Wipro 120 کارمند خود را در ایالات متحده به دلیل “همسویی مجدد نیازهای تجاری” اخراج کرد | اخبار شرکت ها

دهلی نو: شرکت بزرگ فناوری اطلاعات Wipro حداقل 120 کارمند خود را در ایالت فلوریدا در ایالات متحده به دلیل “همسویی مجدد نیازهای تجاری” اخراج کرده است. به گزارش Channel Futures، این شرکت جزئیات اخراج کارکنان را در اطلاعیه تنظیم و بازآموزی کارگران (WARN) که در وزارت فرصت های اقتصادی فلوریدا ارسال شده است، شرح داده است. کاهش کار توسط Wipro تنها در یک مکان در تامپا است.

در این گزارش آمده است: “بیش از 100 نفر از کارکنان آسیب دیده، عوامل پردازش هستند. بقیه رهبران تیم و یک مدیر تیم هستند.” ویپرو در بیانیه‌ای گفت که این یک حادثه مجزا است. (همچنین بخوانید: “با مشتری مانند خدا رفتار کنید”: MoS Finance به بانک ها)

این شرکت به این نشریه گفت: “Wipro عمیقاً به منطقه متعهد است. و سایر کارمندان Wipro که به مشتریان در منطقه تامپا خدمات می دهند، تحت تأثیر قرار نمی گیرند.” (همچنین بخوانید: “اکنون ازدواج کنید، بعدا پرداخت کنید”: اکنون می توانید EMI های عروسی را با نرخ بهره صفر انتخاب کنید – نحوه استفاده را بررسی کنید)

بر اساس این گزارش، اخراج ها که دائمی هستند، از ماه می آغاز می شود. این شرکت بزرگ فناوری اطلاعات هند از افتتاح دفتر مرکزی خود در آمریکا در شرق برانزویک، نیوجرسی، در اوایل ماه جاری خبر داد.

Wipro حدود 20500 کارمند در سراسر ایالات متحده، کانادا و LATAM (مکزیک و برزیل) دارد. در هند، Wipro در ژانویه بیش از 400 کارمند تازه کار را به دلیل عملکرد ضعیف در تست های ارزیابی داخلی اخراج کرد.

در زمانی که بازار کار تحت تاثیر افزایش اخراج‌ها قرار گرفته است، Wipro همچنین به استخدام‌های تازه‌ای که به آنها 6.5 میلیون روپیه در سال پیشنهاد شده است، نامه نوشته و از آنها پرسیده است که آیا می‌توانند با 3.5 میلیون روپیه در سال کار کنند.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان