tncibanner

چگونه بهبود در کارتن مادر در 60 دقیقه

یکی از مزایای جعبه های مقوایی برای بسته بندی ، وزن بسیار کم و قابلیت بازیافت آنهاست که می توان گفت یکی از ارزان ترین و کم هزینه ترین بسته بندی برای حمل و نقل است. ترکیبات مختلف کاغذ برای تولید ورق ، کاغذ را کم و بیش گران می کند. یکی از مهمترین مزیت تولید کارتن دایکاتی ، کارتن ها به هر شکل و ابعاد مورد نظر ساخته و تولید می شود. مرکزآهن لیست قیمت کارتن پلاست را با توجه به ویژگی؛ ضخامت و ابعاد به صورت روزانه در سایت و تمامی شبکههای اجتماعی خود بروز رسانی میکند.

شستن ظرف و ظروفی که لک پذیر هستند با آب تصفیه شده نیز میتواند از بروز لک جلوگیری نماید. آب تصفیه کن، به طور مستقیم با سلامت بدن انسان در ارتباط است. در انواع کاغذ کارتن این نوع کاغذ عمدتا در رنگ های نخودی، قهوه ای روشن، و قهوه ای تیره با گراماژ ۱۲۵ تا ۲۰۰ گرم تولید می شود و نسبت به رطوبت بسیار مقاوم است. این علامت همانطور که مشاهده می کنید دارای دو عدد است که دمای قابل استفاده برای محصول را نمایش می دهد. این کار توسط نرم افزارهای سه بعدی انجام می شود که در آن ها تمام مراحل و نتیجه نهایی یعنی همان شکل کامل طرح کارتن آماده بصورت مجازی نمایش داده می شود. کارتن پنجرهدار: این نوع کارتنها مانند کارتنهای نمایش محصولات دارای یک پنجره طلقی برروی خود برای نمایش محصول داخل هستند.

خرید کارتن برای آنلاین شاپ

درج اطلاعات کامل محصول روی بسته بندی ، ظاهر جذاب ، راحتی حمل و نقل ، انبارداری و شرایط اقلیمی ، سهولت باز شدن و کاربرد محصول از ویژگیهای یک بسته بندی مناسب می باشد.همانطور که بسته بندی هزینه زاست ،از سویی دیگر موجب ایجاد ارزش افزوده در محصول می گردد که می تواند تا حدودی هزینه های مذکور را تعدیل نماید. درج برند فست فود بر روی جعبه، به نوعی معرف محصول به مشتریان می باشد.

با استفاده از تخفیفات اینترنتی خرید کارتن اداری می توانید هزینه های تهیه این محصول را کاهش دهید. به طور قطع نمیخواهید این فرصت طلایی را برای جلب توجه مشتریان از دست دهید. مشتریان بیشتری را جذب کنید. کارخانه های کارتن سازی و کارخانه هایی که خط تولید ورق ندارند ، معمولاً این نوع ورق های خام را از کارخانه تولید تابلو خریداری کرده و به کارتن تبدیل کرده و به مشتریان خود می فروشند. در نتیجه شما باید با توجه به مدل خودروی خود، تشک ماشین خریداری نمایید تا به طور کامل در صندلی عقب قرار گرفته و تکان نخورد. کلیه دستگاه های خریداری شده از شرکت ما از خدمات گارانتی رایگان ، خدمات پس از فروش ، تعمیر و آموزش برخوردار هستند. قابل ذکر است که دستگاه های مقوایی پس از فروش در تهران دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.همچنین اگر کارگاه مقوایی راه اندازی کرده اید ، کارشناسان ما آموزش های لازم را در این زمینه به صورت رایگان برای استفاده حداکثر از دستگاه به شما می دهند.

مرگ کارتن لمینتی و نحوه اجتناب از آن

به این صورت که اگر از پهنا به لایه مقوایی کارتن توجه کنید دو لایه ورق ساده و یک ورق موجداری میانی را مشاهده خواهید کرد. لایه میانی این کارتن ها دارای ارتفاع مختلفی است که منجر به تفاوت کارتن های ۵ لایه با هم می شود. لایه چین دار میانی و دو لایه مسطح کهه از دو طرف آن را محصور کرده اند. برای تولید کارتن دایکاتی ابتدا باید قالب آن را بسازیم . در مرحله بعد بعد از انجام برش و آماده سازی تخته مخصوص باید طبق نقشه گسترده، تیغه ها آماده شوند. همچنین در هر دو روش تولید قالب آماده کارتن، دستی یا روش قالب سازی با لیزر مرحله نهایی که شامل جاسازی و قرار دادن تیغه ها در شیارهای ایجاد شده بر روی تخته است، با دست انجام می شود. پس از چاپ کارتن بسته بندی محصول از فرآیند دایکاتینگ برای ایجاد طرح های مدنظر توسط قالب بر روی محصولات چاپی و بستهبندی مانند کارتن لمینتی استفاده می شود.

خرید بزرگترین جعبه موجود برای بسته بندی اقلام بزرگ همیشه بهترین گزینه نیست. در مرحله بعد برای برش خطوط مربوط به محل قرار گرفتن تیغه ها از اره مویی دستی یا اره مویی های صنعتی بزرگ استفاده می کنند. از کارتن های سفید بزرگ به عنوان کارتن مادر نیز استفاده می کنند .

برای آگاهی از اینکه اصلا این کارتن چیست ، قیمت کارتن مادر و کاربرد های آن این محتوا را دنبال کنید . شرکت ما همچنین به عنوان مرجع فروش و تولید ماشین آلات کارتن سازی در زمینه صادرات ماشین آلات پردازش کارتن به کشورهای همسایه ، از جمله: عراق و آذربایجان (باکو) وشرکت کارتن چاپ انواع ماشین آلات مربوط به کارتن سازی ، راه اندازی خط تولید کارگاه تولید کارتن ، راه اندازی خط تولید شانه تخم مرغ و ارسال آن به سراسر کشور را به فروش می رساند. امروزه کارخانه های بسیاری در داخل کشور این کاغذ را تولید می کنند. از طریق ماشین دایکات می توان کارتن های یک شکل را با ابعاد دقیقاً مشابه بارها بدون دخالت ابزار هایی مانند قیچی ، شابلون یا تیغ ایجاد کرد.

خرید کارتن بدون چاپ

ابعاد و شکل کارتن ها کاملا یکسان و مشابه بوده است و روند تولید آن بدون دخالت دست صورت می گردد. کارتن های بریده شده کاملاً حرفه ای و یکسان و مشابه به نظر می رسند. امروزه که رقابت شدیدی بین تولید کنندگان به وجود آمده، تاثیر بسته بندی در بازاریابی و فروش بیشتر به چشم می خورد.. مبلغی بین 5 تا 15 درصد هزینه تبدیل به نرخ محاسبه شده اضافه می شود که به نوع تجارت ، چاپ و سایر عوامل بستگی دارد. اولین نکته این است که قیمت ورق به مواد و فلوت ورق بستگی دارد. برای محاسبه قیمت کارتن خام یا همان ورق کارتن بر اساس فرمول فوق ، می توان قیمت را با توجه به مواد ورق پوشش ، مواد زیره و نوع فلوت محاسبه کرد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از خرید کارتن عسل دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما