Ticketmaster خود را در یک آشفتگی سلطنتی بر سر تاجگذاری کنسرت می یابد

پنج دقیقه بعد از ظهر سه‌شنبه، Ticketmaster برای جو هولمز و بسیاری دیگر در بریتانیا ایمیلی فرستاد: “تبریک می‌گویم، شما در رای‌گیری موفق بودید” برای دو بلیط کنسرت تاج‌گذاری پادشاه چارلز.

آقای. هولمز، دانشجوی سال آخر تحصیلی در دانشگاه اسکس، هنگام بررسی ایمیل خود بلافاصله آن را دید و با عجله روی پیوند کلیک کرد تا بلیت‌های خود را برای کنسرت دریافت کند، مراسم رسمی تاجگذاری که یک روز پس از پادشاه چارلز سوم برگزار می‌شود. تاج گذاری شده – فقط با پیامی مبنی بر اینکه هیچ کدام در دسترس نیست مواجه می شوند.

او یکی از ده‌ها نفری بود که معتقد بودند ورودشان به کنسرت را تضمین کرده‌اند، قبل از اینکه به‌محض تلاش برای جمع‌آوری بلیت به سرعت ناامید شوند. بسیاری از کاربران توییتر اسکرین شات هایی از همان ایمیل “تبریک” آقای Mr. هولمز این هفته دریافت کرد و از پیام گیج کننده ابراز ناامیدی کرد. یک کاربر با ایمیل تماس گرفت “شرم آور” و گفت که Ticketmaster “یک سیستم را به هم ریخته است.”

این “هیجان فوری و سپس ناامیدی فوری” بود. هلمز روز جمعه گفت. او قبلاً اسکرین شات ایمیل را برای خواهرش در جشن ارسال کرده بود و معتقد بود گام بعدی او رزرو قطار برای این رویداد خواهد بود.

تیکت مستر موظف شد 10000 بلیت رایگان برای کنسرتی که در 7 مه برگزار می شد از طریق رای گیری صادر کند، روندی که طرفداران می گویند سایت آن را به هم ریخته است. این چند ماه پس از آن اتفاق می افتد که این شرکت فروش عمومی بلیط های آخرین تور تیلور سوئیفت را به دلیل تقاضای زیاد لغو کرد، که خشم عمومی، شکایت طرفداران و جلسه استماع سنا را برانگیخت.

Ticketmaster در بیانیه ای ایمیلی در روز جمعه گفت که افرادی که در دورهای قبلی رای گیری انتخاب شده اند سه هفته فرصت دارند تا بلیت های خود را برای کنسرت تاج گذاری دریافت کنند. این شرکت گفت: روز سه‌شنبه، پس از انقضای آن زمان، «بلیت‌های درخواست‌نشده بر اساس اولویت برای کسانی که قبلاً درخواست داده بودند و ناموفق بودند، منتشر شد». “اینها به ناچار خیلی سریع رفتند.”

توییتی از صفحه UK شرکت روز سه شنبه اعلام کرد که بلیت ها “فروخته شده اند”. پاسخ‌ها به این توییت شامل داستان‌هایی از تجربیات مشابه آقای آقای بود. هلمز.

درخواست برای درج در رای گیری از فوریه باز بود. 10 تا فوریه 28. طبق وب سایت خانواده سلطنتی بریتانیا، قرار بود بلیط ها «بر اساس پراکندگی جغرافیایی جمعیت بریتانیا» تخصیص داده شود.

کیتی پری، لیونل ریچی و Take That تیتر این کنسرت خواهند بود که توسط بی‌بی‌سی سازماندهی و پخش می‌شود. خانواده سلطنتی گفتند که این اولین باری است که در محوطه قلعه ویندزور برگزار می شود. آقای. هولمز، که گفت مادرش برای عروسی پرنس چارلز و پرنسس دایانا در سال 1981 به لندن سفر کرده بود، می خواست در کنسرت شرکت کند تا برای “بخشی از تاریخ” حضور داشته باشد.

ایمیل Ticketmaster گفت: Mr. هولمز یکی از “گروهی از برندگان رای گیری که به طور تصادفی انتخاب شده بودند” بود که بلیت هایی را در یک “دور تکمیلی” ارائه کرد که بر اساس “اول می شود، اولویت اول” بود. او را ترغیب کرد که «سریع عمل کند». اما در پایین تر، او گفت که تا ظهر روز 27 آوریل فرصت دارد تا بلیت ها را دریافت کند و پس از آن “تخصیص مجدد آنها انجام خواهد شد.”

با این حال، آقای هولمز گفت که او در عرض چند دقیقه اقدام کرد بی فایده. مشخص نیست که واقعاً چند بلیط موجود است یا چند نفر ایمیل مشابهی را در مورد آنها دریافت کرده اند.

او در توییتر جستجو کرد و بسیاری دیگر را پیدا کرد که گفتند تجربه مشابهی داشتند.

جانین بارکلی، 58 ساله، که روز سه شنبه همان ایمیل را دریافت کرد، دعوت ناهار 7 می را رد کرد زیرا فکر می کرد به فرصتی می رود که یک بار در زندگی به آن دست می یابد. او در روز جمعه گفت: “من به همه درباره این موضوع می گفتم و سپس تخم مرغ روی صورتم است.”

او ایمیل را زمانی که بیرون از خانه بود دریافت کرد و به خیال اینکه چند روز فرصت دارد، درخواست بلیط را به تعویق انداخت. ام‌اس. بارکلی گفت از این که به اندازه کافی نزدیک قلعه ویندزور زندگی می کند، سپاسگزار است که غریزه او رزرو هتل یا سفر نیست.

آقای “آنها مردم را گمراه کردند.” هلمز گفت، اما او اضافه کرد که می‌دانست در این موقعیت‌ها انتظار ناامیدی را دارد. او گفت: «ما می دانیم که این روزها با کنسرت ها چگونه پیش می رود. تهیه بلیط بسیار سخت است، این خود یک رویداد است. او قصد دارد کنسرت را از تلویزیون در یک باربیکیو خانوادگی تماشا کند.

فراتر از خون بد با سوئیفتیس، Ticketmaster در ماه مارس زمانی که طرفداران سعی کردند در دور نهایی مسابقه آواز یوروویژن شرکت کنند مورد انتقاد قرار گرفت و برخی از آنها شکایت کردند که اشکالات آنها را بدون بلیت گذاشته است. The Cure ماه گذشته گفت که Ticketmaster موافقت کرده است که به برخی از طرفداران پس از شکایت از هزینه های بالای بلیط، بازپرداخت داده شود.

خانم گفت: «این یک شکست است. بارکلی، مربی و معلم شنا در پینر، انگلستان، که برای بردن همسرش به کنسرت تاج گذاری هیجان زده بود. او گفت: “برای شرکت بزرگی مانند این، شما فکر می کردید که آنها بهتر با آن برخورد می کردند.”

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان