگار می‌کشد و اسبی دارد.
یک مرد انگلیسی در یک خانه قرمز زندگی می کند، شیر می نوشد، سیگار می کشد و یک پرنده دارد.
یک مرد آلمانی در یک خانه سبز زندگی می کند، قهوه می نوشد، سیگار می کشد و ماهی می خورد.
یک مرد سوئدی در یک خانه سفید زندگی می کند، آبمیوه می نوشد، سیگار می کشد و سگ دارد.
پس این مرد آلمانی است که ماهی دارد.

پاسخ پازل چهارم:
طبق داده های مشکل این قطار در هفت ثانیه از جلوی درختی می گذرد. یعنی مسیر مسافتی برابر با طول خود را در هفت ثانیه طی می کند. همچنین تونل 380 متری را در 26 ثانیه طی می کند. یعنی در این مدت قسمت جلویی قطار وارد آن می شود و انتهای عقب از آن خارج می شود. بنابراین طول تونل با احتساب چرخش جلوی در ورودی و گردش در جلوی خروجی در 19 ثانیه (26-7) رانده می شود. می توان نتیجه گرفت که هدف 20 متر در ثانیه (380 تقسیم بر 19) حرکت می کند. بنابراین سرعت قطار 72 کیلومتر در ساعت است. از آنجایی که قطار طول خود را در 7 ثانیه طی می کند، طول آن 7*20=140 متر خواهد بود.

پاسخ پازل پنجم:
این برادران هرگز دروغ نمی گویند، اما روز تولد و تولد خودشان است، بنابراین حداقل یکی از پاسخ های هر کدام در این دو روز درست بوده است. پس جواب برادر 1 است، او در 30 یا 31 دسامبر متولد شده است. اگر روز متولد شده باشد و واقعاً 30 دسامبر باشد، در روز 1 ژانویه، هرگز نمی تواند دروغ بگوید و جواب دیروز یعنی 31 دسامبر را بدهد. اما اگر در 31 دسامبر به دنیا آمده باشد، فردا می تواند دروغ بگوید و حقیقت را بگوید. بنابراین اولین نفر در 31 دسامبر متولد شد.
و اما در مورد برادر دوم باید بگوییم که طبق نامه های او در روز اول یا دوم ژانویه به دنیا آمده است. O nemi​​tovane dr 31 Deceblem (which is not day of your birthday) بزید دروگ و بزید کا کا درگک و فردا یعنی 1 ژانویه را روز تولدت. اما اگر در 1 ژانویه به دنیا آمد، بار اول (31 دسامبر) درست پاسخ داد. بنابراین برادر دوم در 1 ژانویه متولد شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم