Phoenix Suns Even Series With Game 2 بر لس آنجلس کلیپرز پیروز شد

در حالی که پنج دقیقه و نیم تا پایان سه‌ماهه دوم سه‌شنبه شب باقی مانده بود، آزمایش کوین دورانت به نظر می‌رسید که در خطر شکسته شدن قرار داشته باشد.

فینیکس سانز در خانه با 13 امتیاز از لس آنجلس کلیپرز عقب افتاد و به نظر می رسد در سری بازی های پلی آف ابتدایی خود، دو بازی شکست نخورده باشد. کاوهی لئونارد، ستاره کلیپرز از همه جا شوت می زد و راسل وستبروک از اجرای تیراندازی 3 به 19 در بازی 1 باز می گشت.

اما از آن زمان به بعد، زمانی که دورانت در یک معامله با نتز در ماه فوریه خریداری شد، سانز با ظاهری جدید به همان شکلی بود که قرار بود ظاهر شوند. آنها تا نیمه به تساوی رسیدند. آنها چهار دقیقه بعد از کوارتر سوم 10 پیش افتادند. و با برتری 123 بر 109 به یک سری هم رفتند.

دوین بوکر با 38 امتیاز، دورانت 25 و کریس پل 16 امتیاز اول فینیکس بودند.

یک تفاوت بزرگ در بازی 2 تیراندازی فینیکس بود. Suns 58.8 درصد از زمین و 41.7 درصد روی پرتاب های 3 امتیازی خود شوت زد که نسبت به 47.6 و 31.6 درصد در بازی 1 پیشرفت قابل توجهی داشته است.

زمانی که کلیپرز تهدید کرد که به بازی باز خواهد گشت، سانز بسیار داغ شد. در حالی که سه دقیقه باقی مانده بود و کلیپرز در فاصله 6 بازی قرار داشت، پل با زمان زیادی روی ساعت ضربه‌ای، از میدرنج محافظت‌شده استفاده کرد. به نظر نمی رسید که مربی مونتی ویلیامز یا هواداران میزبان انتخاب کرده باشند، اما شبی بود که آن ضربه وارد شد.

سانز تیمی است که به قهرمانی نیاز دارد. این فرنچایز در فصل 1968-1969 به NBA پیوست و سه بار به فینال راه یافت: در سال 1976 با پل وستفال و الوان آدامز، در سال 1993 با چارلز بارکلی، و دو فصل پیش با بوکر و پل. اما فینیکس هر سه باری را که برای قهرمانی بازی کرد شکست خورد.

برای برداشتن گام بعدی، تیم دورانت را اضافه کرد، و به نظر می‌رسید که این حرکت کارساز بود زیرا سانز در زمان بازی در فصل عادی 8-0 بود (او 18 بازی دیگر را از دست داد، بیشتر به دلیل آسیب دیدگی مچ پا). Suns، اگرچه تنها رتبه چهارم را به خود اختصاص داد، اما به گزینه ای داغ برای کسب عنوان تبدیل شد و آنها پس از سلتیکس و باکس شرق، سومین مورد علاقه در میان اکثر بازیکنان شانس هستند.

اما پس از باخت در بازی 1 مقابل کلیپرز در خانه، بازی 2 عملاً یک برد ضروری شد. حتی در حال حاضر، بهترین سریال از هفت گره خورده است و به لس آنجلس می رود.

ویلیامز اعتراف کرد که او همچنان محتاط است، به ویژه در مورد لئونارد، که 31 امتیاز در بازی 2 کسب کرد. «این کاری است که آنها با کوحی می کنند. او آن را در میخ دریافت می کند” – در مرکز خط پرتاب آزاد – “این مکان سختی برای دو برابر کردن تیم است.”

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان