tncibanner

«زندگی پی» به برادوی خواهد آمد

اقتباس تئاتری «زندگی پی» درباره داستان‌های پسر نوجوانی که با کفتار، گورخر، اورانگوتان و ببر بنگال در یک قایق نجات در اقیانوس آرام گیر افتاده است، بهار امسال به نیویورک می‌آید.

پس از اجرای پر انرژی در لندن، جایی که «زندگی پی» برنده پنج جایزه اولیویه از جمله بهترین نمایشنامه جدید شد، نمایش با اجرای پیش نمایش از 9 مارس و یک شب افتتاحیه که برای 30 مارس برنامه ریزی شده است به تئاتر جرالد شوئنفلد در برادوی خواهد آمد. هنوز اعلام نشده است

این نمایش به نویسندگی لولیتا چاکرابارتی و کارگردانی مکس وبستر، اقتباسی از رمان تحسین شده یان مارتل در سال 2001 است که برنده جایزه من بوکر و الهام بخش فیلمی در سال 2012 شد. از عروسک‌های پیچیده برای جان بخشیدن به شخصیت‌های حیوانی داستان استفاده می‌کند و هفت بازیگر نقش ببر مجموعاً جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جوایز اولیویه را دریافت کردند.

در نیویورک تایمز، مت ولف، منتقد نوشت که جذابیت تولید در وست اند لندن «نه آنقدر در گزاره‌های صریح، که در شگفتی بصری صحنه‌ای برهنه است که تسلیم زندگی سرشار از تصورات می‌شود».

چاکرابارتی در بیانیه‌ای این نمایش را «داستانی از بقا که همه ما می‌توانیم پس از تأثیرات همه‌گیری با آن ارتباط اساسی داشته باشیم» نامید. او افزود: «این که بتوانم این داستان را آنطور که تصور می‌کردم روایت کنم، و با استفاده از مراجع و دیدگاه خود جهان را بسازم، یک هدیه فوق‌العاده بوده است».

قبل از آمدن به برادوی، «زندگی پی» اولین نمایش خود را در آمریکای شمالی در تئاتر رپرتوری آمریکا در دانشگاه هاروارد خواهد داشت.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما