Camper English به خوانندگان می آموزد که چگونه بهترین یخ را درست کنند

وسواس کمپر انگلیسی با یخ با نقطه مقابل آن شروع شد: آب جوش.

به عنوان نویسنده ای که در کوکتل صنایع دستی سانفرانسیسکو زندگی می کند، ساعت های زیادی را صرف نوشیدنی هایی کرده است که با یخ کریستالی زیبا خنک می شوند. اما چنین سنگ‌های خالصی از دسترس ساقی‌خانه‌های خانگی که فاقد دستگاه‌های یخ‌ساز تجاری پیشرفته بودند، خارج بود. به آقای. انگلیسی، این یک وضعیت غیرقابل قبول بود.

او می‌گوید: «من سعی می‌کردم تئوری‌هایی را که از بارمن‌ها شنیده بودم در مورد ایجاد یخ شفاف تأیید یا رد کنم.

حالا با آقای آهنگ جدید انگلیسی، “کتاب یخ”، که در 23 می از Red Lightning Books منتشر شد، او این امکان را برای هر دوستدار کوکتل فراهم کرده است تا بر یخ شفاف در خانه مسلط شود. تمام دانش منجمد او به همراه برخی دستور العمل های کوکتل یخ محور در کتابش گنجانده شده است. (به ایجاد یک کاسه پانچ با یخ شفاف علاقه دارید؟ راهنما رسیده است.)

تحقیقات او به سادگی آغاز شد. آقای. انگلیسی همیشه شنیده بود که یک راه آسان برای رسیدن به یخ شفاف، جوشاندن آب قبل از یخ زدن است.

او گفت: «در واقع کار نمی کند.

این یک سری آزمایشات یخ را آغاز کرد. او آب لوله کشی را منجمد کرد. آب مقطر را منجمد کرد. او اجازه داد یخ آب شود و دوباره آن را منجمد کند. او آب را در ظروف دربسته با اندازه‌ها و شکل‌های مختلف منجمد کرد، همه این‌ها در تعقیب جام مقدس یخ شفاف. اما هیچ چیز کار نکرد. یخ همیشه ابری بود

سپس، یک پیشرفت: او از انجماد جهت دار استفاده کرد، فرآیندی که نحوه یخ زدن دریاچه ها را تقلید می کند، از سطح، جایی که هوای سرد است، تا بستر دریاچه شروع می شود. این کار هوا و ناخالصی‌های موجود در آب را به سمت پایین هل می‌دهد، چیزهایی که باعث ابری شدن یخ می‌شوند و یخ شفاف در بالای آن باقی می‌مانند.

آقای. انگلیسی این پدیده طبیعی را در خانه با پر کردن یک خنک کننده عایق بندی شده با آب و قرار دادن آن در فریزر انجام داد و در واقع یک دریاچه یخ زده کوچک ایجاد کرد. سپس بلوک را با استفاده از یک چاقوی نان، چیدن یخ و پتک به مکعب های کوچکتر برش داد. بالاخره موفقیت

در سال 2009، آقای انگلیسی – که در بینگهامتون، نیویورک بزرگ شد، مدرک فیزیک را در دانشگاه بوستون گرفت و در سال 1999 شروع به نوشتن نظرات زندگی شبانه در سانفرانسیسکو کرد – شروع به ارسال یافته های خود در وب سایت خود، Alcademics کرد.

میگل بوئنامینو که اکانت محبوب اینستاگرام Holy City Handcraft را اداره می کند، می گوید: «من کمپر را پدرخوانده ساختن یخ شفاف در خانه می دانم. در سال 2018، آقای بوئنامینو با #ClearIceWeek در فید خود که هر ماه ژانویه اجرا می‌شود، به علاقه شدید دنبال‌کنندگانش به آموزش‌های یخی‌اش پاسخ داد و سایر گیک‌های یخ را تشویق می‌کند کارهای خود را به صورت آنلاین پست کنند.

رایان زولو، یک متخصص پزشکی در اوهایو، یکی از شرکت‌کنندگان سرسخت #ClearIceWeek است. وقتی پرس کره یخی که همسرش به او هدیه داده بود، گوی‌های ابری ناامیدکننده‌ای تولید کرد، او به دنبال راه‌حل‌هایی به اینترنت رفت و به سرعت آقای دکتر را پیدا کرد. سایت انگلیسی در اوایل سال 2020، او حساب اینستاگرام خود را با عنوان Really Ice to Meet You در اوج قرنطینه های کووید راه اندازی کرد.

آقای دکتر می‌گوید: «از آن لحظه به بعد، من فقط از یخ شفاف دست‌ساز و حک‌شده دستی در تمام کوکتل‌های خانه‌ام استفاده کرده‌ام. زولو که بیش از 57000 فالوور اینستاگرام دارد. او اغلب آقا را تگ می کند. انگلیسی در پست های خود، “فقط برای دریافت تاییدیه او در مورد آخرین دسته یخ شفافی که من بریده ام.” او همیشه پاسخ می گیرد.

آقای. انگلیسی به این تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی برای پیشبرد انجیل شفاف از طریق رسانه همیشه جذاب ویدئو اعتبار می دهد. او گفت: «اکنون آنها را دنبال می کنم، جایی که قبلاً مرا دنبال می کردند.

با وجود سرگرمی‌های قرنطینه و زیبایی‌شناسی کوکتل، باید پرسید: چرا زحمت بکشیم؟ آیا واقعاً یخ شفاف تا این حد به کیفیت زندگی کمک می کند؟

یک استدلال مخالف در چند جمله اول آقای. کتاب انگلیسی: «شما می‌توانید در مورد پیتزا، نان شیرینی، آبجو، یا هر اقلام خوراکی یا غیرخوراکی دیگری – ماهیتابه‌های چدنی، چاقوهای سرآشپز یا لیوان‌های شراب کریستالی – که ما به آنها وسواس داریم، بگویید. ما بهترین نسخه از چیزهای ساده مورد علاقه خود را می خواهیم.”

برای آقای انگلیسی، که مرد یخی وال کیلمر در میان برترین اسلحه های جهان کوکتل است، یک موهبت متفاوت بوده است. او سال گذشته کتاب «پزشکان و تقطیرکنندگان» را منتشر کرد، کتابی که به طور خستگی‌ناپذیر درباره رابطه قرن‌ها بین دارو و مشروبات الکلی تحقیق شده بود و تکمیل آن سه سال طول کشید.

“این یک پروژه تحقیقاتی بسیار بزرگتر بود، اما هر کسی که می خواهد در مورد آن صحبت کند تکه های یخ است.” انگلیسی گفت. نه اینکه فکر کنه “امیدوارم سنگ قبر من از شیشه شفاف ساخته شده باشد تا شبیه یخ باشد.”

دنبال کردن آشپزی نیویورک تایمز در اینستاگرام، فیس بوک، یوتیوب، TikTok سوگند پینترست. به‌روزرسانی‌های منظم آشپزی نیویورک تایمز را با پیشنهادات دستور پخت، نکات آشپزی و توصیه‌های خرید دریافت کنید.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances